Komedia 2015

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 1040 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Komedia z 2015 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Master of None śledzi losy Deva, 30-letniego aktora z Nowego Jorku, dla którego problemem jest nawet wybór, co zjeść na obiad, nie wspominając o poważnych decyzjach, takich jak plan na życie i karierę. Ten ambitny, zabawny i dynamiczny serial o bardzo osobistym zabarwieniu porusza tak różnorodne tematy, jak trudna sytuacja seniorów, losy imigrantów czy to, jak znaleźć najsmaczniejszy makaron na obiad.
Grizz, Panda i Lodomir to trzej bracia szukający przyjaciół...co może nie być takie proste, gdy jest się niedźwiedziem. Grizz jest najstarszym misiem, który zaraża braci swoim optymizmem...co czasami jest tragiczne w skutkach. Młodszy niedźwiedź - Panda, jest niepoprawnym romantykiem. Najmłodszy z braci - Lodomir - ma złożoną osobowość.
Najsilniejszy superbohater świata może powalić każdego jednym ciosem. Nikt nie jest w stanie go pokonać, dlatego biedak zmaga się z nudą i depresją.


David Hasselhoff marzy o powrocie do czasów, kiedy był wielką, cenioną gwiazdą. Przylatuje do Anglii, gdzie ma zagrać główną rolę w eksperymentalnym filmie. Na miejscu sprawy przybierają zgoła odmienny obrót.
Wizyta w świecie komika i aktora Roba Schneidera w serialu komediowym pokazującym wzloty i upadki jego kariery i życia rodzinnego.
Komedia opowiadająca o żyjącej w początkach XX wieku arystokratycznej rodzinie z Newport.
Rozbrykany Alvin dorasta wraz z braćmi pod okiem pisarza piosenek, przy okazji przeżywając masę przygód i wiele dowiadując się o świecie.
Cztery pokolenia rodziny Johnstonów spotykają się jak co roku przy świątecznym stole, ale tym razem skrzętnie skrywane rodzinne sekrety wyjdą na jaw, co może nieco zepsuć wigilijną atmosferę miłości i zrozumienia. Senior rodu Bucky poważnie rozważa spędzenie świąt w towarzystwie młodziutkiej kelnerki z okolicznej knajpy. Jego córka wraz z mężem wciąż udają perfekcyjne małżeństwo, mimo iż coraz częściej mają ochotę okładać się choinką. Ich syn nie może zapanować nad uroczą acz niesforną czteroletnią córeczką, która klnie jak szewc. Jego siostra, piękna i samotna, by uniknąć rodzinnych komentarzy, zaprasza na kolację przypadkowo poznanego żołnierza, którego przedstawia jako narzeczonego. W tym roku bombki mogą eksplodować.
Po dyscyplinarnym wydaleniu z sił specjalnych amerykańskiej marynarki Bob i David postanawiają reprezentować swój kraj na innym froncie - komediowym.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…