Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Muzyczny. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Elvis

0,0
7,8
Biograficzna historia o relacji Elvisa Presleya z jego menedżerem Tomem Parkerem, który był odpowiedzialny za prowadzenie kariery i ogromne powodzenie komercyjne piosenkarza.

Amadeusz

8,3
Antonio Salieri jest jednym z najbardziej cenionych kompozytorów swoich czasów, pozostaje jednak artystą, w twórczości którego brakuje iskry geniuszu. Gdy poznaje młodziutkiego Wolfganga Amadeusza Mozarta, od razu wywiązuje się pomiędzy nimi rodzaj rywalizacji. Szybko pojawia się nienawiść do konkurenta, zazdrość czyniąca z Salieriego potwora. Jednak to właśnie w postaci Salieriego tkwi iskra tragizmu. Kompozytor w przewrotny sposób utożsamia uczucia widzów, spośród których wszyscy chyba mają wielkie marzenia, które okazują się nie do spełnienia. Poza tym to Salieri opowiada całą historię, to jego głos słyszymy zza kadru. Mozart zaś pozostaje niejako z boku jako niedościgły ideał.
Serial animowany, w którym Gabi i jej gromadka uroczych kotków z Kiciusiem Pandusiem na czele wspólnie tworzą i przeżywają masę przygód w magicznym świecie.


Witamy w EWS, prestiżowej szkole z internatem. Tu wyboista droga ku sławie stoi otworem przed każdym, kto nie jest mięczakiem. Zbuntowani to reboot popularnej opery mydlanej, na podstawie której nakręcono oddzielne telenowele w Argentynie i Meksyku na początku lat 2000. W Zbuntowanych w reżyserii Santiago Limóna i Yibrana Asauda przemierzamy korytarze Elite Way School, poznając nowe pokolenie uczniów, nowe historie i nowych bohaterów (oraz kilkoro dobrze znanych, których wieloletni fani bez trudu rozpoznają). W ośmiu odcinkach śledzimy losy grupy uczniów starających się wygrać Bitwę zespołów — konkurs muzyczny, który może zaważyć na ich przyszłej karierze muzycznej. Jesteśmy też świadkami ich pierwszych miłości i przyjaźni oraz działań pewnego tajemniczego stowarzyszenia, które może pokrzyżować muzyczne plany pierwszoroczniaków.
Rozśpiewani przyjaciele Lampo, Milady, Pilou i Klopsik codziennie przeżywają futrzastyczne przygody.
Świat Karmy śledzi losy aspirującej artystki i raperki Karmy Grant, która ma duży talent i wielkie serce. Bystra, niezłomna i niezwykle empatyczna Karma wkłada w pisanie piosenek całą duszę. Używając ostrych rymów, z pasją, odwagą i charakterystycznym poczuciem humoru wyraża to, co czuje. Karma przekonuje się, że słowa i muzyka mogą mieć niewiarygodną moc. Nie wystarczy jej, aby świat usłyszał jej muzykę — Karma swoją muzyką chce zmieniać świat!
Julie pomaga trzem duchom założyć zespół. A one z kolei pomagają Julie odzyskać pasję do muzyki, którą straciła po śmierci mamy.
Serial Dziki rytm wyreżyserował cieszący się światową sławą Simón Brand, a oprawą muzyczną produkcji zajął się Santiago Uribe. Jest to historia Antonii i Kariny — dwóch pochodzących z odmiennych światów tancerek, które łączy pasja do muzyki. Antonia to występująca w prestiżowej akademii „El Royal” perfekcjonistka, która musi teraz zmienić swój styl, żeby wystąpić w wymarzonym przedstawieniu. Tymczasem Karina, dla której szkołą były ulice Bogoty, stara się łączyć koniec z końcem, marząc o pokazaniu światu swojego talentu i tanecznej grupy „Pura Kaye”. Gdy Antonia poznaje Karinę, nie może wyjść z podziwu dla jej luzu i miejskiego stylu. Zdaje sobie sprawę, że Karina ma właśnie to, czego jej samej brakuje, więc staje się częścią jej niełatwego życia, w zamian oferując jej splendor własnego. Obie tancerki cały czas mają poczucie, że marzenia uda się dogonić, więc nie zważają na ryzyko i dają z siebie wszystko na scenie i poza nią.
Zajrzyj za kulisy świata muzyki pop. Dowiedz się, jak festiwale muzyczne odmieniły branżę, czym jest Auto-Tune i skąd się bierze fenomen boysbandów.
Program to amerykańskie show telewizyjne składające się z kilku skeczy w wykonaniu stale współpracującej grupy komików, jednego gościa - znanej osoby ze świata showbiznesu oraz zaproszona grupa muzyczna.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…