Filmy Monaco

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z kraju Monaco. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Heartbreaker. Licencja na uwodzenie 6.9

Kobiety w związkach można podzielić na trzy kategorie: szczęśliwe, świadomie nieszczęśliwe oraz te, które za nic nie przyznają, że są nieszczęśliwe. Przystojny uwodziciel Alex (Romain Duris) zajmuje się zawodowo ostatnią z nich. Świadczy płatne usługi polegające na rozbijaniu nieudanych par. Na zlecenie pomaga w ten sposób wszystkim rodzajom kobiet: matkom, siostrom, córkom, przyjaciółkom, koleżankom z pracy. Jego cel to otwarcie ich oczu. Jego metoda to uwodzenie. Pewnego dnia czarujący "heartbreaker" zostaje wynajęty przez bogatego mężczyznę, który nie chce dopuścić do ślubu córki (Vanessa Paradis). Kłopot w tym, że Alex będzie miał tylko tydzień, aby odwieść od zamążpójścia zakochaną dziewczynę...

...4 ...3 ...2 ...1 ...morte 4.0

Do jednego z kraterów Księżyca wysłany zostaje statek komiczny Stardust, którego załoga ma zbadać znajdujące się tam rudy metali. Nieoczekiwanie u celu podróży astronauci natykają się na pozaziemski pojazd kosmiczny. Po nawiązaniu kontaktu okazuje się, że podobni do ludzi obcy uszkodzili swój statek, a jeden z ich jest ciężko chory. Chcąc im pomóc astronauci udają się na Ziemię, co wplątuje ich w nie lada kłopoty.

Za kilka dolarów więcej 7.8

Eastwood występuje jako łowca nagród na tropie Indio - jednego z najniebezpieczniejszych bandytów terroryzujących okolicę. Jego bezlitosny rywal - pułkownik Mortimer (Lee Van Cleef, W samo południe) za wszelką cenę chce jako pierwszy schwytać Indio, żywego czy martwego. Obaj zdecydowani otrzymać nagrodę, gotowi są nawet wyeliminować jeden drugiego, wkrótce maja tylko jedno wyjście - połączyć swe siły lub stawić czoła pewnej śmierci z rąk Indio i bandy jego wyjętych spod prawa zbirów.


Ostatnie dni Pompei 4.0

Po latach wiernej służby centurion Glaucus wraca do Pompei by wieść spokojne życie u boku ojca. Niestety na miejscu okazuje się, że jego dom został splądrowany, a ojciec zabity. Pragnąc zemsty Glaucus i jego wierni towarzysze rozpoczynają poszukiwania bandytów. Początkowo trop prowadzi do ukrywających się w okolicy chrześcijan, ale wkrótce okazuje się, że mordercy są znacznie potężniejsi.

Sei donne per l'assassino

Contessa Cristina Como (Eva Bartok) wraz ze swoim przyjacielem Maxem Marianem, są właścicielami domu mody. Jedna z ich modelek - Isabella - zostaje zamordowana w bestialski sposób. Wkrótce dochodzi do kolejnych brutalnych napaści. Inspektor Silvester zauważa jednak, że ofiary łączy ze sobą jedna rzecz...

Rossini! Rossini!

Mieszkający w swoim domu w Passy, Gioacchino Rossini, jest już w jesieni życia. Wspomina swoje dzieciństwo, odkrycie muzyki, wczesne prace, miłości.

Słowa kluczowe