Musical 1934

Przedstawiamy listę 84 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Musical z 1934 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Kaczor Donald 7.0

Kaczor Donald, tak samo jak Myszka Miki i Goofy, jest jedną z najbardziej lubianych przez dzieci postacią animowaną, którego przygody w postaci komiksów, seriali i filmów pełnometrażowych są do dziś znane i lubiane, a sam kaczor stał się po dziś gwiazdą. Donald jest typem nieudacznika - wieczny pechowiec z wadą wymowy, ma oddaną, śliczną dziewczynę Daisy i energicznych siostrzeńców - Hyzia, Dyzia i Zyzia. Jego niezdarność sprawia, że musi podołać on nie lada trudnym problemom domowym, społecznym, lecz na szczęście zawsze wychodzi z nich cało.

Co mój mąż robi w nocy... 7.4

Przemysłowiec, Roman Tarski bankrutuje. Chcąc ukryć ten fakt przed żoną, finguje włamanie; zaś sam obejmuje posadę kelnera w nocnym lokalu. Pewnego dnia pokojówkę państwa Tarskich odwiedza jej narzeczony, również kelner i na domiar złego kolega Tarskiego z nocnego lokalu. W trakcie zabawy zjawia się niespodziewanie żona Romana, która, widząc męża w towarzystwie pokojówki, posądza go o zdradę. Prosi więc kochającego się w niej barona Lola, by śledził Romana i odkrył tajemnicę, co jej mąż robi w nocy.

Świat się śmieje 7.4

Muzyczna komedia o przygodach pełnego radości życia pastucha-muzyka Kostii Potiechina, którego wzięto za modnego zagranicznego aktora występującego gościnnie. W odeskim środowisku muzycznym prostoduszny Kostia wywołał sensację i stał się dyrygentem jazz-orkiestry. Jego orkiestra przygotowuje się do wystąpienia na scenie Teatru Dużego, a zamiast prób gra na pogrzebach...


Tutaj jest moje serce

J. Paul Jones, bogaty śpiewak radiowy zakochuje się w lodowatej rosyjskiej księżniczce Aleksandrze (Kitty Carlisle). Nie mogąc zbliżyć się do niej przez kontakty dyplomatyczne, Jones przebiera się za kelnera, by mieć dostęp do jej luksusowego apartamentu. Gdy okazuje się, że Aleksandra i jej krewni są spłukani, Jones w tajemnicy kupuje hotel, by ochronić królewską reputację ukochanej.

Słowa kluczowe