Krótkometrażowy 2004

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 992 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Krótkometrażowy z 2004 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Pająk Webster przemierza ogród, aby zmierzyć się z długą listą swoich lęków. Są to między innymi strach przed opuszczeniem domu, inni mali mieszkańcy ogrodu, ogromna jaszczurka, woda, wysokość, ciemne miejsca, a nawet poznawanie nowych znajomych. Zajęty przezwyciężaniem swych lęków, nie podejrzewa nawet, że to właśnie on jest wielkim i włochatym źródłem strachu dla wszystkich mieszkańców ogrodu. Ale z pomocą wskazówki danej mu przez Boga, udaje mu się wreszcie stanąć odważnie twarzą w twarz z własnymi lękami, a także pomóc innym w tym trudnym zadaniu.
Kot w butach, Osioł i reszta mieszkańców Zasiedmiogórogrodu w muzycznej walce na najlepsze kawałki.
Życie doktora Sterna zmienia się nagle, gdy dowiaduje się, że zostało mu 6 tygodni życia. Wtedy to postanawia jako terapeuta zastosować nową metodą na swoich pacjentach. Jest z nimi bezwzględnie szczery...


Superman i Batman ponownie muszą połączyć swoje siły by przeciwstawić się złu. Tym razem ich przeciwnikami są Lex Luthor, będący już prezydentem USA i działający na jego usługach Dwie Twarze. A wszystko to zrobione jest w formie trailera, zapowiadającego znacznie dłuższy film.
Freddy Krueger, po przegranej walce z mordercą Jasonem, przebywa w piekle, z którego chce się uwolnić. Tym razem o pomoc prosi równie niebezpiecznego zabójcę Michaela Myersa. Ten jest przeciwny, ale Krueger nie tak łatwo daje się podejść. Zaczyna go nękać, a ten wyzywa go do walki. Do bitwy włączają się też inni mordercy, min. Leatherface czy Hellraiser. Jest to 10-minutowy fanfilm autorstwa Chrisa R. Notarile'a.
Niedowierzając ocalałej z rzezi dziewczynie grupa uzbrojonych gangsterów nieopatrznie przyzywa bezlitosnego mordercę w papierowej torbie na głowie - Bagmana.
Film podzielono na dwie części. W pierwszej dostajemy rys historyczny oparty na archiwalnych zdjęciach i nagraniach. Druga przedstawia historię niemieckiego eksperymentu numer 17. Wykorzystując sekrety księgi Nekronomikom specjalna jednostka SS, próbuje wskrzesić prastare demony. Tylko, że nie wszystko idzie jak powinno.
Akcja animacji rozgrywa się pomiędzy dwoma filmami o przygodach Riddicka. Statek którym trójka ocalałych opuściła planetę, zostaje przechwycony przez międzygalaktycznych łowców nagród, a pasażerowie dostarczeni do Antoni Chillingsworth i jej międzygwiezdnego więzienia, dla najbardziej poszukiwanych zabójców w kosmosie. Riddick nie zamierzając skończyć jako kolejny eksponat, postanawia uciec, ale na drodze stoją strażnicy i najlepsi zabójcy w kosmosie.

Szczęki

4,0
Film opowiada o żarłocznym rekinie, który, jak to bywa z żarłocznymi rekinami, pożera wszystko na swojej drodze. Film jest pewnego rodzaju hołdem, jak również pastiszem, filmowego klasyka Szczęki wyreżyserowanym przez Stevena Spielberga.

Grayson

6,7
Era superbohaterów dawno minęła już Gotham. Batman nie żyje od kilku lat. W mieście szerzy się korupcja i zbrodnia. I wtedy wraca do domu cudowny chłopiec, Robin. Po kilku latach życia jak normalny człowiek znów rusza do walki ze złem, ale przeciwników jest wielu, a on został sam.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…