Przygodowy 2013

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 223 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Przygodowy z 2013 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Rick i Morty

7,9
7,0
Genialny naukowiec-alkoholik, Rick, porywa swojego płaczliwego wnuka, Morty’ego. Razem przeżywają dzikie eskapady do odległych galaktyk i alternatywnych światów.
Serial „Młodzi Tytani: Akcja!” w komiczny sposób przedstawia codzienność superbohaterów. Widzowie mogą zobaczyć, jak wygląda życie nastolatków obdarzonych niezwykłymi mocami.
Sześć odważnych szczeniaków pod wodzą obytego z techniką 10-latka realizuje trudne misje ratunkowe, korzystając z poczucia humoru, umiejętności i oryginalnych pojazdów.


Gra Endera

5,9
6,2
Ender staje w obronie ludzkości przed najeźdźcami z kosmosu.
Dziewięciu Królestwom znów zagraża wielkie niebezpieczeństwo…Nadciąga armia Czarnych Elfów z władcą ciemności Malekithem na czele, który pragnie pogrążyć w mroku całą galaktykę. Chcąc ocalić Ziemię i pozostałe Królestwa, Thor (Chris Hemsworth) razem z ukochaną, Jane Foster (Natalie Portman), wyruszy w najbardziej niebezpieczną wyprawę, jaką kiedykolwiek podjął. Kiedy zło rośnie w siłę i nawet Odyn (Anthony Hopkins) z całym Asgardem nie zdoła mu się przeciwstawić, superbohater będzie zmuszony zaryzykować i pojednać się z ostatnią osobą, którą może obdarzyć zaufaniem…wtrąconym do więzienia Lokim (Tom Hiddleston).

Krudowie

6,9
W poszukiwaniu nowego domu staromodny jaskiniowiec musi przeprowadzić rodzinę przez prehistoryczne ziemie. Olbrzymich rozmiarów flora i fauna są sporym wyzwaniem, jednak prawdziwe komplikacje pojawią się w chwili, kiedy do rodziny dołączy jaskiniowiec zatrważająco nowoczesny. Jego poszukiwanie "lepszego jutra" zupełnie nie pasuje do poglądów naszego hołdującego tradycji bohatera.
10-letni T.S. Spivet (Kyle Catlett) mieszka na ranczo w Montanie wraz z matką (Helena Bonham Carter), ojcem kowbojem (Callum Keith Rennie) i siostrą Gracie (Niamh Wilson), która marzy o zostaniu Miss Ameryki. T.S. jest geniuszem, którego pasją jest kartografia i naukowe wynalazki. Otrzymuje niespodziewany telefon z muzeum Smithsonian z informacją o tym, że został laureatem nagrody za wynalezienie perpetuum mobile. Z tej okazji planowana jest uroczystość na jego cześć, na której on sam ma wygłosić mowę. Nie mówiąc nikomu, wyrusza pociągiem towarowym przez USA, aby dotrzeć do Waszyngtonu.

Iron Man 3

7,0
6,8
Tony Stark pozbawiony zbroi Iron Mana staje do walki z ludźmi, którzy zniszczyli mu życie.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…