Komedia 2010

Przedstawiamy listę 1157 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Komedia z 2010 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Kołysanka 6.0

Michał ma na swojej łysej głowie do utrzymania liczną rodzinę. W drodze jest piąte dziecko, a dziadek z dnia na dzień staje się coraz bardziej uciążliwy i spragniony. Tymczasem w okolicy giną ludzie. Miejscowa policja nie jest w stanie wychwycić sprawcy...

Wujcio Dobra Rada

Wujcio Dobra Rada i jego przyjaciele to ekipa, która potrafi znaleźć najbardziej zwariowane rozwiązanie dla każdego problemu! Wujcio Dobra Rada jest magicznym wujkiem i dziadkiem wszystkich dzieciaków na świecie. Podróżuje po całej kuli ziemskiej, by pomagać ludziom i zmieniać ich życie na zawsze.

Angelo rządzi

Bajka o jedenastoletnim geniuszu Angelo, który trzymając się swoich zasad, potrafi wychodzić z różnych kłopotów.


Rake

Cleaver Greene może i jest genialnym i ambitnym prawnikiem, ale ma także narkotykową przeszłość, pociąg do hazardu i zero przyjaciół w branży.

Him & Her

Serial przedstawia życie Steve'a i Becky, bardzo zakochanej pary, która chce tylko pić, jeść, uprawiać seks i nie wykonywać żadnej pracy. Żyją razem w kawalerce Steve'a i utrzymują się z zasiłków od państwa. Jest to anty-romantyczna komedia, która pokazuje miłość taką, jaka jest naprawdę - z wszystkimi wadami wspólnego pożycia.

Heartbreaker. Licencja na uwodzenie 6.9

Kobiety w związkach można podzielić na trzy kategorie: szczęśliwe, świadomie nieszczęśliwe oraz te, które za nic nie przyznają, że są nieszczęśliwe. Przystojny uwodziciel Alex (Romain Duris) zajmuje się zawodowo ostatnią z nich. Świadczy płatne usługi polegające na rozbijaniu nieudanych par. Na zlecenie pomaga w ten sposób wszystkim rodzajom kobiet: matkom, siostrom, córkom, przyjaciółkom, koleżankom z pracy. Jego cel to otwarcie ich oczu. Jego metoda to uwodzenie. Pewnego dnia czarujący "heartbreaker" zostaje wynajęty przez bogatego mężczyznę, który nie chce dopuścić do ślubu córki (Vanessa Paradis). Kłopot w tym, że Alex będzie miał tylko tydzień, aby odwieść od zamążpójścia zakochaną dziewczynę...

Red 6.9

Były agent, Frank Moses, wiedzie spokojne życie. Gdy pewnego dnia zostaje wrobiony w zamach, nawiązuje współpracę z dawnymi współpracownikami i reaktywuje zespół „RED”.

Uczeń czarnoksiężnika 6.4

Bohaterem filmu jest czarodziej Balthazar Blake, mistrz współczesnej magii, który mieszka na Manhattanie. Coraz trudniej mu się pracuje, więc postanawia zatrudnić młodego chłopaka, aby pomógł mu strzec miasta przed zagrożeniem płynącym ze strony złego czarnoksiężnika, Maxima Horatha. Ta nietypowa para stanie do walki z mrocznymi siłami chcącymi zniszczyć Ziemię.

Podróże Guliwera 5.0

Uwspółcześniona ekranizacja słynnej powieści Jonathana Swifta. Lemuel Gulliver, autor przewodników turystycznych, wyrusza w podróży służbowej na Bermudy, a trafia do krainy Liliputów, zamieszkałej przez miniaturowych mieszkańców, którym pomaga w wojnie z wojowniczymi sąsiadami.

Szkoła na haju 5.8

Dyrektor Gordon postanawia wpłynąć na młodzież swojego liceum i na koniec roku wprowadza obowiązkowy test na obecność marihuany. W normalnych okolicznościach nie zainteresowałoby to wzorowego ucznia, ale w tym wypadku Henry Burke może mieć kłopoty. Ma za sobą dziewiczego skręta i ogromne zagrożenie dla stypendium wiszące nad głową. W tak drastycznej sytuacji jest zmuszony zawrzeć sojusz z Travisem Breaux, specjalistą od zioła, z którym w normalnych okolicznościach nie chciałby mieć nic wspólnego.

Słowa kluczowe