Filmy Malezja

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z kraju Malezja. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Kolor z przestworzy 6.5

Po tym, jak meteoryt ląduje na podwórku gospodarstwa, jego właściciel Nathan Gardner (Nicolas Cage) wraz z rodziną rozpoczyna walkę ze zmutowanym organizmem pozaziemskim, który zaraża ich umysły i ciała, przekształcając dotychczasowe ciche życie na wsi w żywy koszmar.

Kuu Kuu Harajuku

Piątka najlepszych przyjaciół realizuje swoje marzenia prowadzące je na estradę. Najpierw jednak muszą pokonać wiele przeciwności, podczas zwariowanych przygód w krainie Harajuku.

Klakson i spółka

Czerwona wyścigówka Bella wpada w kłopoty. Klakson postanawia jej pomóc.


War of the Worlds: Goliath

W 1900 roku, Ziemia zostaje zaatakowana przez bezwzględnych najeźdźców z Marsa. Tripody Marsjan siały zniszczenie, ale najeźdźcy przegrali z malutką, ziemską bakterią. 14 lat później ludzie odbudowali swój świat, korzystając z marsjańskiej technologii. Mając teraz gigantyczne, napędzane parą machiny bojowe, jednostka A.R.E.S. jest ostatnią linią obrony ludzkości przed powrotem Marsjan. Marsjanie w końcu powracają. Wojna o Ziemie rozpoczyna się i tym razem jest wyrównana. A.R.E.S. rzuca na pierwszą linię Tripoda o nazwie Goliath. Marsjańska druga inwazja jest bardziej brutalna i mocniejsza niż wcześniej. Korzystają z nowej technologii, aby nie pokonała ich ponownie mała bakteria. Goliath wraz z armią machin bojowych musi walczyć o Ziemię i przyszłość całej rasy ludzkiej…

Cmentarz wspaniałości 6.4

Żołnierze z tajemniczą chorobą w śpiączce zostają przeniesieni do tymczasowej kliniki umieszczonej w dawnej szkole. Wolontariuszka Jen (Jenjira Pongpas) czuwa nad Itt (Banlop Lomnoi), przystojnym żołnierzem nie odwiedzanym przez rodzinę. Zaprzyjaźnia się z młodą Keng (Jarinpattra Rueangram), która wykorzystuje swoje moce psychiczne, aby pomóc bliskim w stanie śpiączki i móc komunikować się z nimi. Jen odkrywa tajemniczy notatnik zawierający dziwne pisma i szkice. Może to ma związek między chorobą żołnierzy a mitycznym, starożytnym miejscem, które leży pod kliniką.

Pani K

Elegancka żona i matka, mieszkająca w komfortowym domu na przedmieściach niespodziewanie otrzymuje sygnał, że ktoś podejrzanie interesuje się jej przeszłością. A kryją się w niej tematy, których lepiej nie tykać bez naładowanego pistoletu w garści...

Marlina: Zbrodnia w czterech aktach

Rozpalone słońcem, puste wzgórza indonezyjskiej wyspy urzekają surowym pięknem. Dla mieszkającej samotnie młodej wdowy nie jest to jednak bezpieczne miejsce. Gdy do jej drzwi zastuka kilku bandytów, nikt nie usłyszy wołania o pomoc. Nie spodziewają się, że nad ranem kobieta opuści dom z głową jednego z nich zawiniętą w strzęp materiału.

Mniam! 4.8

Smakowite opowieści żółwicy Magdy, zachwalającej specjały kuchni "nadwodnego" świata, wywołają bulgot w żołądkach podwodnych stworzeń i sprawią, że para rekinów - Szczena (Piotr Fronczewski) i mały Olo (Marcin Hycnar) - poczuje smaka na kurczaka. Płetwiaści ko-ko-koneserzy drobiu będą łowić na lądzie i siać postrach w nadmorskich kurnikach, korzystajac z rybokopa - machiny kroczącej skonstruowanej przez łebskiego głowonoga Doktora Mackensteina (Jerzy Kryszak). Jednak pierzaści kandydaci na prowiant nie pozostaną dłużni i przygotują płetwiastym kilka jajcarskich niespodzianek. Bo nie ma nic gorszego, niż wkurzona kura! Kiedy wielokrotna miss kurnika Kokosza Nell znajdzie się w zasięgu paszczy żarłocznego Szczeny, do kontrataku ruszą zaprawieni w walkach kogutów mistrzowie kurate Kurczak Norris, Kurambo i Kukurychu. Bo kurczaki nie płaczą!

Zły

Appoy to pełen energii dwunastolatek, wychowujący się w skrajnie trudnych warunkach. Kocha Michaela Jacksona, jednak jego rzeczywistość to świat gangów i męskiej przemocy; ojciec każe mu przykładać się do nauki, chłopiec coraz bardziej świadomie rozpoznaje jednak mechanizmy, które będą determinować jego losy.

Przemiana

Adam, były policyjny fotograf, który zrezygnował z pracy ze względu na stan emocjonalny, całymi dniami przesiaduje w mieszkaniu, z ukrycia dokumentując życie sąsiadów. Odwiedza go jednak dawny znajomy, detektyw szukający pomocy przy spędzającym sen z powiek śledztwie, związanym z serią makabrycznych rytualnych morderstw. Tropy prowadzą do dzielnicy wypełnionej sklepami pełnymi antyków i tajemniczych artefaktów z egzotycznych zakątków kraju.

Słowa kluczowe