Romans 2003

Przedstawiamy listę 357 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Romans z 2003 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Nigdy w życiu! 6.4

Co zrobić, gdy nagle kobietę porzuca facet, a ich dotychczasowym idealnym mieszkanku uwije gniazdko dla nowej wybranki? Po pierwsze, nigdy w życiu nie załamywać rąk. Nie poddawać się! Zbudować dom, posadzić drzewo. Kto powiedział, że to męska rzecz? Po drugie, nigdy w życiu nie ufać facetom. Oprócz seksu nie nadają się do niczego. Po trzecie, nie czekać na miłość! Przestać o niej marzyć! Naprawdę? Nigdy w życiu? Przecież każdemu wolno marzyć, a marzenia czasami się spełniają...

Green Green 7.3

Głównym bohaterem w filmie "Green Green" jest Yuusuke, który w przeciwieństwie do swoich kolegów, jest skromny i wrażliwy. Nie zależy mu na pięknych dziewczynach lecz mądrych i posiadających to coś, co sprawia że są wyjątkowe. Podczas wyjazdu edukacyjnego pod presją rówieśników stara się ukryć uczucia. Co z tego wyniknie?

Życie na fali 7.8

Ryan Atwood (Ben McKenzie) to nastolatek z patologicznej rodziny w Chino, który wpadł w kłopoty z wymiarem sprawiedliwości. Jednak chłopak dostaje szansę od losu, zostaje przygarnięty pod swój dach przez bogatą rodzinę Cohenów, Sandy'ego (Peter Gallagher) oraz Kirsten (Kelly Rowan), którzy mają syna w wieku Ryana, Setha (Adam Brody). Ryan i Seth od razu zostają przyjaciółmi. Serial "Na fali" opowiada o losach Ryana i jego nowych przyjaciół z bogatego miasteczka Orange Country.


To właśnie miłość 7.9

Co łączy premiera Anglii, podstarzałego gwiazdora rock & rolla, porzuconego pisarza, zdradzaną żonę, owdowiałego ojca, dorastającego nastolatka? Wielka potrzeba miłości. To właśnie miłość to 10 historii wziętych z życia Anglików, rozgrywających się w okresie przedświątecznym. Z pozoru nic ich nie łączy, ale wszyscy pragną jednego kochać i być kochanym, co nie każdemu się jednak udaje.

Wzgórze nadziei 7.5

Wojna secesyjna dobiega końca. Inmam, raniony w bitwie żołnierz wojsk Konfederacji, zmierza do domu, by połączyć się z kobietą, którą kocha - Adą. W drodze czyha na niego wiele niebezpieczeństw: zdemoralizowani maruderzy, uwolnieni niewolnicy, łowcy nagród. Tymczasem Ada usiłuje uchronić farmę swego ojca przed grabieżami i licytacją. Pomaga jej w tym twarda, doświadczona przez życie Ruby.

Moje życie beze mnie 7.2

Opowieść o młodej kobiecie, która we wczesnym wieku zachodzi w ciąże i wychodzi za mąż za kolegę ze szkoły. Mieszkając w przyczepie kempingowej z mężem i dwójką dzieci, w ogródku swojej matki, pewnego dnia mdleje. W szpitalu dowiaduje się, że ma raka i nie pozostało jej zbyt wiele czasu. Sporządza więc listę rzeczy, które chciałaby zrobić przed śmiercią. Jednym z wielu podpunktów jest spotkanie mężczyzny, który by się w niej zakochał. Przez ten krótki czas, jaki jej pozostał, stara się spełnić swą listę.

Natural City 6.6

Rok 2080. Rozwój technologii sprawił, że androidy wyręczają ludzi w każdej dziedzinie życia - począwszy od miłości na walce kończąc. By obdarzone sztuczną inteligencją humanoidalne maszyny nie wymknęły się spod kontroli, w ich kod genetyczny wbudowano specjalne zabezpieczenia. Każdy android ma trzyletni czas pracy po którym jego mózg degraduje się i rozpada. To zabezpieczenie staje się dramatem życiowym R - członka elitarnego oddziału policji ścigającego zbuntowane cyborgi. R zakochuje się bowiem w Ricie - "rozrywkowym" modelu kobiety-androida, której czas pracy niebawem się skończy... Zrozpaczony R próbuje za wszelką cenę odkryć sekret przedłużenia życia ukochanej, nie cofając się przy tym przed niczym... Tymczasem zbuntowana grupa nadludzko wytrzymałych i śmiertelnie niebezpiecznych bojowych cyborgów opanowuje centrum medyczne, gdzie przechowywane są tajne sekwencje DNA całej populacji. Uzbrojony po zęby oddział komandosów z R zostaje wysłany, by opanować sytuację. Szybko okazuje się, że przeciwnik z jakim muszą się zmierzyć jest bardziej niebezpieczny i podstępny niż mogli przypuszczać…

Ostatnie życie we wszechświecie 7.5

Mieszkający w Tajlandii Kenji (Tadanobu Asano) jest Japończykiem i potencjalnym samobójcą. Młody mężczyzna pracuje w Bangkoku jako bibliotekarz; ma obsesję na punkcie porządku, segregowania i układania wszelkiego rodzaju rzeczy i przedmiotów. Jednocześnie Kenji fantazjuje na temat odebrania sobie życia i co jakiś czas podejmuje próby samobójcze - zawsze nieudane. Pewnego dnia Japończyk wybiera się na most aby z niego skoczyć. Zanim zdąży jednak urzeczywistnić swój zamiar, jest świadkiem wypadku, w którym ginie młoda dziewczyna. Na miejscu zdarzenia Kenji poznaje siostrę zabitej kobiety. Noi jest przeciwieństwem kompulsywnego bibliotekarza; jej żywiołem jest chaos, wszędzie gdzie się znajdzie wprowadza bałagan i nieporządek. Mimo różnicy charakterów, a może właśnie ze względu na nią, para bohaterów zakochuje się w sobie - co przychodzi im tym łatwiej, że oboje łączy skrajna samotność i wyalienowanie. Nie będzie to zwykły romans, zwłaszcza, że Kenji skrywa pewną tajemnicę - na plecach miłośnika książek widnieje tatuaż japońskiej mafii - yakuzy, a po Bangkoku szukają bohatera podejrzane typy.

Bezprawie 7.1

Czterej kowboje wypasają swoje stada na nienależących do nikogo obszarach prerii. Kiedy docierają w okolice małego, zapomnianego miasteczka Harmonville, muszą stawić czoła bezlitosnemu farmerowi, który wraz z grupą ślepo mu oddanych opryszków, rządzi miastem i dyktuje swoje bezwzględne prawa zastraszonym mieszkańcom.

Nie oddam zamku 7.1

Historia miłosna osadzona w latach 30, w Anglii. Pisarz James Mortmain wynajmuje zamek za wszystkie oszczędności, mając nadzieję na stworzenie tam swojego kolejnego dzieła. Tak mija 12 lat, podczas których Jamesowi nie udaje się nic napisać. Egzystuje na innej płaszczyźnie niż rodzina. Nie obchodzą go sprawy życia codziennego, jak brak jedzenia czy szczurze odchody w szafkach. Jego córki chcą coś zmienić. Starsza - Rose, widzi jedyny ratunek w korzystnym małżeństwie. Młodsza - Cassandra, nadal wierzy, że ojciec może coś napisać. Tymczasem w okolicy pojawiają się nowi właściciele zamku - dwóch przystojnych dziedziców...

Słowa kluczowe