Muzyczny 2019

Przedstawiamy listę 10 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Muzyczny z 2019 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Rocketman 6.4

Niezwykły, odważny musical o życiu i przełomowych chwilach w karierze sir Eltona Johna, jednej z największych gwiazd popu wszech czasów.

Yesterday

Słabo radzący sobie muzyk, pewnego dnia odkrywa, że jako jedyny na świecie pamięta utwory zespołu The Beatles. Postanawia wykorzystać ich twórczość do zrobienia wielkiej kariery.


Brud 6.8

Nakręcony na podstawie bestsellerowej autobiografii grupy Mötley Crüe film Brud to do bólu szczera opowieść o drodze do (nie)sławy czterech buntowników, którzy, zanim przebojem wdarli się na światową scenę muzyczną, koncertowali w klubach przy ulicach Hollywood.

Gully Boy. Głos ulicy

"Gully Boy" to historia 22-letniego Murada pochodzącego z mumbajskich slumsów. Jego rodzice ciężko pracowali, aby zapewnić mu odpowiednią edukację i dobrą pracę, tymczasem Murad odkrywa w sobie pasję jaką jest uliczny rap. Sztuka jest nieosiągalnym marzeniem w mumbajskim getcie, jednak nie powstrzymuje to chłopaka to pogoni za marzeniem.

Paradiso

Słowa kluczowe