Filmy Korea Południowa

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z kraju Korea Południowa. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Wiosną 1945 r. w tajemniczym szpitalu Ongseong w Gyeongseong bogaty przedsiębiorca i policyjna tajniaczka walczą o przetrwanie, broniąc się przed potworami zrodzonymi z ludzkiej chciwości.
Soo-jin i Hyun-su to nowożeńcy, którzy właśnie spodziewają się pierwszego dziecka. Wszystko układa im się świetnie – ona pracuje w korporacji, on pnie się po szczeblach aktorskiej kariery. Naiwnie wierzą, że ich uczucie przetrwa każdą przeciwność losu. Czy aby na pewno? Kiedy Hyun-su zaczyna lunatykować, jego żona początkowo zrzuca to na karb stresu związanego z przyjściem na świat dziecka. Ale z każdą kolejną nocą zachowanie męża coraz bardziej ją przeraża. Spokojny i czuły ukochany nocami staje się niebezpieczny dla siebie i najbliższych. Czy mógłby skrzywdzić dziecko? Soo-jin miota się między niepokojem o męża a narastającym strachem o bezpieczeństwo swoje i niemowlęcia, aż w końcu sama zaczyna tracić rozum. Wyczerpana nocnym czuwaniem traci poczucie rzeczywistości.
Bongseok, chłopiec, który potrafił pływać, zanim zaczął chodzić, i Huisoo, dziewczyna, która przeżyła straszny wypadek samochodowy bez szwanku, trafiają do tej samej szkoły. Po poznaniu się szybko stają się sobie bliscy i wkrótce odkrywają, że na świecie jest więcej ludzi takich jak oni — ludzi o niezwykłych zdolnościach. Ale podczas gdy życie wydaje się stosunkowo beztroskie dla nastolatków, tajemniczy dostawca o imieniu Frank zaczyna mordować ludzi z mocami w całym Seulu


Mieszkańcy opanowanej przez bezprawie krainy Gando nie cofną się przed niczym w obronie ojczyzny i swoich bliskich — nawet jeśli oznacza to walkę na śmierć i życie.

Black Knight

6,6
6,3
W dystopijnej przyszłości zniszczony przez zanieczyszczenie powietrza świat mogą uratować tylko Rycerze Mroku — czyli ekipa wyjątkowych dostawców.
Sława, pieniądze, władza… Seo A-ri w mgnieniu oka zostaje gwiazdą mediów społecznościowych, ale świat influencerów pełen jest nie tylko blasku, ale i niebezpieczeństw.
Tragiczny wypadek sprawia, że umysł ambitnego prokuratora cofa się do dzieciństwa, co zmusza mężczyznę do wyruszenia wraz z matką w podróż, która ma naprawić ich relację.
Kim Mo-mi, zwykła pracownica biurowa, która za dnia ma kompleksy na punkcie urody, a nocami streamuje na żywo, ukrywając się za maską, wikła się w nieprzewidziany incydent, którego następstwem jest dramatyczny zwrot wydarzeń.
Dwóch młodych bokserów łączy siły z dobrym samarytaninem, aby pokonać bezwzględnego lichwiarza, który poluje na zdesperowanych klientów.
Kochająca matka musi zmierzyć się z bezwzględnymi realiami prywatnej edukacji, gdy jej córka usiłuje dołączyć do klasy rozchwytywanego nauczyciela matematyki.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…