FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

co musze zrobić aby... 4
mich

witam doswiadczonych uzytkownikow
mam pytanie odnosnie dodawania tresci – dokladnie chodzi mi o zdjecia. Co musze zrobic ze zdjeciem osoby aby to zdjecie zostalo dodane?

Ronaldinho

Dodać je :-) A ta na poważnie, wchodzisz na profil jakiegoś aktora, klikasz aktualizuj (po prawej), potem tam gdzie jest portret wybierasz dodaj 1 elem. dla jednego zdjęcia lub 2 elem. dla dwóch zdjęć., potem klikasz "dalej", wchodzisz na przeglądaj i wybierasz zdjęcie, które wcześniej musiało zostać zapisane na dysku, podajesz źródło aktualizacji i klikasz dalej, jeżeli pole będzie zielono klikasz dodaj aktualizację i GOTOWE.

Lucas_B

Musisz je dodać… :)

A oto krótka instrukcja jak to zrobić:
1) Wchodzisz na stronę danego aktora.
2) Klikasz na przycisk aktualizuj (po prawej stronie, na szarym pasku)
3) W linijce "portret" w miejscu gdzie pisze "nie zmieniaj" wybierasz "dodaj 1 elem." (możesz też dodać 2)
4) Klikasz na przycisk "dalej".
5) Na stronie która się wyświetli klikasz na przycisku "Przeglądaj" i wybierasz lokalizację na twoim dysku twardym w której znajduje się zdjęcie.
6) W polu "źródła aktualizacji" podajesz dokładny link do strony z której pochodzi to zdjęcie.
7) Klikasz "dalej".
8) Powinien pojawić się przycisk "dodaj aktualizację". Klikasz na niego.
9) Twoje zdjęcie zostanie dodane na listę oczekujących treści. Po jakimś czasie jeden z weryfikatorów powinien sprawdzić twoją treść i ocenić czy jest poprawna. Jeśli wszystko będzie dobrze, dodane przez ciebie zdjęcie pojawi się na stronie aktora. Jeśli nie treść zostanie odrzucona, ale nie przejmuj się tym. W komentarzu przy treści weryfikator napisze ci co zrobiłeś źle. Dodaj zdjęcie ponownie unikając błędów.

Zdjęcie które chcesz dodać musi spełniać pewne warunki. Poczytaj o nich w FAQ ( http://fdb.pl/faq119,Portret.html ). Dodawanie treści tylko wydaje się takie skomplikowane. Kwestia przyzwyczajenia :)

Myślę że ci pomogłem. W razie wątpliwości – pisz tutaj.
Pozdrawiam

Lucas_B

Ronaldinho, widzę że mnie ubiegłeś… :)

Ronaldinho

> Lucas B o 2007-07-02 10:23:33 napisał:
>
> Ronaldinho, widzę że mnie ubiegłeś… :)

i podobnie z lekką ironią "dodać je" na początku :-))

Proszę czekać…