Przygodowy 2019

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 218 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Przygodowy z 2019 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Wiedźmin

6,6
6,3
Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.
Znawca zabytków łączy siły z przebiegłą złodziejką dzieł sztuki, żeby odzyskiwać skradzione skarby, wykorzystywane do finansowania działań bezwzględnych terrorystów.
Nowa wersja kultowego serialu, którego bohaterami jest grupka młodych ludzi, opowiadając sobie przy ognisku przerażające historie.


Harley Quinn w końcu zrywa z Jokerem i próbuje na własną rękę zostać królową Gotham City. W tym animowanym serialu dla dorosłych Harley Quinn towarzyszy Poison Ivy oraz cała rzesza starych i nowych bohaterów oraz złoczyńców z uniwersum DC.
Kiedy widmo nawiedza lokalną księgarnię i zaczyna wypuszczać fikcyjne postacie do prawdziwego świata, grupa przyjaciół próbuje rozwiązać ekscytującą tajemnicę związaną z niedokończonymi sprawami widma.
Pani Majętna i jej ukochany pies Bentley mieszkają w wielkiej posiadłości. Buszujący w śmieciach szop - Chudy - przebiera się za kota i zadomawia się w ich rezydencji. Bentley wie, że Taffy jest szopem, i zrobi wszystko, żeby się go pozbyć.
Przygody Paddingtona to nowa wersja znanego niedźwiedzia. To wzruszające przedstawienie o byciu ciekawym, byciu dobrym dla innych i byciu częścią kochającej rodziny.

Czarownica 2

6,5
6,2
Aurora postanawia wyjść za mąż. Kiedy pojawiają się nowi sojusznicy, dziewczyna staje po drugiej stronie barykady względem Diaboliny.

Pan Magoo

0,0
Wszyscy uwielbiają Magoo! Ten zabawny gość zawsze chętnie poda pomocną dłoń. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że powinien nosić okulary, przez co nieustannie krzyżuje innym plany.
Podążaj śladami łapek suczki Blue. Rozwiązuj zabawne zagadki, poznawaj nowych przyjaciół i odczytuj tajne wskazówki!
Słowa kluczowe

Proszę czekać…