Sci-Fi 2020

Przedstawiamy listę 20 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Sci-Fi z 2020 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Głębia strachu

Grupa badaczy pracujących głęboko na dnie oceanu, zostaje zaskoczona przez trzęsienie ziemi. Żywioł niszczy placówkę. Ludzie znajdujący się pod wodą, muszą jak najszybciej wydostać się na powierzchnię, jednak nie będzie to proste, ponieważ w głębi czai się nieznane wcześniej zagrożenie...

Godzilla vs. Kong

Gigantyczny King Kong spotyka na swojej drodze niepowstrzymaną Godzillę. Świat ujrzy, które monstrum stanie się prawdziwym królem wszystkich potworów.


Ghost in the Shell: SAC_2045

Rok 2045, czas upadku globalnego kapitalizmu. Elitarna japońska jednostka — Sekcja 9 — rozpoczyna w Kalifornii serię tajnych cyberoperacji.

Diuna 10.0

Kolejna, już trzecia adaptacja bestselerowej powieści Franka Herberta. Jest rok 10192 znanym wszechświatem niepodzielnie włada Imperator Padyszach Shaddam IV. Dzięki tajemniczemu narkotykowi - melanżowi, ludzie mogą pokonywać ogromne odległości w ułamku sekund oraz zaglądać w strumień czasu. Jednak melanż występuje jedynie na pustynnej planecie Arrakis na obrzeżach zamieszkanego wszechświata. W swej nieprzebranej mądrości Imperator oferuje zarządzanie tym skarbem rodowi Atrydów. Co z tego wyniknie?

Słowa kluczowe