Filmy dostępne na platformach streamingowych

Przeszukaj katalog

Katalog filmów i seriali z całego swiata. Możesz wyszukać, sortować i filtrować filmy by znaleść te które najbardziej odpowiadają Twojemu gustowi. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Oponiarze

0,0
Will (Steven Gerben), nerwowy i niewykwalifikowany spadkobierca sieci warsztatów samochodowych, próbuje zmienić biznes swojego ojca pomimo ciągłych tortur ze strony kuzyna, a obecnie pracownika, Shane'a.
Osiem osób zamkniętych w tajemniczym ośmiopiętrowym budynku uczestniczy w kuszącej, ale niebezpiecznej rywalizacji, w której nagroda rośnie wraz z upływem czasu.
Ekipa z Obozu Kredowego próbuje rozwiązać trudną zagadkę po odkryciu globalnego spisku, który zagraża dinozaurom — oraz im samym.


Rodzina daleka od przeciętności! Licealista Taiyo Asano, „skończony introwertyk”, stracił rodzinę w tragicznym wypadku. Jedyną osobą, z którą potrafił rozmawiać, jest jego przyjaciółka z dzieciństwa, Mutsumi Yozakura, skrywająca jednak szalony sekret – jest spadkobierczynią szpiegowskiego rodu. Jej brat, Kyoichiro, wykwalifikowany szpieg, obiera Taiyo za cel. Aby ratować siebie, Taiyo zgadza się poślubić Mutsumi i wstąpić w szeregi rodziny Yozakura, wyruszając na bezprecedensową misję!
Clark Kent buduje swoją sekretną tożsamość Supermana, a także zakochuje się w dziennikarce Lois Lane. Ta natomiast bierze pod swoje skrzydła Jimmy'ego Olsena, młodego fotoreportera pracującego dla Daily Planet. Cała trójka dzieli wspólne przygody w mieście Metropolis.

Atlas

6,3
Bohaterką filmu jest Atlas Shepherd, błyskotliwa, ale mizantropijna analityk, która żywi głęboką nieufność nie tylko do ludzi, ale i do wszelkiej sztucznej inteligencji. Ta zaś planuje przejąć władzę nad światem. Atlas musi przyłączyć się do misji, której celem jest schwytanie robota-renegata, z którym jak się okaże łączy ją tajemnicza przeszłość. Kiedy nie wszystko idzie tak jak powinno, Atlas aby ocalić przyszłość ludzkości będzie musiała sprzymierzyć się i obdarzyć zaufaniem jednego z przedstawicieli sztucznej inteligencji.
Mateo, Izzie i ich przyjaciele trafiają do świata magii i fantazji, gdzie muszą wykazać się kreatywnością w walce z siłami mroku.
Najsilniejszy superbohater świata może powalić każdego jednym ciosem. Nikt nie jest w stanie go pokonać, dlatego biedak zmaga się z nudą i depresją.
Komedia satyryczna o wysiłkach grupki ocalałych, którzy po tym, jak obcy zniszczyli większą część Ziemi, próbują odbudować Amerykę i stworzyć jeszcze lepszy kraj.
Akcja popularnego programu dla dzieci rozgrywa się w fikcyjnym, spokojnym miasteczku Pontypandy w Walii. Tytułowy bohater jest odważny i życzliwy. Z narażeniem życia niesie pomoc nie tylko w przypadku nagłego pożaru, ale także w najtrudniejszych, wydawałoby się nierozwiązywalnych, sytuacjach.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…