Romans 2011

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 375 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Romans z 2011 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Dwójka zapracowanych, młodych ludzi Dylan (Justin Timberlake) i Jamie (Mila Kunis) myślą, że pójdzie łatwo, gdy wzbogacą ich przyjaźń o seks, mimo tego, w co każą wierzyć komedie romantyczne z Hollywood. Szybko odkrywają jednak, że taki układ zawsze prowadzi do komplikacji.

Q

5,1
W dobie ekonomicznego kryzysu, życie mężatki Virginie (Christelle Benoit) i romantyczki Alice (Helene Zimmer) wywraca się do góry nogami, gdy spotykają wyzwoloną, przepełnioną różnymi pragnieniami Cécile (Déborah Révy).
Polityk David Norris kandyduje o miejsce w senacie. Wkrótce poznaje Elise, w której się zakochuje, a tajemniczy strażnicy Losu chcą zaszkodzić ich miłości.


W jarmarcznej scenerii różowych faflamingów, marmurowych fontann i plastikowych palemek spotykają się Gnomeo i Julia i zakochują się w sobie po czubki uszu, a raczej krasnalich czapek. Jednak na drodze ich uczucia staje odwieczny konflikt – wywodzą się z wrogich sobie domostw – Montekich i Kapuletów. Czy miłość pokona wszelkie przeszkody?
Po pięknym ślubie i hucznym weselu, Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają na miesiąc miodowy do Rio de Janeiro. W tym gorącym mieście karnawału, młodzi mogą wreszcie w pełni cieszyć się sobą i oddawać namiętności. Wkrótce Bella odkrywa, że jest w ciąży. Pełne dramatyzmu narodziny dziecka rozpoczynają łańcuch nieodwracalnych zdarzeń - Edward decyduje się podarować Belli nieśmiertelność. Pojawienie się nowego członka w rodzinie budzie niepokój Volturi - przywódców świata wampirów. Czy Edwardowi uda się ocalić to co kocha najbardziej?

Druhny

6,0
Annie (Kristen Wiig) to samotna kobieta, która zostaje druhną na ślubie swojej najlepszej przyjaciółki Lillian (Maya Rudolph). Jednak przygotowania do ślubu nie idą najlepiej, gdyż Annie popada w konflikt z inną druhną - nową koleżanką Lillian, Helen (Rose Byrne).
Młody chłopak (Robert Pattinson) porzuca studia weterynaryjne i dołącza do wędrownego cyrku, gdzie zakochuje się w pięknej kobiecie (Reese Witherspoon), podczas gdy jej zazdrosny mąż (Christoph Waltz) śledzi każdy ich krok…
Scenariusz filmu oparto o autobiograficzną powieść Huntera S. Thompsona - The Rum Diary. Historia dzieje się w latach 50tych, a główną postacią jest Paul Kemp - amerykański dziennikarz z pisarskimi aspiracjami. Chcąc rozpocząć nowy rozdział swego życia podejmuje pracę w portorykańskiej gazecie "San Juan Daily News". Jednak to od czego chciał uciec znajduje się również Puerto Rico - nihilistycznego i brutalnego spojrzenia na świat nie koi nawet pobyt w słonecznym tropikalnym raju. Kemp coraz bardziej zanurza się w alkoholowym odrętwieniu, nie stroniąc od używek i samodestrukcyjnych zachowań.
Trójka osławionych muszkieterów - Atos, Portos i Aramis - zostaje odsunięta w cień za sprawą spisku tajemniczej Milady (Milla Jovovich). Trzy lata później do Paryża przyjeżdża młody chłopak o nazwisku D’Artagnan, gdzie dołącza do słynnych szermierzy. W tym samym czasie przebiegły kardynał Richelieu (Christoph Waltz) planuje spisek w celu zdobycia królewskiej korony. Pomaga mu w tym Milady oraz niegodziwy Buckingham (Orlando Bloom). Jedynie trzech muszkieterów, wraz z nowym i niezwykle utalentowanym kompanem, jest w stanie zapobiec katastrofie i ocalić wiszący na włosku pokój z Anglią.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…