Krótkometrażowy 1986

Przedstawiamy listę 79 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Krótkometrażowy z 1986 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Królik doświadczalny 3: On nigdy nie umiera 2.5

Porzucony przez ukochaną dziewczynę, mężczyzna nie może poradzić sobie z własną psychiką. Popada w depresję, w efekcie której zamierza popełnić samobójstwo. Desperacka próba kończy się jednak niepowodzeniem, a mężczyzna uświadamia sobie, że nic nie może go zabić.

Kapitan Eo 8.0

Kapitan Eo wraz ze swoją wierną załogą złożoną z obcych i robotów dostaje misję wręczenia podarunku dla okrutnej królowej jednego z odizolowanych światów. Po ciężkim locie załoga dociera do celu i zostaje pod przymusem dostarczona przed oblicze królowej. Jedyne co może ich ocalić to podarunek.

The Nativity 4.0

Derek i Margot to dwójka młodych archeologów, którym w pracy na stanowisku archeologicznym na Bliskim Wschodzie towarzyszy przyjaciel, Nomad Moki. Gdy wir w piasku wciąga ich do podziemnej starożytnej komnaty, przedostają się przez magiczne wrota do Jerozolimy w czasach, gdy narodził się Jezus. Cesarz August wydaje dekret, aby wszyscy mieszkańcy Palestyny zostali spisani. Jego matka, Maria będąca w zaawansowanej ciąży i jej mąż Józef muszą jechać z Nazaretu, gdzie mieszkają do Betlejem, rodzinnego miasta męża. Król Herod czując się zagrożony proroctwem zapowiadającym rychłe narodziny w Betlejem nowego króla, posyła tam swoich żołnierzy, aby zamordowali nowo narodzone dziecię.


Ulica Krokodyli 8.5

Daniel and the Lion's Den

Derek i Margot to dwójka młodych archeologów, którym w pracy na stanowisku archeologicznym na Bliskim Wschodzie towarzyszy przyjaciel, Nomad Moki. Gdy wir w piasku wciąga ich do podziemnej starożytnej komnaty, przedostają się przez magiczne wrota do czasów babilońskiego króla Baltazara i Daniela, żydowskiego proroka mieszkającego wraz z przyjaciółmi na wygnaniu w Babilonie.

Happy New Year, Charlie Brown!

Charlie Brown zostaje zaproszony na przyjęcie noworoczne zorganizowane przez Peppermint Patty. Co więcej, na liście gości widnieje rudowłosa dziewczynka, w której Charlie jest zakochany na śmierć i życie. Na drodze do dobrej zabawy stoi mu tylko konieczność ukończenia lektury "Wojna i pokój"...

Mötley Crüe: Uncensored

Krotki, treściwy dokument o wybrykach muzyków Motley Crue. Zawiera pięć klipów, które są przeplatane archiwalnymi, często prywatnymi nagraniami z życia muzyków, zarówno z trasy koncertowej jak i pracy w studio.

Luxo Jr. 7.0

Słowa kluczowe