Romans 2021

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 559 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Romans z 2021 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

On i ona. Kiedyś w sobie zakochani, dziś skłóceni. W szkole średniej nakręcili wspólnie dokument. Po latach znów stają przed kamerą, a ich losy ponownie się splatają.
Kiedy następca tronu zostaje zamordowany, jego siostra-bliźniaczka zasiada na tronie i usiłuje utrzymać w tajemnicy swoją tożsamość i pierwszą miłość.
Książę Wilhelm rozpoczyna naukę w szkole Hillerska, tam poznaje Simona, z którym wkrótce zaczyna łączyć go uczucie.


Za sprawą zmysłowego czaru zalotnego studenta szkoły artystycznej cyniczna w sprawach miłości dziewczyna nawiązuje relację, która przekracza granice zwykłej przyjaźni.
Lina i Nico zrywają ze sobą po wielu latach bycia razem. Lina nie może się odnaleźć w nowej rzeczywistości ani przestać myśleć o Nico.
Alice jest grubo po trzydziestce i wciąż jest singielką, ale ani trochę jej się to nie podoba. Pracuje dla niewielkiej stacji telewizyjnej na stanowisku pozbawionym możliwości awansu, choć kompetencjami przewyższa większość osób w firmie. Jakby to było za mało dołujące, jej były facet, Carlo, właśnie się żeni i wkrótce zostanie tatą. Wciąż mało? Jej stacja telewizyjna zatrudniła nowego uroczego i tajemniczego dyrektora kreatywnego o imieniu Davide, który ma przeprowadzić redukcję personelu. W życiu Alice pojawia się jednak szansa na zmianę, gdy poznaje Tio — aktora grającego w najpopularniejszej operze mydlanej tej samej stacji. Przy okazji jest on bowiem samozwańczym astrologicznym guru, który wkrótce staje się dla naszej bohaterki jej personalnym „astrologicznym przewodnikiem po złamanych sercach”.

Threesome

0,0
Podczas nocnego wypadu na miasto David i Siri poznają Camille. Rozpoczyna się zalotna gra, w trakcie której zacierają się kolejne granice. Pod wpływem alkoholu i chwilowej ciekawości para decyduje się na trójkąt.
La Templanza to historia Maura Larrei i Soledad Montalvo, dwojga nieznajomych, których losy przecinają się w drugiej połowie XIX wieku, zmieniając ich życie na zawsze. To opowieść o chwałach i porażkach, o kopalniach srebra, rodzinnych intrygach, winnicach, winiarniach i fascynujących miastach, których świetność przeminęła wraz z upływem czasu.
Z miłości to godzinny serial, łączący cechy dramatu i komedii, opowiadający o losach rodzeństwa, Lily i Jorge Diazów oraz ich rodziny. Przeżycia bohaterów śledzimy podczas najbardziej szczególnych dni w roku - świąt. Poszukując miłości, Diazowie spotkają na swojej drodze wiele na pozór niezwiązanych ze sobą osób.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…