Komedia 2013

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 1216 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Komedia z 2013 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Genialny naukowiec-alkoholik, Rick, porywa swojego płaczliwego wnuka, Morty’ego. Razem przeżywają dzikie eskapady do odległych galaktyk i alternatywnych światów.
Lata 80. Kujonowaty Adam (Sean Giambrone) ma 11 lat i wszedł właśnie w wiek zainteresowania światem, który go otacza. Wykorzystując kamerę, rejestruje życie swojej zwariowanej, lecz kochającej się rodzinki Goldbergerów. Jego mama, Beverly (Wendi McLendon-Covey), jest klasyczną, nadopiekuńczą mamuśką, która posiada pełnię władzy w rodzinie. Tata, Murray (Jeff Garlin), to burkliwy rodzic, który stara się wychowywać dzieci bez krzyku. Siostra Adama, Erica (Hayley Orrantia), jest seksowną 17-latką, która potrafi sterroryzować swoje otoczenie. Jego brat, Barry (Troy Gentile), jest nadwrażliwym 16-latkiem, który cierpi na syndrom środkowego dziecka. Adam (Sean Giambrone) jest z nich najmłodszy, co nie przeszkadza mu się zakochać w starszej kobiecie. Blisko rodziny trzyma się także dziadek Al "Pops" Solomon (George Segal), napalony mężczyzna, bezwstydny Don Juan, który szkoli Adama w technikach miłości.
Tom Chadwick (Chris O'Dowd (I)) stracił pracę i dziewczynę. Z tego powodu postanawia wrócić do rodzinnego domu. Już na samym początku dowiaduje się, że zmarła jego daleka ciotka, zostawiając mu w spadku pudło z pamiątkami. Zaintrygowany Tom postanawia podążyć ich śladem i dowiedzieć się co nieco o swoich przodkach i kuzynach.


Pod blokiem na dzielni stoją Wojtas, Spejson i Walo. Piją, jarają i szukają dymu, gdzie się da. Klnąc siarczyście, komentują polską rzeczywistość.
Parodia telewizyjnych antologii horroru.
Red, Chuck i ich pozostali upierzeni przyjaciele przeżywają wiele przygód podczas pilnowania jaj w gnieździe przed nieznośnymi świniami.
Wredna dziewczyna wraca ... i na dodatek jest gorsza niż wcześniej! Pomysłodawca, scenarzysta i gwiazda seriali Letni semestr i Źli chłopcy przedstawia dalsze losy Ja'mie King, wyrachowanej uczennicy ostatniej klasy ekskluzywnego, prywatnego liceum Hillford Girls Grammar w Sydney. Codzienność Ja’mie to flirtowanie z kolegami z klasy, wyśmiewanie „surferów” i łamanie męskich serc. Tym razem, dziewczyna wpada jednak w niezłe tarapaty – posuwa się za daleko na pewnej imprezie, pod nieobecność rodziców wydaje w domu przyjęcie, które w pewnym momencie wymyka się spod kontroli i staje się główną bohaterką erotycznego filmu, co wywołuje oburzenie dyrekcji szkoły i jej rodziców. Maleją także jej wpływy w liceum, bo kilka dziewczyn zbiera w sobie odwagę, by pozbawić ją tytułu królowej klasy. By postawić na swoim, Ja'mie jest gotowa zrobić wszystko i nie waha się wykorzystać w tym celu swoich wdzięków. Modne ciuchy, szybkie samochody, faceci, imprezy... wydaje się, że Ja'mie ma wszystko, ale nie do końca. Najbardziej zależy jej na zdobyciu nagrody, która jest przyznawana w liceum Hillford „najlepszej dziewczynie z klasy maturalnej".

Plebs

7,2
Trzech młodych mężczyzn mieszkających na przedmieściach stara się wspiąć po szczeblach drabiny społecznej starożytnego Rzymu.
Po czterech latach spędzonych w Hollywood Liv wraca do rodzinnego Wisconsin, gdzie odkrywa, że to albo ona się zmieniła, albo zrobili to jej bliscy.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…