Thriller 1989

Przedstawiamy listę 119 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Thriller z 1989 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Wykidajło 7.1

Historia legendarnego bramkarza, który ma zaprowadzić porządek w barze, który jest opanowany przez groźnego gangstera i jego pomocników.

Martwa cisza 7.0

John Ingram jest zawodowym kapitanem marynarki, jego żona Rae miała niedawno wypadek samochodowy, w którym zginął ich syn. John postanawia zabrać żonę w długi rejs ich jachtem, mając nadzieję, że zapomni w ten sposób o tragedii. Tymczasem, któregoś dnia ratują na morzu rozbitka Hughie Warrinera, który jak się wkrótce okaże, jest niezwykle groźnym psychopatą...

Osadzony 6.6

Frank Leone kończy odsiadywać wyrok za niewielkie przestępstwo. Do końca kary zostało mu kilka miesięcy. Na wolności czeka na niego spokojna przyszłość u boku ukochanej kobiety. Jednak ta przyszłość może nigdy nie nadejść. Frank zostaje niespodziewanie przeniesiony do więzienia o zaostrzonym rygorze. Naczelnikiem jest tam niejaki Drumgoole, bezwzględny sadysta, któremu Frank zalazł kiedyś za skórę. Drumgoole stawia sobie za punkt honoru złamanie psychiczne Franka i sprowokowanie go do ucieczki. [opis dystrybutora]


Zabójcza broń 2 7.8

Dwaj detektywi Roger i Martin pracują razem od trzech lat. Kolejnym ich zadaniem jest ochrona mafijnego księgowego Leo, który pracował dla dyplomaty zajmującego się przemytem narkotyków. Teraz jako świadek koronny narażony jest na zemstę gangu.

Star Trek V: Ostateczna granica 6.8

Data Gwiezdna 8454.130. Kapitan Kirk musi stawić czoła dwóm wyzwaniom – wspinaczce na El Captain w Parku Yosemite i nauczeniu Spocka obozowych piosenek. Wakacje zostają jednak nagle przerwane, gdy zdradziecki Wulkanita porywa Enterprise wraz z załogą i wyrusza w podróż ku ostatecznej granicy, chcąc odkryć największy sekret wszechświata.

Batman 8.3

Szalony Joker zaczyna siać spustoszenie w Gotham City. Powstrzymać może go jedynie Batman, kryjący się pod przebraniem nietoperza, milioner Bruce Wayne.

Najlepsi z najlepszych 7.3

Alex Grady po kilku latach nieobecności na ringu, niespodziewanie otrzymuje szansę do wzięcia udziału w eliminacjach kadry USA na mecz karate z Południową Koreą. Po kilku walkach udaje mu się zakwalifikować do wybranej piątki. To jednak dopiero początek, bo od teraz zaczyna się morderczy trening mający ich przygotować zarówno fizycznie jak i teoretycznie do walki z Koreańczykami.

Gliniarz samuraj 6.3

Para policjantów zwalcza bezwzględnych handlarzy narkotykami.

Kidô keisatsu patorebâ: The Movie 6.0

W niedalekiej przyszłości stworzono olbrzymie pancerze, które znalazły zastosowanie w różnych rodzajach robót, wojsku i wielu innych dziedzinach Nieoczekiwanie dochodzi do serii tajemniczych awarii, będących jak wszyscy sądzą winą błędów w oprogramowaniu. Pracujący nad tą sprawą policjanci odkrywają jednak, że odpowiada za to wirus komputerowy, którego twórca planuje zainfekować tysiące innych pancerzy.

Otchłań 7.7

Amerykańska atomowa łódź podwodna zostaje zaatakowana przez tajemniczy, niezidentyfikowany okręt. Załoga podmorskiej platformy wydobywczej godzi się przeprowadzić oględziny szczątków rozbitego statku. Siła, z którą przychodzi im się zmierzyć na głębokości 6500 metrów, okazuje się być tak potężna, że może zniszczyć nie tylko nieszczęsnych śmiałków, ale cały rodzaj ludzki. Czy zdołają uratować świat przed przerażającą mocą czającą się w "GŁĘBI"?

Słowa kluczowe