Filmy Włochy

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z kraju Włochy. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Elsie po ślubie przeprowadza się do hiszpańskiej posiadłości swojego męża. Na miejscu niespodziewanie zastaje jego syna Markusa, który jak się okazuje został właśnie wyrzucony ze szkoły. Od tej pory pod nieobecność Paula, to ona zaczyna się nim opiekować. Wkrótce Elsie zaczyna podejrzewać, że chłopak zabił swoją matkę i to samo planuje dla niej. Przekonana o tym popada w coraz większą paranoję.

Chiara

0,0
Osiemnaste urodziny najstarszej córki Claudia i Carmeli to dobra okazja do wspólnego świętowania dla całej rodziny oraz najbliższych przyjaciół. Giulia i jej trzy lata młodsza siostra Chiara ku uciesze zgromadzonych gości brylują na parkiecie. Rodzinną sielankę zakłóci jednak brutalny akt przemocy. Po tym, jak samochód Claudia został wysadzony w powietrze, mężczyzna znika w tajemniczych okolicznościach. Co więcej, matka tytułowej bohaterki nie chce udzielić jej żadnych wyjaśnień. Chiara powoli otwiera oczy na rzeczywistość, którą wcześniej ignorowała, i na własną rękę rozpoczyna śledztwo. Doprowadzi ją ono do momentu, kiedy będzie musiała zdecydować o swojej przyszłości i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy ważniejsze dla niej jest lojalność wobec rodziny, czy szansa na nowe życie.
Laura (Gaia Weiss) bierze udział w niezwykłej grze, której uczestnicy są zamknięci w ogromnym, wiekowym bunkrze i wcielają się w jedynych ocalałych z nuklearnej zagłady. Kiedy w trakcie rozgrywki dochodzi do serii niewytłumaczalnych wypadków, a pomysłodawca gry znika w tajemniczych okolicznościach, organizatorzy podejmują decyzję o przerwaniu zabawy i ewakuacji. Nie wszystkim jednak udaje się uciec i za bramą bunkra pozostaje garstka uwięzionych. Gdy pozostawieni sami sobie ludzie zaczynają umierać jeden po drugim, szybko staje się jasne, że ktoś lub coś paranormalnego toczy z nimi własną, pokrętną rozgrywkę, która z godziny na godzinę zamienia się w desperacką walkę o przetrwanie.


Akcja dzieje się w czasie okrutnych walk międzyplemiennych (Tutsi przeciw Hutu) w stolicy Rwandy, Kigali, w 1993 roku. Jednym z bohaterów jest właściciel tytułowego hotelu Paul Rusesabagina, który dał schronienie tysiącom bezbronnych Rwandyjczyków.
Początek XVI wieku. Leonardo da Vinci zostaje oskarżony o zamordowanie swojej muzy, Caterine da Cremony. Podczas przesłuchania snuje opowieść, w której ujawnia historie stojące za swoimi kolejnymi dziełami.
Opowieść o pięciu młodych czarodziejkach, które uczęszczając do szkoły z internatem, prócz przeróżnych wyzwań mają do pokonania również potwory.
Z pozoru szczęśliwe małżeństwo zaczyna się rozpadać, gdy wierność męża zostaje podana w wątpliwość, a małżonkowie stają w obliczu różnych pokus.
Nieśmiały nastolatek obdarzony mocą niewidzialności musi nauczyć się kontrolować swoje zdolności, aby ochronić swoją dzielnicę. Jego marzenia muszą poczekać.
Dwoje trzydziestoparolatków przypadkiem na siebie wpada i wspomina rok 1998. Wtedy zaczęły im buzować nastoletnie hormony, a internet na zawsze zmienił ich życie.
Alice jest grubo po trzydziestce i wciąż jest singielką, ale ani trochę jej się to nie podoba. Pracuje dla niewielkiej stacji telewizyjnej na stanowisku pozbawionym możliwości awansu, choć kompetencjami przewyższa większość osób w firmie. Jakby to było za mało dołujące, jej były facet, Carlo, właśnie się żeni i wkrótce zostanie tatą. Wciąż mało? Jej stacja telewizyjna zatrudniła nowego uroczego i tajemniczego dyrektora kreatywnego o imieniu Davide, który ma przeprowadzić redukcję personelu. W życiu Alice pojawia się jednak szansa na zmianę, gdy poznaje Tio — aktora grającego w najpopularniejszej operze mydlanej tej samej stacji. Przy okazji jest on bowiem samozwańczym astrologicznym guru, który wkrótce staje się dla naszej bohaterki jej personalnym „astrologicznym przewodnikiem po złamanych sercach”.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…