Komedia 2010

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 1201 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Komedia z 2010 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Bajka o jedenastoletnim geniuszu Angelo, który trzymając się swoich zasad, potrafi wychodzić z różnych kłopotów.
Legenda głosi, że Tańczący Ninja ocali świat przed złem. Pojawi się jako sierota w małej wiosce i zaopiekuje się nim skromna, szlachetna rodzina. Jako młody chłopiec odkryje swoje wyjątkowe talenty poprzez taniec. Lecz każda dobra siła ma swoją przeciwwagę - i ich przeznaczeniem jest spotkanie. Dojdzie do niego, gdy Ikki wyruszy do Hollywood w poszukiwaniu swoich biologicznych rodziców.

Usta Usta

6,8
Serial ukazujący perypetie trzech par. Adam i Julia, Iza i Piotr oraz Agnieszkę i Krzysztof to młodzi ludzie, którzy są dla siebie serdecznymi przyjaciółmi. Każda para znajduje się w różnym stopniu zaawansowania, od związku kochanków aż na próbie małżeństwa kończąc. Wszyscy przeżywają różnego typu problemy, które będąc błahostką nagle urastają do poważnych problemów życiowych.


Megamocny

7,1
Głównym bohaterem animacji jest geniusz zła Oobermind (Will Ferrell), który przypadkowo zabija swojego największego rywala Metro Mana (Brad Pitt). Problem w tym, że zamiast cieszyć się z tego, co zrobił popada w depresje. Postanawia stworzyć kolejnego herosa z którym będzie mógł walczyć Titana (Jonah Hill)), lecz jak się okazuje Titan nie chce być dobrym, lecz także pragnie zostać geniuszem zła.
Głodna hiena imieniem Zig zrobi wszystko, żeby zjeść syrenę Marinę, ale przyjaciel Sharko zawsze w porę przychodzi jej z pomocą.
Alex Löfström (Felix Herngren) jest 39-letnim dentystą, który wraz ze swoją dziewczyną Anną Svensson (Mia Skäringer) przeprowadza się do rodzinnego miasta Saltsjöbaden. Para spodziewa się dziecka, Anna pracuje jako aktorka ale czuje się samotnie w rodzinnym mieście swojego chłopaka. Matka Alexa - Margareta (Mona Malm) sprzedała dom synowi i jego dziewczynie, ale nadal czuje się jak u siebie. Alex odnowił znajomość z przyjacielem z dzieciństwa Fredrikiem "Fredde" Schillerem (Johan Rheborg), który mieszka z żoną i dwójką dzieci. Ove Sundberg (Henrik Dorsin) jest innym kolegą Alexa z dzieciństwa i wydaje się być najnudniejszą osobą w Saltsjöbaden. Mieszka ze swoją pazerną i nudną żoną Anette (Malin Cederbladh).
Skromny pracownik socjalny Mark Lilly właśnie wprowadził się do mieszkania na Manhattanie. Mężczyzna może pochwalić się osobliwym gronem znajomych - jego współlokator Randall Skeffington to zombie, koleżanka z pracy, z którą romansuje Callie Maggotbone jest demonem, a przełożeni dysponują magicznymi mocami. Na ulicach Nowego Jorku roi się zresztą od innych dziwaków - robotów, diabłów, syren, wilkołaków, cyklopów, trolli i człekokształtnych ameb. Do zadań Marka należy pomaganie w integracji nowo przybyłym do miasta, zarówno "zwykłym" ludziom, jak i stworzeniom znanym niegdyś jedynie z legend i komiksów. Nie jest jednak łatwo oduczyć wampiry krwiopijczych nawyków lub wskrzesić życie towarzyskie żyjących na lądzie wielorybów. Zwłaszcza, że Lilly nienawidzi swojej pracy, a do tego ma na głowie masę własnych problemów.
Film opowiada o członkach afroamerykańskiej rodziny, którzy spotykają się na pogrzebie. Już na samym początku okazuje się, że pomylono trumny, a to nie koniec, ponieważ senior rodu skrywał wielką tajemnicę, która może totalnie zrujnować całą jego reputację...
Życie Pameli (Teri Polo) i Grega (Ben Stiller) Fockerów nigdy nie należało do nudnych. Tym razem niezapomnianych wrażeń dostarczą im dzieci. Ich wychowanie nie będzie należało do najłatwiejszych. Czy uda im się przetrwać te trudne chwile?
Oto pełna przygód i niespodziewanych zwrotów akcji opowieść o dziewczynie, która miała najdłuższe włosy na świecie. Złotowłosa księżniczka została porwana jako dziecko z zamku swoich rodziców i uwięziona w samotnej wieży. Teraz jest już nastolatką, która z pomocą pewnego złodziejaszka ucieka na wolność i wyrusza w niesamowitą podróż. Razem ze swoim nowym pomocnikiem musi zmierzyć się nie tylko z groźnym pościgiem, ale także z… burzą blond włosów.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…