Krótkometrażowy 1914

Przedstawiamy listę 919 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Krótkometrażowy z 1914 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Charlie piekarczykiem 5.8

Charlie wraz z kolegą kelnerem zostają piekarzami, kiedy pracownicy piekarni rozpoczynają strajk. Protestujący wkładają do jednego z bochenków laskę dynamitu. Podczas wypieku następuje eksplozja...

Universal Ike Makes a Monkey of Himself

Ike (Augustus Carney) jest kucharzem na ranczu. Kiedy do miasta przyjeżdża trupa teatralna Ike stara się zaimponować pięknej aktorce. Nie wie jeszcze, że będzie musiał o nią rywalizować z jej małpą.

Universal Ike and the School Belle

Ike (Augustus Carney) i nowa nauczycielka pomagają młodemu chłopcu skończyć szkołę.


Universal Ike Junior Nearly Gets Married

Młody Ike (Bobby Ray) zakochuje się w córce ranczera. Jego szanse rosną w oczach ojca dziewczyny, kiedy chłopak ma odziedziczyć 50 tys. dolarów. Jednak wszystko znacznie się komplikuje, kiedy okazuje się, że 50 tys, to faktycznie jedynie dług, który ma dostać.

Universal Ike Junior Is Kept from Being an Actor

Kiedy mała, wędrowna grupa teatralna daje pokaz w miasteczku Ike (Bobby Ray), ten postanawia zostać sławnym aktorem.

Universal Ike in Pursuit of Eats

Umiera wujek Ike (Augustus Carney) i pozostawia mu w spadku dużo pieniędzy. Wspólnie z żoną postanawiają kupić hotel. Ich pierwszymi klientami jest cyrk objazdowy. Kiedy rankiem okazuje się, że nie mają na zapłacenie rachunku, pozostawiają im jako zapłatę słonia. Okazuje się jednak, że słoń jest skradziony, a Ike zostaje oskarżony o kradzież.

Słowa kluczowe