Przygodowy 2019

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 209 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Przygodowy z 2019 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Wiedźmin

6,8
5,8
Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.
Serial ten ukazuje nam losy tytułowej bohaterki świeżo po rozstaniu z Jokerem. Twórcy pokazują sylwetkę zranionej kobiety, która próbuje odnaleźć się w otaczającej ją rzeczywistości.
Nowa wersja kultowego serialu, którego bohaterami jest grupka młodych ludzi, opowiadając sobie przy ognisku przerażające historie.


Supernastolatki z liceum Metropolis - Wonder Woman, Supergirl, Bumblebee, Batgirl, Zatanna i Zielona Latarnia - dzielą czas między naukę, randkowanie a walkę ze złem.
Film Roberta Rodrigueza, reżysera „Od zmierzchu do świtu” i „Sin City: Miasto grzechu”, wyprodukowany przez Camerona, twórcę „Titanica” i „Avatara”. W XXVI stuleciu kobieta-cyborg uratowana zostaje ze złomowiska przez naukowca, który przywraca ją do życia.
Przygody Paddingtona to nowa wersja znanego niedźwiedzia. To wzruszające przedstawienie o byciu ciekawym, byciu dobrym dla innych i byciu częścią kochającej rodziny.
Kiedy widmo nawiedza lokalną księgarnię i zaczyna wypuszczać fikcyjne postacie do prawdziwego świata, grupa przyjaciół próbuje rozwiązać ekscytującą tajemnicę związaną z niedokończonymi sprawami widma.
Znawca zabytków łączy siły z przebiegłą złodziejką dzieł sztuki, żeby odzyskiwać skradzione skarby, wykorzystywane do finansowania działań bezwzględnych terrorystów.
Pani Majętna i jej ukochany pies Bentley mieszkają w wielkiej posiadłości. Buszujący w śmieciach szop - Chudy - przebiera się za kota i zadomawia się w ich rezydencji. Bentley wie, że Taffy jest szopem, i zrobi wszystko, żeby się go pozbyć.
Angielski podróżnik Jonathan Green otrzymuje od Piotra I zamówienie na stworzenie mapy rosyjskiego Dalekiego Wschodu. Po raz kolejny ma przed sobą długą, równie fascynującą, niebezpieczną drogę, która ostatecznie ma doprowadzić go do Chin. Kartograf spotka się z wieloma oszałamiającymi odkryciami, przecudnej urody księżniczkami oraz samym Lun-Wanem – królem wszystkich smoków, od którego spojrzenia niebezpieczniejsze jest jedynie ponowne z nim spotkanie. Co tym razem okaże się silniejsze – niezachwiany sceptycyzm naukowca czy też starożytna magia, która dawno już przejęła władzę na wschodnich ziemiach?
Słowa kluczowe

Proszę czekać…