Komedia 2011

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 1175 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Komedia z 2011 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Czarne lustro

8,0
7,3
Ta antologia science fiction obejmuje wizje bliskiej przyszłości, w której mroczna strona ludzkiej natury wypacza największe technologiczne wynalazki.
Bob Belcher jest restauratorem w trzecim pokoleniu, który prowadzi Bob’s Burgers ze swoją kochającą żoną i ich trójką dzieci. Bob wierzy, że jego burgery mówią same za siebie, i nie boi się oferować różnych nietypowych specjałów. Żona Boba, Linda, wspiera jego marzenia, ale zaczyna mieć dość zastojów, ponieważ restauracji stale grozi bankructwo. Pomimo wyzwań, do których należy ciągłe nękanie przez byłego Lindy – inspektora sanitarnego – Bob próbuje utrzymać biznes.
Jest to miniserial animowany składający się z odcinków o długości do 2 minut. Głównymi bohaterami są orły bieliki. Mały, nieświadomy życia orzełek Szpundek uczy się świata od swojego ojca Leona, który jest kopalnią wiedzy i życiowych doświadczeń. Mądrość ta czasem śmieszy, czasem drażni, czasem rozczula...


Międzynarodowa grupa tajnych agentów próbuje zabić Adolfa Hitlera.
Trzech niezadowolonych z życia przyjaciół. Nie mogą rzucić żałosnej pracy, więc przygotowują pomysłową strategię eliminacji swoich wrednych szefów.
Do niewielkiego San Candido w Dolomitach przyjeżdża młody komisarz policji, Vincenzo Nappi. Ambitny i rzutki, pragnie się wykazać. Jest zdumiony, że dzieli posterunek z komendantem Straży Leśnej, Pietrem, legendą alpinizmu, dziś uwielbianym przez mieszkańców starszym panem.

Rzeź

6,8
Komediodramat na podstawie sztuki Yasminy Rezy "Bóg mordu". W wyniku szkolnej bójki dochodzi do spotkania rodziców zwaśnionych stron. Szybko przeradza się to we wzajemną analizę małżeńskich problemów i metod wychowawczych.

Auta 2

6,2
5,0
Twórcy Aut przedstawiają pełną humoru i ciepła przygodę dla całej rodziny. Gwiazda wyścigów Zygzak McQueen i jego niezrównany towarzysz Złomek opuszczają na jakiś czas Chłodnicę Górską, by po drugiej stronie globu wystartować w pierwszej edycji World Grand Prix, zawodów, które mają wyłonić najszybszego zawodnika na świecie. Lecz droga do zwycięstwa staje się dziurawa, pełna objazdów i komicznych niespodzianek po tym, jak Złomek wplątuje się w międzynarodową intrygę szpiegowską…
Nagrodzony Oscarem Matt Damon (Tożsamość Bourne’a, Buntownik z wyboru) w roli męża i ojca, który kupuje podupadłe prywatne ZOO z zamiarem przywrócenia mu dawnej świetności.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…