Filmy Monaco

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z kraju Monaco. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Heartbreaker. Licencja na uwodzenie 6.9

Kobiety w związkach można podzielić na trzy kategorie: szczęśliwe, świadomie nieszczęśliwe oraz te, które za nic nie przyznają, że są nieszczęśliwe. Przystojny uwodziciel Alex (Romain Duris) zajmuje się zawodowo ostatnią z nich. Świadczy płatne usługi polegające na rozbijaniu nieudanych par. Na zlecenie pomaga w ten sposób wszystkim rodzajom kobiet: matkom, siostrom, córkom, przyjaciółkom, koleżankom z pracy. Jego cel to otwarcie ich oczu. Jego metoda to uwodzenie. Pewnego dnia czarujący "heartbreaker" zostaje wynajęty przez bogatego mężczyznę, który nie chce dopuścić do ślubu córki (Vanessa Paradis). Kłopot w tym, że Alex będzie miał tylko tydzień, aby odwieść od zamążpójścia zakochaną dziewczynę...

...4 ...3 ...2 ...1 ...morte 2.5

Do jednego z kraterów Księżyca wysłany zostaje statek komiczny Stardust, którego załoga ma zbadać znajdujące się tam rudy metali. Nieoczekiwanie u celu podróży astronauci natykają się na pozaziemski pojazd kosmiczny. Po nawiązaniu kontaktu okazuje się, że podobni do ludzi obcy uszkodzili swój statek, a jeden z ich jest ciężko chory. Chcąc im pomóc astronauci udają się na Ziemię, co wplątuje ich w nie lada kłopoty.

Za kilka dolarów więcej 7.7

Opowieść o dwóch sławnych rewolwerowcach: Douglasie Mortimerze (Lee Van Cleef) i tajemniczym Człowieku Bez Imienia (Clint Eastwood), polujących na bandytę zwanego Indio (Gian Maria Volontè). Za jego głowę wyznaczono wysoką nagrodę. Obaj "myśliwi" reprezentują odmienne "szkoły" i "pracują" krańcowo różnymi metodami. Wynik polowania na Indio będzie jednocześnie rozstrzygnięciem zawodowego pojedynku obu mistrzów.


Sei donne per l'assassino 7.0

Contessa Cristina Como (Eva Bartok) wraz ze swoim przyjacielem Maxem Marianem, są właścicielami domu mody. Jedna z ich modelek - Isabella - zostaje zamordowana w bestialski sposób. Wkrótce dochodzi do kolejnych brutalnych napaści. Inspektor Silvester zauważa jednak, że ofiary łączy ze sobą jedna rzecz...

Ostatnie dni Pompei 4.0

Po latach wiernej służby centurion Glaucus wraca do Pompei by wieść spokojne życie u boku ojca. Niestety na miejscu okazuje się, że jego dom został splądrowany, a ojciec zabity. Pragnąc zemsty Glaucus i jego wierni towarzysze rozpoczynają poszukiwania bandytów. Początkowo trop prowadzi do ukrywających się w okolicy chrześcijan, ale wkrótce okazuje się, że mordercy są znacznie potężniejsi.

Rossini! Rossini!

Mieszkający w swoim domu w Passy, Gioacchino Rossini, jest już w jesieni życia. Wspomina swoje dzieciństwo, odkrycie muzyki, wczesne prace, miłości.

Słowa kluczowe