Filmy Tajlandia

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z kraju Tajlandia. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Walczący o przetrwanie w Bangkoku mężczyzna wstępuje do służb ratunkowych i odkrywa wielki spisek, który obejmuje całe miasto.

Medium

6,7
6,0
Tajlandia, region Isan. Próba udokumentowania codziennego życia lokalnego medium przeradza się w koszmar, kiedy siostrzenica szamana zostaje opętana przez coś, co podaje się za boginię.
Dominic wiedzie sielankowe życie z Letty, jednak ponownie musi zjednoczyć siły ze swoją "rodziną" by stawić czoła władającemu potężną bronią bratu Toretto, Jacoba.


Tajemnicza sprytna dziewczyna o imieniu Nanno przenosi się ze szkoły do szkoły, by ujawniać kłamstwa i oszustwa uczniów oraz pracowników.
Lata 60. Maem jest dziewczyną na progu życia, którego zawiłości tłumaczy jej ojciec, małomówny zegarmistrz. Jego sklep od czasu do czasu odwiedzają dwaj młodzi mężczyźni, zabiegający o względy córki. Kilka dekad później widzimy Maem przy łóżku jednego z nich, obłożnie chorego, odrzuconego przez społeczeństwo ze względu na czyny, które popełnił jako wojskowy.
Kontynuacja historii Léo i Fiata – pary znanej z drugiego sezonu TharnType The Series. Mimo że chłopcy zdążyli sobie już wyznać uczucia i oficjalnie zaczęli się ze sobą spotykać, teraz odkrywają, iż przejście od przyjaźni do związku wiąże się z ogromnym stresem i utratą swobody w wyrażaniu swoich potrzeb. Sytuację pogarsza fakt, iż Leon, ciągle ubiegający się o atencję młodszy brat Léo, właśnie wrócił z zagranicy. Wkrótce jednak spotyka Poba, który całkowicie zmieni jego życie.

Memoria

5,9
6,7
Jessica (Tilda Swinton) zostaje obudzona o świcie głośnym, metalicznym dźwiękiem i nie może już zasnąć. Będzie on ją prześladował podczas pobytu w Bogocie, gdzie odwiedza siostrę i zaprzyjaźnia się z Agnès, archeolożką badającą ludzkie szczątki odkryte w jednym z tuneli. Jessica jedzie do Agnès na wykopaliska. W pobliskim miasteczku spotyka Hernána.
Detektyw przenosi się 30 lat w przyszłość i musi rozwiązać szereg przerażających przestępstw, zanim będzie mógł wrócić do przeszłości.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…