Przygodowy 2021

Przedstawiamy listę 13 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Przygodowy z 2021 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Avatar 2 7.9

Mortal Kombat 9.0

Najpotężniejsi wojownicy: Liu Kang, Sonya Blade, Jax Briggs i Lord Raiden, po raz kolejny będą musieli stawić czoła złu, by uniknąć dewastacji świata.


Uncharted

Filmowa adaptacja jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat. Widowiskowa opowieść o przygodach nieustraszonego poszukiwacza skarbów Nathana Drake’a. Tylko jego sprawność, tylko jego intelekt, spryt i determinacja mogą doprowadzić do odnalezienia mitycznej krainy złota – El Dorado. Drake jest potomkiem słynnego korsarza i obieżyświata, sir Francisa Drake’a. To po nim odziedziczył skłonność do brawury, inteligencję i pragnienie niekończącej się przygody. W poszukiwaniu El Dorado towarzyszyć mu będzie zaufany przyjaciel Victor Sullivan oraz przebojowa dziennikarka Elena Fisher.

Wiedźmin: Zmora Wilka

Na długo przed zanim został mentorem Geralta, Vesemir rozpoczyna własną podróż jako wiedźmin po tym, jak tajemniczy Deglan odbiera go rodzicom na mocy Prawa Niespodzianki.

Słowa kluczowe