Komedia 2013

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 1255 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Komedia z 2013 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Rick i Morty

7,9
7,0
Genialny naukowiec-alkoholik, Rick, porywa swojego płaczliwego wnuka, Morty’ego. Razem przeżywają dzikie eskapady do odległych galaktyk i alternatywnych światów.
Tom Chadwick (Chris O'Dowd (I)) stracił pracę i dziewczynę. Z tego powodu postanawia wrócić do rodzinnego domu. Już na samym początku dowiaduje się, że zmarła jego daleka ciotka, zostawiając mu w spadku pudło z pamiątkami. Zaintrygowany Tom postanawia podążyć ich śladem i dowiedzieć się co nieco o swoich przodkach i kuzynach.
Alice Lantins ma 38 lat. Jest piękna, ambitna i całkowicie oddana swej pracy — do tego stopnia, że życie prywatne dla niej nie istnieje. Ma w ręku wszystkie atuty, by zostać nową redaktor naczelną magazynu "Rebelle". Wszystkie, poza jednym… Alice jest kobietą, która nigdy nie wykracza poza utarte schematy. Dopiero gdy w jej życiu pojawi się 20-letni, czarujący Balthazar, koledzy i znajomi spojrzą nagle na nią innym okiem. Alice spostrzeże, że los dał jej do rąk klucz do przyszłej kariery. Zaczyna zatem odgrywać komedię, udając nieprawdopodobną idyllę.


Plebs

7,2
Trzech młodych mężczyzn mieszkających na przedmieściach stara się wspiąć po szczeblach drabiny społecznej starożytnego Rzymu.
Wredna dziewczyna wraca ... i na dodatek jest gorsza niż wcześniej! Pomysłodawca, scenarzysta i gwiazda seriali Letni semestr i Źli chłopcy przedstawia dalsze losy Ja'mie King, wyrachowanej uczennicy ostatniej klasy ekskluzywnego, prywatnego liceum Hillford Girls Grammar w Sydney. Codzienność Ja’mie to flirtowanie z kolegami z klasy, wyśmiewanie „surferów” i łamanie męskich serc. Tym razem, dziewczyna wpada jednak w niezłe tarapaty – posuwa się za daleko na pewnej imprezie, pod nieobecność rodziców wydaje w domu przyjęcie, które w pewnym momencie wymyka się spod kontroli i staje się główną bohaterką erotycznego filmu, co wywołuje oburzenie dyrekcji szkoły i jej rodziców. Maleją także jej wpływy w liceum, bo kilka dziewczyn zbiera w sobie odwagę, by pozbawić ją tytułu królowej klasy. By postawić na swoim, Ja'mie jest gotowa zrobić wszystko i nie waha się wykorzystać w tym celu swoich wdzięków. Modne ciuchy, szybkie samochody, faceci, imprezy... wydaje się, że Ja'mie ma wszystko, ale nie do końca. Najbardziej zależy jej na zdobyciu nagrody, która jest przyznawana w liceum Hillford „najlepszej dziewczynie z klasy maturalnej".
Pod blokiem na dzielni stoją Wojtas, Spejson i Walo. Piją, jarają i szukają dymu, gdzie się da. Klnąc siarczyście, komentują polską rzeczywistość.
Historia Jordana Belforta, który błyskawicznie znalazł się na szczycie kariery. Jego rozrzutny styl życia sprawił, że wzbudził zainteresowanie FBI.
Po ukończeniu liceum młody Zach Stone rezygnuje ze studiów aby ścigać "Amerykański Sen", czyli: zostać sławnym bez jakiegokolwiek talentu. Zach zatrudnia ekipę filmową, aby rejestrowała jego codzienne życie.
Piękna Anna, optymistka nieznająca słowa strach, wyrusza do krainy lodu na poszukiwania swojej siostry Elsy, Królowej Śniegu, która może zdjąć czar z królestwa, w którym zapanowała wieczna zima. W podróży będzie towarzyszył jej człowiek gór o imieniu Kristoff oraz jego renifer Sven. Będzie to historia pełna przygód, w której główni bohaterowie napotkają na swojej drodze mistyczne trolle, magię oraz zabawnego bałwana Olafa.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…