Sci-Fi 2021

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 204 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Sci-Fi z 2021 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Fundacja

6,6
W opartym na bestsellerowych powieściach Isaaca Asimova serialu Fundacja grupa wyrzutków musi odbudować cywilizację i ocalić ludzkość w obliczu upadku Imperium Galaktycznego.
Star Wars: The Bad Batch podąża za elitarnymi i eksperymentalnymi klonami Bad Batch (po raz pierwszy wprowadzonymi w Wojnach klonów), które trafiają do szybko zmieniającej się galaktyki bezpośrednio po wojnie klonów. Grupa Bad Batch, jest to oddziału klonów różniących się genetycznie od swoich braci z Armii Klonów – każdy z nich posiada wyjątkową umiejętność, która czyni ich niezwykle skutecznymi żołnierzami i potężną załogą.

Inwazja

6,3
Na Ziemię docierają kosmici zagrażający ludzkości. Wydarzenia prezentowane są w czasie rzeczywistym z perspektywy pięciu zwykłych osób próbujących zrozumieć chaos, w którym pogrąża się świat.


Niezwyciężony

7,7
7,3
NIEZWYCIĘŻONY to animowany serial o superbohaterach dla dorosłych kręcący się wokół 17-letniego Marka Graysona, który jest jak każdy inny chłopak w tym wieku — poza tym, że jego ojciec to Omni-Man, najpotężniejszy superbohater na świecie. Ale gdy Mark zaczyna rozwijać swoje własne moce, odkrywa, że spuścizna ojca może nie być tak bohaterska, jak się wydaje.

Superman i Lois

6,8
6,7
Po latach walki ze złoczyńcami, potworami oraz najeźdźcami z kosmosu siejącymi spustoszenie w Metropolis najsłynniejszy na świecie superbohater, Człowiek ze Stali (Tyler Hoechlin), oraz dziennikarka Lois Lane (Elizabeth Tulloch), stają twarzą w twarz z jednym z największych wyzwań – stresem, presją oraz złożonością bycia pracującymi rodzicami w dzisiejszym skomplikowanym świecie. Jakby tego było mało, Clark i Lois zdają sobie sprawę, że ich synowie, Jonathan (Jordan Elsass) i Jordan (Alexander Garfin), mogli odziedziczyć supermoce po ojcu, które z czasem mogą się w nich ujawnić. Znani z uniwersum DC Comics bohaterowie powracają w nowym serialu. W głównych rolach występują Tyler Hoechlin (Droga do zatracenia) oraz Elizabeth Tulloch (Artysta).
W małym miasteczku w stanie Kolorado rozbija się statek kosmiczny. Przybysz z kosmosu o imieniu Harry przybiera tożsamość miejscowego lekarza i z czasem zaczyna zmagać się z moralnym dylematem swojej tajnej misji na Ziemi.
Kilkanaście lat temu Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych zleciły Project Blue Book ściśle tajne dochodzenie, mające na celu sprawdzenie każdej zarejestrowanej obserwacji UFO. Teraz jeden z pierwszych naukowców, którzy pracowali przy tym badaniu, dr Jennie Zeidman, zgodził się otworzyć swoje archiwa w celu ponownego sprawdzenia przez młodych badaczy istnienia UFO.
Gwiezdne wojny: Wizje to antologia animacji krótkometrażowych prezentująca świat Gwiezdnych wojen z perspektywy najlepszych na świecie artystów i scenarzystów anime oraz hołd złożony tej legendarnej serii. Zawarte efekty świetlne mogą mieć wpływ na światłoczułych widzów.
Historia skupia się na grupie tzw Krwawych Aniołów, w skład której wchodzą kosmiczni marines. Ich kapitan zaginął, a oni sami są otoczeni z każdej strony przez wrogów. Wybierając między obowiązkiem a honorem, przyjdzie im się zmierzyć także ze swoim gniewem.
Liv, Andy i Mike w tajemnicy tworzą zespół superbohaterów, Ghostforce, żeby walczyć z duchami siejącymi zamęt w Nowym Jorku i żerującymi na strachu mieszkańców.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…