Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Muzyczny. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Chłopak wraz z kolegami zamierza wydać płytę hip-hopową. Jego plany przerywa aresztowanie przez policję.
Największy fan popularnego piosenkarza przejmuje tożsamość swojego idola. Szybko jednak zdaje sobie sprawę, jak trudno jest być gwiazdą.
Witamy w EWS, prestiżowej szkole z internatem. Tu wyboista droga ku sławie stoi otworem przed każdym, kto nie jest mięczakiem. Zbuntowani to reboot popularnej opery mydlanej, na podstawie której nakręcono oddzielne telenowele w Argentynie i Meksyku na początku lat 2000. W Zbuntowanych w reżyserii Santiago Limóna i Yibrana Asauda przemierzamy korytarze Elite Way School, poznając nowe pokolenie uczniów, nowe historie i nowych bohaterów (oraz kilkoro dobrze znanych, których wieloletni fani bez trudu rozpoznają). W ośmiu odcinkach śledzimy losy grupy uczniów starających się wygrać Bitwę zespołów — konkurs muzyczny, który może zaważyć na ich przyszłej karierze muzycznej. Jesteśmy też świadkami ich pierwszych miłości i przyjaźni oraz działań pewnego tajemniczego stowarzyszenia, które może pokrzyżować muzyczne plany pierwszoroczniaków.


Tár

6,4
8,4
Historia niemieckiej dyrygentki Lydii Tár.
Od blokowisk po największe paryskie sale koncertowe. Ten serial opowiada o dwóch nastoletnich przyjaciołach, od których zaczęła się historia hip-hopu we Francji.
W brazylijskim stanie Goiás zakochani w sobie i marzący o muzycznej sławie Deusa i Tadeu postanawiają założyć zespół Só Se For Por Amor (Wszystko dla miłości). Gdy kariera grupy zaczyna nabierać rozpędu, Deusa otrzymuje propozycję kontynuowania kariery solowej, na czym cierpi jej związek. Zespół zaczyna poszukiwania nowej wokalistki, którą chce zostać m.in. tajemnicza Eva.

Rap Sh!t

0,0
Serial komediowy autorstwa Issy Rae, który opowiada o trzech kobietach – hip-hopowym duecie i ich menadżerce – próbujących zaistnieć na muzycznej scenie w Miami.

Monarch

0,0
Romanowie stworzyli dynastię muzyki country, ale kiedy ich panowanie jest zagrożone, Nicolette nie zatrzyma się przed niczym, aby chronić dziedzictwo swojej rodziny.
Serial dokumentalny opowiada historię Saïda M'Roumbaby, syna imigrantów z Komorów, urodzonego w północnej części Marsylii, a obecnie jednego z najpopularniejszych francuskich artystów. Serial zdradza klucz do sukcesu rapera - przyjaźń na śmierć i życie, która połączyła go z trójką innych artystów występujących w tej sadze - Matéo, Mejem oraz Djamalim.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…