Sci-Fi 2019

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 196 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Sci-Fi z 2019 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

The Boys

7,8
7,9
W bardziej emocjonującym 2. sezonie „The Boys", Rzeźnik, Hughie i reszta grupy dochodzą do siebie po stratach poniesionych w sezonie 1. Kryjąc się przed wymiarem sprawiedliwości, kontynuują zmagania z superbohaterami. Vought zarabia na panice wywołanej przez superzłoczyńców, a nowa superbohaterka, Stormfront, zmienia układ sił, rzucając wyzwanie niestabilnemu psychicznie Homelanderowi.

The Mandalorian

7,9
7,6
Akcja serialu The Mandalorian rozgrywa się po upadku Imperium i przed powstaniem Najwyższego Porządku. Podążamy za samotnym strzelcem w odległych zakątkach galaktyki, daleko od autorytetu Nowej Republiki. Jest on łowcą nagród zatrudnionym przez Greefa do wykonania określonego zadania.

For All Mankind

7,4
8,0
Wyobraź sobie świat w którym globalny wyścig kosmiczny nigdy się nie zakończył. Ta alternatywna wersja historii, autorstwa Ronalda D. Moore'a (Outlander, Battlestar Galactica), opowiada o życiu astronautów NASA ― bohaterów i gwiazd swoich czasów ― oraz ich rodzin.


Tim Miller i David Fincher przedstawiają przeznaczoną dla dorosłych antologię filmów animowanych pełną przerażających istot, okrutnych niespodzianek i czarnego humoru.

Przybysze

6,9
Na całym świecie dochodzi do serii niewytłumaczalnych zdarzeń. Nad oceanem rozbłyska światło i zaczynają wyłaniać się z niego ludzie z przeszłości. Każdy z nich przybywa z innego okresu historii: epoki kamienia, ery Wikingów i końca XIX wieku. Nikt nie rozumie jak to możliwe, a ludzie z przeszłości nazywani przybyszami nie pamiętają, jak przenieśli się w czasie. Jedno jest pewne – przybywa ich coraz więcej i nie ma dla nich drogi powrotu.
Rok 2199. Młoda kobieta, która straciła wszystko, odnajduje nowe życie w Akademii Treningu Kosmicznego, gdzie uczy się bronić galaktyki przed międzygalaktycznymi zagrożeniami.
W grudniu 2017 roku magazyn The New York Times opublikował na pierwszej stronie oszałamiające doniesienia o tajemniczym programie Pentagonu, znanym jako AATIP, zajmującym się obiektami UFO. Kiedy były urzędnik wywiadu wojskowego Luis Elizondo potwierdził jego istnienie, kontrowersyjna historia znalazła się w centrum uwagi całego świata. Dokument bada zjawisko niezidentyfikowanych obiektów latających i zawiera wywiady między innymi z Christopherem Mellonem, byłym zastępcą sekretarza obrony Stanów Zjednoczonych do spraw wywiadu.
Jest rok 2050. Polska rządzona przez mózg elektronowy Jarosław 2000 jest największym mocarstwem na Ziemi. Jednak prawdziwe zagrożenie płynie z kosmosu, a jedyną osobą mogącą powstrzymać inwazję obcych jest Ryszard Kabura!
Seiya i Rycerze Zodiaku ponownie stają w obronie reinkarnacji bogini Ateny. Nad bohaterami wisi jednak mroczna przepowiednia.
Matt (Kevin Janssens) i Kate (Olga Kurylenko) po przeprowadzce do nowego domu odkrywają tajemniczy pokój, w którym spełniają się wszystkie materialne życzenia.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…