Krótkometrażowy 2004

Przedstawiamy listę 935 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Krótkometrażowy z 2004 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Van Helsing: Londyńskie zlecenie 6.9

Animacja jest prequelem do filmu. Watykan wysyła swojego najlepszego łowcę potworów, by rozprawił się z tajemniczym zabójcą grasującym po Londynie. W trakcie śledztwa okazuje się, że jest nim potwór zwący siebie Mr. Hyde. By przetrwać maszkara musi wysysać siły witalne z ludzi, każdej nocy ginie więc kolejna kobieta. Teraz jednak w mieśćcie pojawił się Van Helsing i dni Hyda są policzone.

Hermie & Friends: Webster the Scaredy Spider

Pająk Webster przemierza ogród, aby zmierzyć się z długą listą swoich lęków. Są to między innymi strach przed opuszczeniem domu, inni mali mieszkańcy ogrodu, ogromna jaszczurka, woda, wysokość, ciemne miejsca, a nawet poznawanie nowych znajomych. Zajęty przezwyciężaniem swych lęków, nie podejrzewa nawet, że to właśnie on jest wielkim i włochatym źródłem strachu dla wszystkich mieszkańców ogrodu. Ale z pomocą wskazówki danej mu przez Boga, udaje mu się wreszcie stanąć odważnie twarzą w twarz z własnymi lękami, a także pomóc innym w tym trudnym zadaniu.

Our Time Is Up

Życie doktora Sterna zmienia się nagle, gdy dowiaduje się, że zostało mu 6 tygodni życia. Wtedy to postanawia jako terapeuta zastosować nową metodą na swoich pacjentach. Jest z nimi bezwzględnie szczery...


World's Finest 6.2

Superman i Batman ponownie muszą połączyć swoje siły by przeciwstawić się złu. Tym razem ich przeciwnikami są Lex Luthor, będący już prezydentem USA i działający na jego usługach Dwie Twarze. A wszystko to zrobione jest w formie trailera, zapowiadającego znacznie dłuższy film.

Le Bagman - Profession: Meurtrier 6.8

Niedowierzając ocalałej z rzezi dziewczynie grupa uzbrojonych gangsterów nieopatrznie przyzywa bezlitosnego mordercę w papierowej torbie na głowie - Bagmana.

The Nightmare Ends on Halloween

Freddy Kruger koniecznie chce wrócić i dokończyć swoje krwawe dzieło. Aby tego dokonać próbuje przekonać Michaela Myersa, ale zamiast spodziewanej współpracy rozpoczyna się walka między mordercami. Co gorsza dla Freddiego do Michaela dołączaj inni sztandarowi bohaterowie horrorów. A wszystko to by morderca, w końcu dostał to na co zasłużył.

Experiment:17

Film podzielono na dwie części. W pierwszej dostajemy rys historyczny oparty na archiwalnych zdjęciach i nagraniach. Druga przedstawia historię niemieckiego eksperymentu numer 17. Wykorzystując sekrety księgi Nekronomikom specjalna jednostka SS, próbuje wskrzesić prastare demony. Tylko, że nie wszystko idzie jak powinno.

Szczęki 4.0

Film opowiada o żarłocznym rekinie, który, jak to bywa z żarłocznymi rekinami, pożera wszystko na swojej drodze. Film jest pewnego rodzaju hołdem, jak również pastiszem, filmowego klasyka Szczęki wyreżyserowanym przez Stevena Spielberga.

Grayson 6.7

Era superbohaterów dawno minęła już Gotham. Batman nie żyje od kilku lat. W mieście szerzy się korupcja i zbrodnia. I wtedy wraca do domu cudowny chłopiec, Robin. Po kilku latach życia jak normalny człowiek znów rusza do walki ze złem, ale przeciwników jest wielu, a on został sam.

Tetra Vaal

Policyjny robot patroluje ulice Johannesburga.

Słowa kluczowe