Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Muzyczny. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Akademia Pana Kleksa to uwspółcześniona wersja klasycznej bajki Brzechwy, przemawiająca swoją treścią i formą do najmłodszych, ale i wchodząca w dialog ze starszymi widzami, którzy wciąż pamiętają kultową ekranizację z lat 80. Film przedstawia historię pozornie zwykłej dziewczynki – Ady Niezgódki – która trafia do tytułowej Akademii, żeby poznać świat bajek, wyobraźni i kreatywności. Przy pomocy wybitnego i szalonego pedagoga profesora Ambrożego Kleksa rozwija swoje niesamowite umiejętności, a także wpada na ślad, który pomoże jej rozwikłać największą rodzinną tajemnicę…
Historia przedstawia intensywną podróż do sławy Amy Winehouse (Marisa Abela) w jej młodych latach. To także próba zrozumienia osobistych demonów, które doprowadziły do śmierci artystki w wieku 27 lat.

Priscilla

5,4
Kiedy nastoletnia Priscilla Beaulieu spotyka na imprezie Elvisa Presleya, gwiazdę rock and rolla, mężczyzna prywatnie staje się kimś zupełnie nieoczekiwanym: ekscytującym zauroczeniem, sprzymierzeńcem w samotności, wrażliwym najlepszym przyjacielem. Film opowiada o niewidzialnej stronie wielkiego amerykańskiego mitu, długich zalotach i ich burzliwym małżeństwie.


Program to amerykańskie show telewizyjne składające się z kilku skeczy w wykonaniu stale współpracującej grupy komików, jednego gościa - znanej osoby ze świata showbiznesu oraz zaproszona grupa muzyczna.
Profesor Amaranto Molina przybył Instytutu Ultranova, by pozbyć się stamtąd zacofanych i dyskryminacyjnych szkolnych zasad. Dyrektor szkoły, Eduardo Kramer, co roku wybiera piątkę uczniów, zwaną Wysokimi Tonami, by stworzyć z nich zespół. Dyskryminuje on głosy o niskim tonie, gdyż uważa, że nadają się na muzyczny rynek. Amaranto i jego nietuzinkowe metody pokażą szkole, że może być inaczej. Wywalczy tolerancję i pomoże uczniom odkryć muzyczne talenty.

VGLY

0,0
Vgly i jego zespół chcą być rozpoznawalni, ale będąc na dole drabiny społecznej, bez kontaktów, pieniędzy i jakichkolwiek przywilejów nie jest to łatwe. Muszą stawić czoła swojemu pochodzeniu, aby odnieść sukces w biznesie muzycznym.

Neon

0,0
Ambitny młody wykonawca reggaetonu przeprowadza się z przyjaciółmi do Miami, gdzie w pogoni za sukcesem wspólnie pokonują trudności i zderzają się z rzeczywistością.
Wiewiórki i Wiewióretki to typowe dzieciaki. Chodzą do szkoły, mają obowiązki i odrabiają lekcje, kłócą się ze sobą jak każde rodzeństwo, a do tego grają koncerty dla milionów fanów. Tak to jest, kiedy jest się międzynarodową gwiazdą rocka.
Serial animowany, w którym Gabi i jej gromadka uroczych kotków z Kiciusiem Pandusiem na czele wspólnie tworzą i przeżywają masę przygód w magicznym świecie.

Girls5eva

0,0
Gwiazdy jednego przeboju - girlsband z lat 90. - próbują wrócić na scenę, jednocześnie żonglując sprawami rodzinnymi, problemami w związkach i bolączkami wieku średniego.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…