Krótkometrażowy 1998

Przedstawiamy listę 257 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Krótkometrażowy z 1998 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

More 7.7

Bohater More jest konstruktorem, który pracuje w jednej z wielu wielkich, futurystycznych fabryk. W czasie wolnym stara się skonstruować nowe okulary, które zastąpią stare, pozwalające widzieć radość. Kiedy mu się to udaje i konstruuje model stwarzający wrażenie błogości i szczęścia, zostaje okrzyknięty największym żyjącym konstruktorem, ale jego życie dalej nie jest spełnione.

Starsza pani i gołębie 8.7

Wygłodzony żandarm obserwując dokarmiane przez turystów gołębie utuczone na tyle, że ledwo mogą latać, wpada na pomysł aby samemu przebrać się za gołębia i czekać aż ktoś zacznie karmić również jego. Starsza pani, która rzekomo niczego się nie domyśla, zaczyna podawać mu tyle jedzenia aż wreszcie sam zaczyna przybierać na wadze...


Genesis 7.3

Po stracie żony w wypadku samochodowym, pewien rzeźbiarz tworzy jej wierny wizerunek. Nieoczekiwanie posąg zaczyna nabierać życia, jakby pod spodem ukryta była jego ukochana. Cud ma jednak swoją cenę, gdyż wraz z jego ożywaniem, ciało rzeźbiarza zaczyna przemieniać się w kamień.

Attack of the 50 Foot Chihuahua from Outer Space 2.0

Na Ziemię przybywa gigantyczny Chihuahua, którego pojawienie śmiertelnie przeraża Kyle’a. Od tej chwili chłopak większość czasu spędza w szafie, do czasu gdy jeden z psychiatrów nie przekonuje go o urojeniach. Gdy Kyle zapomina o całej sprawie i wybiera się na plażę z przyjaciółmi, Chihuahua znów atakuje.

Bingo 8.0

Na środku sceny siedzi mężczyzna, do którego co jakiś czas podchodzą cyrkowcy witając się z nim i nazywając go Bingo. Ten jednak wypiera się tego twierdząc, że to nie jego imię. Kim więc on jest i jak się nazywa?

Słowa kluczowe