Przedstawiamy listę 1220 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Komedia z 2016 roku.
Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali
w tych filmach.
Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka… idealnego faceta – Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa Błaszczyk) Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?
Małżeńska para z typowego amerykańskiego przedmieścia musi dokonać cudów, by dorównać swym nowym sąsiadom, pięknym i bogatym państwu Jones. Zwłaszcza, kiedy okazuje się, że pan i pani Jones to w rzeczywistości działający pod przykryciem agenci do zadań specjalnych...
Johanna Pasquali (Alice Pol) to roztargniona, marzycielska i niewygodna dla innych policjantka. Z pierwszego punktu widzenia wydaje się sympatyczna. Jednak z jej "prawdziwymi umiejętnościami", jej nieporadność sprawia, że jest zagrożeniem dla przestępców, społeczeństwa i kolegów. Zostaje przypisana do takich niebezpiecznych zadań jak: źle zaparkowane samochody, kradzieże w sklepach. Chce zrealizować swoje marzenie bycia pierwszą kobietą, która dołączy do elitarnej grupy RAID. Z niejasnych powodów politycznych, RAID przejął ośrodek szkoleniowy. Do tego ośrodka zostaje dołączona Joanna i ma tworzyć duet z policjantem, który nie lubi kobiet, Eugenem Froissardem (Dany Boon). Może uda im się pracować "bez zabijania się nawzajem".
Były żołnierz oddziałów specjalnych zostaje poddany niebezpiecznemu eksperymentowi. Niebawem uwalnia swoje alter ego i rozpoczyna polowanie na człowieka, który niemal zniszczył jego życie.
U Harmidomskich życiem rządzi chaos. I nic dziwnego, skoro w domu mieszka nie tylko nastoletni Hirek, ale i dziesięć jego sióstr, z których jedna jest lepsza od drugiej.
Bridget, czterdziestoparoletnia (znów) singielka – po rozstaniu z Markiem Darcym (Firth), skupia się na pracy i kontaktach ze starymi i nowymi przyjaciółmi. Czeka ją jednak nowy zwrot w życiu, kiedy spotka energicznego Amerykanina Jacka (Dempsey), który uosabia wszystko to, czego brakuje Darcy’emu. Nieoczekiwanie Bridget odkrywa, że jest w ciąży, ale ma tylko 50 procent pewności, kto jest ojcem dziecka.
Junior, najlepszy kurier w bocianiej firmie, omyłkowo uruchamia maszynę, dzięki której produkuje się dzieci, co jest zabronione, ponieważ bociany nie zajmują już się dostarczaniem maluchów. Teraz, by szef nie zobaczył dziewczynki - Junior musi ją dostarczyć do mamy.