Romans 2022

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 760 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Romans z 2022 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

W kontynuacji filmu z 2016 roku grupa przyjaciół ponownie zmaga się z problemami osobistymi i zawodowymi, próbując przy tym zachować równowagę swojego życia.
Niezwykła szkoła, w której dzieciom towarzyszą magiczne, mówiące ludzkim głosem zwierzęta, obchodzi 250. urodziny! Taką rocznicę wypada uczcić specjalnym przedstawieniem. Kiedy jedni nad nim pracują, ktoś inny każdej nocy kopie doły na dziedzińcu. Jaki ma w tym cel? Sympatycznej Idzie towarzyszy lis Rabbat, zaś jej koledze Benniemu – żółwica Henrietta. Oprócz nich w klasie pojawiają się inne zwierzęta: pomocny kameleon i nieco niesforny pingwin. Ferajna, na czele której stoi panna Cornfield, dostaje zadanie wystawienia spektaklu o początkach szkoły. Szybko okazuje się, że to nie lada sztuka! Dyrektor ma własny pomysł na historię, a wybór głównej aktorki budzi dużo emocji. Przy okazji trzeba ustalić, dlaczego szkolne patio wciąż przypomina szwajcarski ser z wieloma dziurami. Druga część adaptacji książek Margit Auer udowodni, że takim wyzwaniom najlepiej sprostać całą drużyną!
Prowokacyjny mural ujawnia potajemne łóżkowe schadzki uczniów liceum Hartley. Jego autorka, Amerie (Ayesha Madon), musi stawić czoła przykrym konsekwencjom swoich działań jako wyrzutek.


Charlie i Nick, nastoletni chłopcy, odkrywają, że ich przyjaźń może być czymś więcej.
Historia Michaela - geja po czterdziestce, którego związek rozpadł się po 17 latach.
Serial śledzi burzliwy, ale i upajający związek Lucy i Stephena, który rozwija się przez 8 lat. Ich spotkanie na studiach zaczyna się jak każdy typowy romans na kampusie, szybko wpadają jednak w uzależniające uwikłanie, które trwale zmieni nie tylko ich życie, ale także życie wszystkich wokół nich.
Każdy wnosi swój własny życiowy bagaż do nowego związku – także Gary i Mary. Kiedy Mary nieoczekiwanie wkracza do świata, w którym żyje Gary i jego 11-letnia córka Emma, wszystko wskazuje na to, że los sprzyja nowej miłości. Gary i Mary zbliżają się do siebie, ale już wkrótce zaczynają się bać – wygląda na to, że ich życiowy bagaż jest wyjątkowo ciężki...
Sekrety, za które można umrzeć. Grzechy za, które można zabić. Nowa generacja małych kłamczuch. Dwadzieścia lat temu seria tragicznych zdarzeń podzieliła miasteczko Millwood. Obecnie grupka różnych nastoletnich dziewczyn jest zadręczana przez nieznanego napastnika, który chce aby zapłaciły za sekretne grzechy popełnione przez ich rodziców dwie dekady temu, ale także i swoje. Znajdujemy się mile od Rosenwood, jednak w tym samym uniwersum.
Pochodzący z zamożnej rodziny Ferit jest kobieciarzem. Jego dziadek Halis Ağa postanawia pozbyć się zalotnych zachowań wnuka i nakłonić go do śłubu.
Nowy serial będący ekranizacją bestsellera New York Timesa. Belly z rodziną co rok spędza wakacje w domku przy plaży w Cousins. Każde lato jest takie samo… dopóki Belly nie kończy szesnastu lat. Znajomości zostaną poddane próbie, bolesne prawdy wyjdą na jaw, a Belly zmieni się na zawsze. To lato pierwszej miłości, złamanego serca i dorastania – tego lata stała się piękna.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…