Muzyczny 2019

Przedstawiamy listę 20 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Muzyczny z 2019 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Yesterday 6.7

Młody mężczyzna budzi się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie jako jedyny na świecie potrafi grać utwory zespołu The Beatles.

Rocketman 6.6

Taron Egerton jako Elton John! Niezwykły, odważny musical o życiu i przełomowych chwilach w karierze sir Eltona Johna, jednej z największych gwiazd popu wszech czasów.

Bring The Soul: The Movie 10.0

Film z trasy koncertowej zespołu BTS.


Pavarotti 6.7

Historia jednego z największych tenorów świata - Luciano Pavarottiego.

Brud 6.7

Nakręcony na podstawie bestsellerowej autobiografii grupy Mötley Crüe film Brud to do bólu szczera opowieść o drodze do (nie)sławy czterech buntowników, którzy, zanim przebojem wdarli się na światową scenę muzyczną, koncertowali w klubach przy ulicach Hollywood.

Gully Boy. Głos ulicy 5.0

"Gully Boy" to historia 22-letniego Murada pochodzącego z mumbajskich slumsów. Jego rodzice ciężko pracowali, aby zapewnić mu odpowiednią edukację i dobrą pracę, tymczasem Murad odkrywa w sobie pasję jaką jest uliczny rap. Sztuka jest nieosiągalnym marzeniem w mumbajskim getcie, jednak nie powstrzymuje to chłopaka to pogoni za marzeniem.

Anima 6.3

Psychodeliczne arcydzieło, w którym oglądamy i słuchamy Thoma Yorke’a z zespołu Radiohead. Ten krótki film w reżyserii Paula Thomasa Andersona warto oglądać głośno!

Słowa kluczowe