Przygodowy 1926

Przedstawiamy listę 28 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Przygodowy z 1926 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Syn szejka 7.1

Ahmed, syn szejka, zakochuje się w Yasmin, tancerce, która została przyrzeczona innemu. Podczas tajemnego spotkania w ruinach, zostają napadnieci przez mężczyzn z trupy dziewczyny. Okłamują Ahmeda, że to jego ukochana wszystko zaplanowała. On poprzysięga zemstę.

Tramp, Tramp, Tramp 7.0

Biedny Harry jest do szaleństwa zakochany w Betty i chce ją poślubić. Aby poprawić swoją sytuację finansową, by Betty chciała wyjść za niego za mąż, postanawia wziąć udział w biegu, gdzie nagrodą główną jest 25 tys. dolarów.

Abrek Zaur

Akcja rozgrywa się w połowie XIX wieku. Opowieść o bohaterskiej walce górali, którzy pod przywództwem lorda Zaura przeciwstawiali się wojskom carskim, skierowanym do stłumienia ich powstania przeciwko okrutnym rządom cara...


King of the Pack

Selah Blair jest młodą dziewczyną, która jest źle traktowana przez swoją macochę "Widder" Gasper. Pewnego dnia Selah ratuje w wypadku Kitty Carlyle, aktorkę z Broadwayu, która w zamian daje jej czek na 1000 dolarów. Niestety, okrutna macocha pragnie odebrać dziewczynie pieniądze, jednak pies Selah wyrywa jej gotówkę i chowa w ukrytym miejscu.

Słowa kluczowe