Przygodowy 1993

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 93 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Przygodowy z 1993 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Ratownik górski Gabe nie może dojść do siebie po tragicznym wypadku, w którym zginęła dziewczyna jego przyjaciela. Gabe czuje się odpowiedzialny za jej śmierć. Tymczasem z gór nadchodzi wołanie o pomoc. Pasażerowie rozbitego samolotu znaleźli się w potrzasku. Gabe wyrusza na ratunek. Nie wie, że "ofiary" to grupa bezwzględnych bandytów, którzy poszukują w górach zaginionej walizki z wielomilionowym łupem.
Emil Fouchon organizuje polowania jak żadne inne, zwierzyną bowiem są ludzie. Chance Boudreaux, były weteran wojny w Wietnamie, postanawia wziąć w nich udział jako kolejna zdobycz. Jak się szybko okazuje by przeżyć, będzie musiał zabić żądnych krwi myśliwych wyposażonych w różnorodną broń.
Ekscentryczny miliarder John Hammond, wykupuje wyspę, na której dzięki grupie naukowców i DNA uwięzionych w bursztynie komarów, ożywia kilkanaście gatunków dinozaurów. Kilka miesięcy później na wyspę przylatuje grupka paleontologów, mająca zachęcić ludzi do nowej atrakcji. Tymczasem nad wyspę nadciąga burza i dochodzi do awarii, w wyniku której dinozaury uwalniają się z klatek. Wśród nich są również Raptory i Tyranozaur.


Trzeci telewizyjny serial Star Trek. Tłem wydarzeń jest koniec okupacji planety Bajor przez Kardasjan w 2369 roku. Stacja kosmiczna Gwiezdnej Floty o oznaczeniu Deep Space 9, pozostawiona jest przez Kardasjan na orbicie planety. Wkrótce staje się najważniejszym posterunkiem w tej części galaktyki, a to dlatego, że nieopodal znajduje się jedyny stabilny korytarz nadprzestrzenny prowadzący do Kwadrantu Gamma, na drugą stronę galaktyki.
Piątka zwykłych nastolatków zostaje powołana do tajnej grupy Power Rangers. Za pomocą specjalnych urządzeń przemieniają się w super wojowników, którzy mają za zadanie zwalczać zło.
Wędrowny samuraj, zostaje zmuszony do powstrzymania siedmiu zabójców dysponującymi nadnaturalnymi zdolnościami.
Po przeprowadzce do obcego miasta nastoletni Mitchell próbuje żyć tam według własnych zasad. Początkowo zostaje odrzucony przez nowe środowisko. Sympatię otoczenia zdobywa dzięki swym sportowym umiejętnościom.
Córka bogatego plantatora Minha Garral i lekarz Manoel postanawiają się pobrać. Po otrzymanej od ojca zgodzie wszyscy wyruszają, specjalnie wybudowaną tratwą, z biegiem Amazonki do Brazylii, gdzie ma odbyć się wesele. W trakcie podróży dołącza do nich awanturnik Torres. Jak się wkrótce okazuje posiada on dokument, mogący oczyścić z zarzutów Garrala, którego przed laty skazano na śmierć za kradzież diamentów.
Serial opowiadający o trzech niezwykłych myszach walczących ze złem. Pewnego dnia lądują na ziemi, gdzie poznają Charley i szybko się zaprzyjaźniają. Razem walczą z bandytami, którzy są w połowie ludźmi, a w połowie rybami.
Film opowiada o perypetiach trzech zwierzaków. Psy - Chance i Shadow oraz kotka Sassy zostają same kiedy ich właściciele wyjeżdżają na wakacje. Zwierzęta postanawiają odnaleźć swoich opiekunów i wyruszają w pełną przygód podróż.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…