Thriller 1989

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 137 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Thriller z 1989 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Zbliżają się mistrzostwa świata w karate. Stany Zjednoczone Ameryki muszą wystawić pięciosobową drużynę reprezentacyjną. Eliminacje są więc w toku. Zakwalifikowani zostają: Alex, Tommy, Virgil, Sonny i Travis. Mimo że zupełnie różnią się od siebie, zarówno charakterem i sposobem na życie, to jednak udaje im się znaleźć wspólny język i nawiązuje się pomiędzy nimi nić przyjaźni.
Historia legendarnego bramkarza, który ma zaprowadzić porządek w barze, który jest opanowany przez groźnego gangstera i jego pomocników.
Dwaj policjanci Tango i Cash zostają wciągnięci w pułapkę i oskarżeni o zamordowanie agenta FBI. Trafiają do więzienia, z którego udaje im się uciec. Postanawiają rozprawić się z gangsterami, którzy wrobili ich w morderstwo.


Batman

7,7
Szalony Joker zaczyna siać spustoszenie w Gotham City. Powstrzymać może go jedynie Batman, kryjący się pod przebraniem nietoperza, milioner Bruce Wayne.
Jeffrey jest płatnym zabójcą, który chce porzucić swoją profesję, aby zaopiekować się Jennie, piękną piosenkarką, którą kiedyś przypadkowo oślepił. Li Ying jest policjantem zdeterminowanym by złapać Jefreya. Po wykonanym zadaniu szefowie Jefreya, odmawiają zapłaty, która jest mu potrzebna na operację oczu Jennie.

Pozytywka

6,8
Węgierski imigrant, Mike Laszlo jest powszechnie szanowanym obywatelem USA. Jego córka Ann odnosi sukcesy jako wzięta adwokat. Cała rodzina przeżywa szok, gdy Mike zostaje oskarżony o zbrodnie wojenne i kolaborację z hitlerowcami. Ann przekonana o niewinności ojca podejmuje się jego obrony. Jednak proces okaże się znacznie trudniejszy niż sądziła. Czyżby w młodości jej ojca rzeczywiście kryły się mroczne tajemnice?
Opowieść o podziemnym świecie narkotykowym, w którym dwóch braci dąży do przejęcia kontroli nad handlem heroiną w chińskiej dzielnicy Amsterdamu.
Para diametralnie różniących się od siebie charakterami policjantów zostaje tym razem wmieszana w wojną narkotykową południowoafrykańskich dyplomatów. Czy uda im się ochronić koronnego świadka oskarżenia?
Joe, detektyw, który stał się alkoholikiem, został właśnie zawieszony. Kiedy jeden z jego wrogów zostaje zamordowany, bostońska policja upatruje w nim głównego podejrzanego. Do swojej obrony zatrudnił młodą i jeszcze niedoświadczoną prawniczkę Jenny. Jenny widzi w rozwiązaniu tej sprawy niezły początek swojej kariery zawodowej. Zgadza się go bronić, ale uświadamia sobie, że jej klient próbuje na własną rękę odkryć kto jest prawdziwym mordercą. Tymczasem zaczynają się pojawiać akty przemocy. Wyraźnie widać, że komuś zależy, żeby to Joe został skazany. Teraz oboje muszą wygrać wyścig z czasem.
Por. Crowe i jego partner Rios zajmują się przestępstwami seksualnymi z udziałem nieletnich. Od pewnego czasu tropią znanego alfonsa Dukea, podejrzanego o zmuszanie nieletnich do prostytucji. W tym samym czasie do L.A. przyjeżdża Hiroshi Hada. Trzy miesiące później córka Hiroshiego zostaje porwana prze Duka. Crowe dostrzegłszy w końcu szanse by po przymknąć, wyrusza na poszukiwania.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…