Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Sci-Fi. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Po burzliwej bitwie między Godzillą a Tytanami, która zrównała z ziemią San Francisco, pewne rodzeństwo podąża śladami ojca, aby odkryć powiązania swojej rodziny z tajną organizacją znaną jako Monarch. Wskazówki prowadzą ich do świata potworów i ostatecznie w dół króliczej nory do mężczyzny znanego jako Lee Shaw, który jest oficerem armii. Obejmująca trzy pokolenia dramatyczna saga wkrótce ujawnia pogrzebane sekrety.
Spokojna egzystencja Deadpoola załamuje się, gdy zostaje zrekrutowany do pomocy w ochronie multiwersum przed sadystyczną siostrą profesora Xaviera. Nadzieją w tej ryzykownej misji może być wariant Wolverine'a, który już zawiódł swój własny świat. Czy ich wspólne połączenie sił może przechylić szalę zwycięstwa?

Silos

7,2
W toksycznej dystopijnej przyszłości, w której społeczność żyje w gigantycznym silosie setki pięter głęboko pod ziemią, mężczyźni i kobiety żyją w społeczeństwie pełnym przepisów, które ich zdaniem mają ich chronić.


W niedalekiej przyszłości prywatna detektywka Aline Ruby i pomagający jej android Carlos Rivera zostają wynajęci przez wpływowego biznesmena, aby wytropić niebezpiecznego hakera. Oboje trafiają na Marsa, gdzie wpadają na trop mrocznej zagadki, korupcji i zaginionej dziewczyny, która być może skrywa tajemnicę dotyczącą przyszłości sztucznej inteligencji.

Stamtąd

7,1
Koszmarne miasto w Ameryce Środkowej więzi wszystkich, którzy do niego wchodzą. Tutejsi mieszkańcy walczą o zachowanie poczucia normalności i poszukują wyjścia z tego miejsca, ale utrudniają im to różne zagrożenia ze strony otaczającego lasu, a także przerażające istoty, które wychodzą o zachodzie słońca.
Minie jeszcze sto lat, zanim powstanie Imperium. Zakon Jedi i Republika Galaktyczna prosperują, nietknięte wojną. W tym czasie ma miejsce tajemnicze morderstwo, po którym Mistrz Jedi musi stawić czoła znanej mu z przeszłości niebezpiecznej wojowniczce.

The Boys

7,8
7,9
Grupa wykolejeńców na czele z "Rzeźnikiem" (Karl Urban) postanowiła stawić czoła skorumpowanym superbohaterom, którzy nadużywają swoich supermocy.
W tym psychodelicznym thrillerze Jason Dessen zostaje porwany do alternatywnej wersji swojego życia. By wrócić do swojej prawdziwej rodziny, będzie musiał pokonać najgorszego wroga, jakiego mógłby sobie wyobrazić: samego siebie. Serial na podstawie bestsellera Blake'a Croucha.
Młodzi Jedi: Kai, Lys i Nubs razem uczą się na planecie Tenoo i przeżywają przygody, przemierzając galaktykę razem z doświadczoną pilotką Nash na pokładzie Karmazynowego Jastrzębia!
Pozbawiona mocy Agatha Harkness zostaje wyzwolona spod potężnego czaru przez tajemniczego nastolatka. Jakby tego było mało, chłopak błaga ją, żeby zabrała go w podróż legendarnym Szlakiem Wiedźm - niebezpieczną drogą, której pokonanie pozwala spełnić najskrytsze życzenia. Wspólnie skrzykują krąg czarownic i wyruszają na Szlak.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…