Romans 2023

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 76 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Romans z 2023 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Olgę (Magdalena Boczarska) i Maksa (Simone Susinna) dzieli 15 lat różnicy. Ona kobieta sukcesu o ugruntowanej pozycji, matka dorosłej córki, on przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i żyjący chwilą. Zdawać by się mogło, że te dwa odmienne światy nigdy się nie spotkają, a jednak los postawił ich sobie na drodze. Olga nie potrafi poradzić sobie z mieszanką sprzecznych uczuć, które nią targają: poczuciem odpowiedzialności, wstydu, namiętności i tęsknoty za czymś, czego do tej pory nie doświadczyła. Natomiast Maks uświadamia sobie, że życie z dnia na dzień już mu nie odpowiada, a kobieta, którą spotkał jest miłością jego życia. Kiedy skrywane tajemnice wyjdą na jaw, jeszcze bardziej skomplikują życie kochanków…
Piotr Czarny to czarujący trzydziestokilkuletni prawnik. Ciągle goni za adrenaliną, kobietami i imprezami. Za cel postawił sobie zapełnienie spisu kochanek imionami na każdą literę alfabetu. Jego plan staje pod znakiem zapytania, gdy koleżanka z pracy, Olga – jedyna kobieta, z którą jest zupełnie szczery i z którą nie sypia – składa mu ultimatum.

Pokusa

3,7
Główną bohaterką jest Inez (w tej roli Helena Englert). To młoda, aspirująca dziennikarka, która marzy o miłości i etacie w prestiżowym wydawnictwie. Gdy już trafi do wyśnionego raju, problemy zaczną się mnożyć. Co więcej, u jej boku pojawi się aż dwóch przystojnych mężczyzn. Obaj tajemniczy i nieobliczalni.


Kochająca matka musi zmierzyć się z bezwzględnymi realiami prywatnej edukacji, gdy jej córka usiłuje dołączyć do klasy rozchwytywanego nauczyciela matematyki.
Muzyczna komedia romantyczna rozgrywająca się w Nowym Jorku u schyłku 1999 roku, śledząca niezwykłą historię pewnej zwykłej pary, która zakochuje się i poznaje zdradliwy świat wspomnień, obsesji, lęków i fantazji, który istnieje w ich głowach. To prowadzi ich do odkrycia, że największą przeszkodą w znalezieniu wspólnego szczęścia mogą być właśnie oni sami.
Maks to niepoprawny kobieciarz, a zarazem notoryczny kłamca. Gdy Anna, młoda i atrakcyjna kobieta, bierze go za niepełnosprawnego, Maks brnie w kłamstwo, licząc na kolejny łatwy podryw. Anna ma jednak inny plan – przedstawia go swojej starszej siostrze, Julii, która porusza się na wózku. Niespodziewanie, cynicznie nastawionego do świata Maksa i pełną energii Julię zaczyna łączyć coś więcej, ale… kłamstwo jako fundament relacji? Czy ta miłość ma szansę?
Zmęczona świetną pracą i odgrywaniem roli idealnej pani domu kobieta rzuca się w wir namiętnego romansu ze swoją wielką miłością sprzed lat.
Kolumbia, lata 70. XX w. Tajemnicza nastolatka zaczyna naukę w szkole dla chłopców, gdzie łamie stereotypy, zasady i… kilka serc.
Odkąd się poznali, Irene i Julio na przemian się w sobie zakochują, zrywają ze sobą i próbują ponownie. Czy jest im pisane szczęśliwe zakończenie?
Yay! Właśnie to Gina powtarza, gdy sprawy idą po jej myśli albo gdy ma dobry nastrój. Dzięki swojemu lekkiemu pióru Gina zdobyła stypendium do prestiżowego Karaibskiego Instytutu Muzycznego (IMC) w Puerto Rico, który nie ma sobie równych w nauce latynoskich rytmów. To również kolebka odnoszącego sukcesy reggaetonu. Gina jest radosną, żywiołową i kreatywną dziewczyną, która uwielbia pisać. Jej marzeniem jest tworzyć piosenki dla najlepszych artystów i przekazywać swoje pomysły i uczucia słuchaczom. Dziewczyna marzy, by tworzyć utwory dla Jaydena, który jest młodzieżową sensacją ulicznych rytmów, a zarazem synem dyrektora i właściciela IMC. Gina nieustannie dzieli się w sieci swoimi tekstami piosenek, w tym również rapem, a setki dzieci i nastolatków obserwują jej konto @ginayei. Uczniowie IMC będą eksperymentowali z różnymi rytmami, takimi jak trap, latynoski pop, a nawet ballady, ale reggaeton zawsze będzie leżał u podstaw każdego utworu. Gina pozna Manu, miłego i czarującego chłopaka, który jest zdeterminowany, by osiągnąć sukces i zdobyć sławę. Razem stworzą miłosną piosenkę, której słowa i muzyka będą esencją karaibskiego brzmienia. W galerii sław już szykują miejsce dla tego duetu!
Słowa kluczowe

Proszę czekać…