Filmy Meksyk

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z kraju Meksyk. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Piła X

6,3
6,4
John Kramer i jego wspólniczka Amanda mszczą się na ludziach, którzy - udając lekarzy - obiecywali nowe życie.
Potomkini Verne'a Pola odkrywa, że w polu magnetycznym Ziemi doszło do zakłóceń. Zostawia młodsze wnuki pod opieką najstarszego, Martina, a sama udaje się do wymiaru Verne'a. Podczas przejścia przez portal spotyka papugę Claudio i jej właściciela, Pompilio Calderóna, odkrywcę, który na punkcie tego wymiaru ma prawdziwą obsesję. Trzej bracia jadą na obóz odkrywców Pompilio. Diego martwi się o babcię Polę i zaczyna jej szukać. Wszyscy razem trafiają do fantastycznego wymiaru Verne'a.
"Sound of Freedom. Dźwięk wolności" to prawdziwa historia Tima Ballarda (w tej roli znany z "Pasji" Jim Caviezel), byłego agenta rządowego USA, który rezygnuje z pracy, aby poświęcić życie ratowaniu dzieci przed losem gorszym niż śmierć. Mimo tematyki twórcy nie szokują drastycznymi scenami, a ładunek emocjonalny przekazu budują w sposób subtelny, choć jednoznaczny. Być może to zadecydowało o tak znakomitych ocenach filmu wśród widzów i tak ogromnym ich zaangażowaniu w oddolną promocję dzieła. Obok Caviezela, w roli Katherine Ballard, na ekranie widzimy zdobywczynię Oscara Mirę Sorvino ("Jej wysokość Afrodyta"), a także Billa Campa ("Gambit Królowej", "Joker", "Lincoln") wcielającego się w postać "Vampiro" – głównego pomocnika Ballarda.


Żona Simona zostaje zamordowana, a jej serce wycięte i przeszczepione Camili, żonie zamożnego mężczyzny. Spragniony zemsty Simon zagłębia się w niebezpieczne podziemie handlu organami. Przeznaczenie sprawia, że zakochuje się w Camili, która żyje dzięki sercu jego żony. Punktem kulminacyjnym jest moment, kiedy oboje dowiadują się prawdy.
Jodie, dwunastolatek z Santa Rosalia w Kalifornii Dolnej Południowej w Meksyku, któremu udaje się przeżyć dziwny wypadek, odkrywa, że jest Jezusem, który powrócił na Ziemię. Umie zamieniać wodę w wino, uzdrawiać chromych... a nawet wskrzeszać zmarłych. Jak poradzi sobie ze swoim przeznaczeniem i jaką rolę odegra w starciu zapowiadanym od tysięcy lat?
Rebecca odkrywa, że po urodzeniu została rozdzielona z dwiema pozostałymi siostrami, wyrusza więc w niebezpieczną podróż, aby odkryć prawdę o swoim pochodzeniu.
Witamy w EWS, prestiżowej szkole z internatem. Tu wyboista droga ku sławie stoi otworem przed każdym, kto nie jest mięczakiem. Zbuntowani to reboot popularnej opery mydlanej, na podstawie której nakręcono oddzielne telenowele w Argentynie i Meksyku na początku lat 2000. W Zbuntowanych w reżyserii Santiago Limóna i Yibrana Asauda przemierzamy korytarze Elite Way School, poznając nowe pokolenie uczniów, nowe historie i nowych bohaterów (oraz kilkoro dobrze znanych, których wieloletni fani bez trudu rozpoznają). W ośmiu odcinkach śledzimy losy grupy uczniów starających się wygrać Bitwę zespołów — konkurs muzyczny, który może zaważyć na ich przyszłej karierze muzycznej. Jesteśmy też świadkami ich pierwszych miłości i przyjaźni oraz działań pewnego tajemniczego stowarzyszenia, które może pokrzyżować muzyczne plany pierwszoroczniaków.
Alma Solares, świetna prawniczka i nauczycielka uniwersytecka, wybiera się na weekend do przyjaciółki, która właśnie się rozwiodła. Tam poznaje 23-letniego Dario Guerrę i przeżywa z nim szaloną noc. Po powrocie do męża i córki postanawia zapomnieć o tym „wyskoku”, ale jej życie zmienia się w piekło. Niewinna przygoda urasta najpierw do rangi gorącej pasji, a później niebezpiecznej obsesji. Przy okazji na jaw wychodzą dawne tajemnice, które łączą wszystkich śmiertelnie mocnymi więzami.
Pogodny i naiwny miłośnik kina grozy Renaldo (Bernardo Velasco) wpada na niecodzienny pomysł na biznes. Chłopak postanawia zapewnić horror w prawdziwym życiu osobom, które tego potrzebują. Do projektu zaprasza będącą asystentką dentystyczną, spokojną Ursulą (Cassandra Ciangherotti), która ma zająć się logistyką Los Espookys. Dołączają do nich siostra Ursuli – Tati (Ana Fabrega), oraz najlepszy przyjaciel Renaldo – Andres (Julio Torres), mroczny i tajemniczy dziedzic czekoladowego imperium.
Sławny piosenkarz dostaje szansę na anonimowe życie, gdy wciela się w zamaskowanego zapaśnika lucha libre. Ale na jego drodze staje pewna dziennikarka z brukowca, która ma zamiar zniszczyć jego karierę... i skraść mu serce.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…