Przygodowy 2011

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 270 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Przygodowy z 2011 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Kilka arystokratycznych rodzin walczy o kontrolę nad krainą o nazwie Westeros.
Międzynarodowa grupa tajnych agentów próbuje zabić Adolfa Hitlera.
Harry Potter staje do walki z Lordem Voldemortem - swoim największym wrogiem, który zamordował jego rodziców a także sieje niebezpieczeństwo w Hogwarcie.


Camelot

6,2
Z powodu nagłej śmierci króla Uthera nad Brytanią zawisa groźba chaosu. Merlin, który w swoich wizjach zobaczył mroczną przyszłość, postanawia posadzić na tronie Artura, nieznanego syna i spadkobiercę Uthera, który od urodzenia wychowywany był jak zwykły człowiek. Ale Morgana, przyrodnia siostra Artura, nie zamierza oddać bratu władzy bez walki, do której wykorzysta nawet nadprzyrodzone siły.

Thor

6,6
Nordycki bóg Thor (Chris Hemsworth) zostaje pozbawiony mocy i zesłany na Ziemię przez swego ojca Odyna (Anthony Hopkins) za lekkomyślne zachowanie. Musi odzyskać swój magiczny młot Mjöllnir, by wrócić do domu i ochronić swoje królestwo przed nadciągającą wojną.
Kobieta z burzliwą przeszłością trafia do miasta w Maine, w którym zostały uwięzione postacie z baśni.
Czerwony Kapturek przechodzi szkolenie w stowarzyszeniu Sióstr Kapturków. Ma wziąć udział w tajnej misji ratunkowej. Zła czarownica porwała bowiem niewinne, choć dość otyłe rodzeństwo - Jasia i Małgosię oraz Pana Aligatora. Ze stowarzyszeniem współpracuje również Wilk, a w całej akcji dużą rolę ogrywa Centralne Biuro Prześmiewcze.
Miecze się skrzyżują, a serca pękną wraz z powrotem jednego z najwspanialszych bohaterów z animowanego światka Shreka – Kota w Butach (Antonio Banderas (I)). Oto zuchwała pogoń ramię w ramię z Kotem w jego młodzieńczych latach, w których wraz z Wańką wstańką i waleczną kocicą (Salma Hayek) będzie próbował skraść sławną gęś znoszącą złote jajka.
Nad macierzystą planetą korpusu zielonych latarni, zawisa śmiertelne niebezpieczeństwo, w postaci ich pradawnego wroga. Dowodzący korpusem Hal Jordan, zbiera więc wszystkich strażników, by stawić czoła złu. Zbiega się to w czasie z treningiem nowej rekrutki Arii, dla której ma być to pierwsza misja.

Auta 2

6,2
5,0
Twórcy Aut przedstawiają pełną humoru i ciepła przygodę dla całej rodziny. Gwiazda wyścigów Zygzak McQueen i jego niezrównany towarzysz Złomek opuszczają na jakiś czas Chłodnicę Górską, by po drugiej stronie globu wystartować w pierwszej edycji World Grand Prix, zawodów, które mają wyłonić najszybszego zawodnika na świecie. Lecz droga do zwycięstwa staje się dziurawa, pełna objazdów i komicznych niespodzianek po tym, jak Złomek wplątuje się w międzynarodową intrygę szpiegowską…
Słowa kluczowe

Proszę czekać…