Krótkometrażowy

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Krótkometrażowy. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Tato! Tato! Tato! 6.3

Jest to miniserial animowany składający się z odcinków o długości do 2 minut. Głównymi bohaterami są orły bieliki. Mały, nieświadomy życia orzełek Szpundek uczy się świata od swojego ojca Leona, który jest kopalnią wiedzy i życiowych doświadczeń. Mądrość ta czasem śmieszy, czasem drażni, czasem rozczula...

Battle at Big Rock 6.9

Pewna rodzina na wyprawie kempingowej do Parku Narodowego Big Rock bierze udział w pierwszej dużej konfrontacji dinozaurów z ludźmi. Akcja toczy się około 20 mil od miejsca, w którym zakończył się film Jurassic World: Upadłe Królestwo.

Electric City

Serial składa się z krótkich odcinków pokazujących przyszłość ziemskiej cywilizacji z punktu widzenia zagrożeń obecnych już w dzisiejszych czasach jak np. problemy energetyczne, informatyczne czy przestępczość.


Kinematograf 7.1

Francis jest wynalazcą. Jego wynalazek ma zmienić świat. O jednym zapomniał: marzenia zawsze kosztują za dużo. Skupiony wyłącznie na sobie i na swojej pracy, zbyt późno zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji.

Alien: Ore

Na odległej planecie kolejna zmiana górników zjeżdża głęboko pod powierzchnię w poszukiwaniu cennych złóż platyny. W korytarzu odnajdują zwłoki jednego z kolonistów w otoczeniu obcych jaj. W ciemności czai się również coś groźniejszego.

Anima 6.8

Psychodeliczne arcydzieło, w którym oglądamy i słuchamy Thoma Yorke’a z zespołu Radiohead. Ten krótki film w reżyserii Paula Thomasa Andersona warto oglądać głośno!

Co zrobił Jack? 6.8

Policjant przesłuchuje małpę podejrzaną o morderstwo.

Alien: Night Shift

Springer (Christopher Murray) i Rolly (Amber Gaston) prowadzą magazyn zaopatrzeniowy w kolonii kosmicznej. Gdy zbierają się do jego zamknięcia zjawia się u nich dwóch ostatnich klientów. Niespodziewanie stan jednego z kolonistów znacząco się pogarsza.

Potwór Potwora Frankensteina, Frankenstein

Aktor David Harbour znajduje nagranie wykonanej przez jego ojca fatalnej telewizyjnej adaptacji klasycznej powieści, odkrywając przy tym szokujące rodzinne tajemnice.

Słowa kluczowe