Filmy Tajlandia

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z kraju Tajlandia. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Kheŵng

Uczniowie elitarnej szkoły uwięzieni na wyspie zniszczonej przez tsunami trzymają się resztek nadziei. Ale czy to nie za mało, gdy zaczynają działać tajemnicze siły?

Love by Chance

Pete to przystojny, bogaty i niesamowicie nieśmiały student. Jego nieśmiałość spowodowana jest faktem, że stara się ukryć to, że jest gejem. Przypadkiem, idąc zamyślony drogą, Pete zostaje potrącony rowerem przez wielkodusznego chłopca. Ae, bo tak się nazywa chłopak, przeprosił go i mu pomógł. Do tej pory ktokolwiek komu nie zaufał Pete, zbliżał się do niego tylko dla jego pieniędzy. W momencie, gdy Pete był szantażowany o pieniądze, Ae go uratował. Z czasem Ae chronił Pete przed całym światem i się nim opiekował. Ale gdzieś pomiędzy niesamowitą bliskością i delikatnym dotykiem, Ae zaczął czuć coś więcej, niż czuje przyjaciel. Pete jednak nie chciał, żeby Ae poznał ból, jaki towarzyszy przy byciu wyśmiewanym za umawianie się z facetem i ignorował swoje narastające uczucia do Ae. Ale Pete z każdą chwilą coraz mocniej zakochiwał się w chłopcu, który przypadkiem wjechał w niego rowerem. Seria powstała na podstawie nowelki MAME „My Accidental Love Is You”.


Gadający kot Tom i przyjaciele

Uwielbiający przygody gadający kot z poczuciem humoru i jego równie rozgadani przyjaciele postanawiają zdobyć sławę.

Wujek Boonmee, który potrafi przywołać swoje poprzednie wcielenia 6.1

Cierpiący na ostrą niewydolność nerek wujek Boonmee postanawia spędzić swe ostatnie dni w otoczeniu swoich bliskich na wsi. Dziwi go, że duch jego zmarłej żony opiekuje się nim, a jego zaginiony syn wraca do domu pod postacią zgoła inną niż powierzchowność człowieka. Rozważając przyczyny choroby Boonmee wędruje przez dżunglę z rodziną do tajemniczej jaskini na wzgórzu - tam urodził się po raz pierwszy...

Potrójne zagrożenie 6.0

Grupa najemników atakuje, ukryty w głębi dżungli obóz by odbić swojego przywódcę. Po krwawej masakrze Collins i jego ludzie dostają zlecenie by porwać Chińską miliarderkę, próbującą walczyć z przestępczymi syndykatami. Na drodze do celu najemnikom stają jednak trzej, podobni im zabójcy, których pozostawili na śmierć podczas poprzedniej akcji.

Why R U?: The Series

Tutor to niezwykle inteligentny chłopak, podczas gdy Fighter to osoba niezwykle wybuchowa i emocjonalna. Przypadek sprawia, że – mimo początkowej niechęci – między tą dwójką z czasem zaczyna rodzić się niezwykłe uczucie. Saifah jest typem łobuziaka, który kocha grę na gitarze. Zon jest nieśmiałym, ale i upartym pisarzem powieści sci-fi. Pewnego dnia Zon zauważa, że jego siostra, Zol – fanka fanfików BL – połączyła go w swojej powieści ze swoim największym wrogiem – Saifahem. Zakład z siostrą oraz przypadkowy pocałunek sprawiają, że Zon zaczyna wierzyć w to, iż fikcja jego siostry staje się rzeczywistością.

He She It

Historia nastolatków uczących się swoich uczuć i próbujących je akceptować lub odrzucać. Skomplikowane relacje między odrzucającym swoje uczucia Mikiem i zakochanym w nim Preemem sprawiają, że dochodzi do tragedii. Od tej pory nic już nie będzie takie samo...

The Best Twins

Historia braci bliźniaków: Pera, prostego i miłego faceta, oraz Ponda, homoseksualnego wykładowcy, będącego w niejawnym związku z sąsiadem, Tee. Spokojne życie mężczyzn zostaje przerwane przez pojawienie się ich starszej siostry, Pad, która nie akceptuje homoseksualizmu Ponda. Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, gdy do miasta wraca były chłopak Ponda, Ball.

Słowa kluczowe