Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Thriller. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Tuż po wydarzeniach z filmu Jurassic World: Upadłe królestwo dinozaury wszelkiej maści rozpierzchły się po świecie. Z obydwóch stron barykady trwa walka o dominację: prehistoryczne gady walczą o przetrwanie w nowych warunkach, a ludzie jak zwykle próbują zapanować nad porządkiem natury.
Clean (Adrien Brody), pracownik przedsiębiorstwa oczyszczania miasta stara się prowadzić spokojne życie, by zmazać swoją niechlubną przeszłość, lecz demony minionych wydarzeń wkrótce go dogonią. Kiedy pewnej nocy staje w obronie młodej dziewczyny z sąsiedztwa, sprowadza na siebie zemstę narkotykowego bossa, z którym stoczy nierówną walkę o najwyższą stawkę.
Judith (Virginie Efira) od lat prowadzi podwójne życie: w Szwajcarii mieszka z Abdelem (Quim Gutiérrez), z którym wychowuje małą dziewczynkę; we Francji jest matką dwóch chłopców z Melvilem (Bruno Salomone). Usprawiedliwia swoją regularną nieobecność twierdząc, że podróżuje do innych krajów europejskich w celu pracy jako tłumacz.


Westworld

7,6
7,7
Westworld to futurystyczny park rozrywki, w którym ludzie mogą spełniać swoje najbardziej mroczne fantazje. Twórcą parku Westworld jest genialny naukowiec Robert Ford (Anthony Hopkins) snujący ambitne wizje przyszłości. Jego pomocnikiem jest Bernard Lowe (Jeffrey Wright). W parku goście mogą spotkać tajemniczego Mężczyznę w czerni (Ed Harris) będącego uosobieniem zła, oraz Dolores Abernathy (Evan Rachel Wood) - piękną i dobrą córkę farmera z prowincji. Do miasteczka, w pobliżu którego mieszka Dolores, przybywa niezwykle przystojny, sprawnie posługujący się bronią Teddy Flood (James Marsden).
Złodzieje zajmują mennicę zjednoczonej Korei i biorą zakładników. Policja musi powstrzymać zarówno bezpośrednich sprawców, jak i nieuchwytnego przywódcę grupy.
Michael Scofield (Wentworth Miller) celowo, podczas napadu na bank, daje się złapać policji. W ten sposób trafia do więzienia "Fox River", w którym jego starszy brat Lincoln Burrows (Dominic Purcell) czeka na wykonanie kary śmierci za zbrodnię, której nie popełnił. Michael zaplanował każdy szczegół ucieczki z więzienia, jednak czasu jest mało, a bracia napotykają na coraz to inne przeszkody.
Co wydarzyło się na pokładzie lotu Dubaj-Paryż, zanim rozbił się w masywie alpejskim? Młody i utalentowany technik, analityk czarnych skrzynek w BEA, organie odpowiedzialnym za dochodzenia w sprawie bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym, Mathieu Vasseur (Pierre Niney) zostaje zaangażowany jako główny śledczy w bezprecedensową katastrofę lotniczą. Błąd pilotażu? Usterka techniczna? Akt terrorystyczny? Dokładna analiza czarnych skrzynek skłoni Mathieu do prowadzenia własnego śledztwa w tajemnicy. Nie wie jeszcze, jak daleko zaprowadzi go jego poszukiwanie prawdy.
Młody chłopak, Sam, zostaje wciągnięty do kosmicznej rozgrywki, która toczy się pomiędzy starożytną rasą z kosmosu: transformerami. Okazuje się, że Sam posiada coś, czego pożądają źli, Deceptikony, oraz to, co chronią dobrzy, Autoboty. Sam, wraz z przyjaciółką, Mikaelą, chronieni przez Autoboty, muszą wypełnić ważną misję. Tak ważną, że od jej powodzenia zależą przyszłe losy świata...

Wiking

6,7
8,1
"Wiking" opowie o księciu Wikingów, który szuka zemsty po tym jak jego ojciec został zamordowany.
Serial opowiada historię Jamesa Reece'a (Chris Pratt), żołnierza Navy SEALs, którego pluton wpada w zasadzkę podczas tajnej misji. Reece wraca do rodziny z poplątanymi wspomnieniami i zastanawia się, jaką rolę odegrał w tych wydarzeniach. Kiedy pojawiają się nowe dowody w sprawie, Reece odkrywa, że przeciwko niemu spiskują złowrogie siły, które dybią na życie jego i jego najbliższych.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…