Musical 2023

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 24 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Musical z 2023 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Muzyczna komedia romantyczna rozgrywająca się w Nowym Jorku u schyłku 1999 roku, śledząca niezwykłą historię pewnej zwykłej pary, która zakochuje się i poznaje zdradliwy świat wspomnień, obsesji, lęków i fantazji, który istnieje w ich głowach. To prowadzi ich do odkrycia, że największą przeszkodą w znalezieniu wspólnego szczęścia mogą być właśnie oni sami.
Historia osadzona we wczesnych latach 1900 opowiada o życiowych zmaganiach Afroamerykanki mieszkającej na południu. Jest to odważne, nowe podejście do ukochanego klasyka autorstwa Alice Walker.

Mała syrenka

5,3
6,3
Urzekająca aktorska wersja uwielbianej klasycznej animacji, pełnej niezapomnianych piosenek. Młoda energiczna syrenka podąża za głosem serca i zawiera pakt z podstępną morską wiedźmą. Dzięki temu może doświadczyć życia na lądzie, ale cena okaże się bardzo wysoka.


Kiedy tajemniczy złoczyńca zaczyna grozić Paryżowi czarną magią, do walki z nim staje Marinette, nieśmiała nastolatka przemieniona w superbohaterkę – Biedronkę. Ucząc się nowych mocy i próbując pogodzić niebezpieczną misję z obowiązkami w domu i szkole, dziewczyna łączy siły z charyzmatycznym obrońcą sprawiedliwości – Czarnym Kotem. Marinette nie wie jednak, że pod maską bohatera ukrywa się Adrien, jej kolega z klasy, w którym od dawna jest zakochana. Kiedy sekrety Biedronki i Czarnego Kota połączą się, a serca zaczną bić jednym rytmem, niezwykły duet zjednoczy się, by pokonać Władcę Ciem i ocalić miasto. Tak rozpocznie się przygoda, która zabierze młodych bohaterów w niezwykłą podróż od podziemnych katakumb Paryża po sięgający nieba szczyt Wieży Eiffla i pokaże, że największą siłą i bronią może być prawdziwa miłość.
Indie, lata 60. XX wieku. Archie i jego koledzy muszą sobie radzić z miłością, przyjaźnią i przyszłością Riverdale, gdy deweloperzy chcą zniszczyć ich ukochany park.
Théodore (Gérome Barry), nieśmiały młody Paryżanin, odkrywa istnienie piosenki o nadprzyrodzonych mocach, starego standardu jazzowego z lat 20. XX wieku, który działa jak eliksir miłości na osobę, która go słyszy. Chcąc oczarować Amandine (Anna Bosc-Molinaro), którą uważa za kobietę swojego życia, Théodore wyrusza na poszukiwanie partytury. Śledztwo prowadzi go do Nowego Jorku, gdzie spotyka muzyków ze społeczności Swing, którzy pomogą mu w jego przygodzie.
Serial opowiada historię Pedra, młodego studenta prawa, który marzy o zostaniu gwiazdą muzyki. Przypadkiem Pedro poznaje Anę, dziewczynę, która rozpoczyna karierę muzyczną i potrafi cieszyć się życiem. Mając ją u boku, droga do sukcesu wydaje się możliwa, jednak później Pedro musi zdecydować, czy chce podążać za marzeniem, czy żyć życiem pełnym muzyki i miłych chwil z Aną. Podczas swojej podróży Pedro uczy się, czym jest sukces, a także kim naprawdę jest on sam.
Będzie z tego niezła draka – mała Linda chce kurczaka! I to nie byle jakiego, bo z przepisu, z którego korzystał jej tata. Mama jest gotowa spełnić życzenie córki, ale wcale nie będzie to takie proste… Zdobycie składników na kurczaka z paprykami, którego Linda pamięta z dzieciństwa, normalnie byłoby bułką z masłem. Niestety, wszystkie sklepy są pozamykane, bo ich pracownicy strajkują na ulicach. Kurczaka trzeba szukać gdzie indziej, na przykład na farmie. Rezolutna kura nie da się jednak tak łatwo oskubać! Sprawa szybko angażuje inne osoby: najlepszą przyjaciółkę Lindy i jej ciocię, Astrid, a także dzieci z sąsiedztwa. Do tego wszystkiego lokalny policjant utknie na drzewie, bujający w obłokach kierowca zapomni, jak jeździć, zaś komuś w kuchni z wrażenia przypali się obiad. Kurczę, oby wszystko skończyło się dobrze!
Dwóch zapatrzonych w siebie biznesmenów odkrywa, że są dawno zaginionymi identycznymi bliźniakami i spotykają się, aby zaplanować ponowną integrację swoich ekscentrycznych rozwiedzionych rodziców.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…