FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

POMYSL, PYTANIE .........???????? 9
hexse

wpadl mi do glowy taki pomysl…. czy do kazdego filmu nie mozna by bylo dopisac nagrod jakie zdobyl i do aktorow to samo, np tytul filmu a pod nim oskar za …. i do aktorow to samo oskar …. albo nagroda za ……. , nie sadzicie ze wtedy byloby to ciekawsze a i pewnie tez punkty mozna zdobywac za dodanie takich informacji :) dobry pomysl?? napiszcie co sadzicie… pozdrowionka cieplutkie

Lucas_B

Bardzo dobry pomysł, ale trzeba poczekać aż będzie coś takiego możliwe…

homerowa

A po co robic to samo co maja na filmwebie, jeszcze tylko wprowadzcie ciekawostki i bedzie drugi filmweb. No prosze panstwa. Musimy sie wyrozniac a nie kopiowac.

sciema

Idac tym tokiem myslenia zrobienia czegos na stronie czego nie ma na FW, ponawiam swoją propozycje Soundtracków na stronie. O ile jestem dobrze poinformowany to u naszej konkurencji tego nie ma :) wiec sie spieszmy z tym bo moze nas wyprzedzą.

Lucas_B

> homerowa o 2007-07-09 12:19:07 napisał:
>
> A po co robic to samo co maja na filmwebie, jeszcze tylko wprowadzcie
> ciekawostki i bedzie drugi filmweb. No prosze panstwa. Musimy sie wyrozniac a
> nie kopiowac.

No niestety, ale jak jest ten sam aktor to ma te same nagrody… Trzeba zamieścić informacje o nagrodach, mimo że filmweb już to ma. Jakbyśmy chcieli mieć całkiem co innego niż filmweb to nic byśmy nie mieli.

A co do plagiatu z filmwebu to mam propozycję: Zakaz dodawania portretów z filmwebu. Mają one kiepską jakość, niską rozdzielczość, więc po co nam takie zdjęcia…. To jest dopiero plagiat, mieć te same zdjęcia. Portret aktora można znaleźć bez problemu w google więc w czym problem…

Elros

Jeszcze do tego są 150×200 ;) czyli dopuszczalne jeszcze do dodawania. Można by jedynie zmniejszyć zakres, czyli np. przyjmowanie portretów od 250×300, to by było już rozsądniejsze.

Nie rozumiem też tej spekulacji o filmwebie. Nagrody to niby skąd mają? Od imdb. Ranking TOP xxx filmów skąd? Od imdb. Nawet te same filmy goszczą na pierwszych listach w tych rankingach, więc o co dłużej trąbić?
Niech fdb.pl ma też od imdb.com *opcje *:), nie od filmweb, ale od serwisu, od którego filmweb ma swoje.
Przy takim rozumowaniu nie ma plagiatu, jedynie iście w taką samą ścieżką, bo co do innych opcji w serwisie, to naprawdę niczego nowego się wymyślić nie da.

Trophy

Przecież soundtracki też są na FW pod nazwą muzyka…

sciema

Nie wiem nie odwiedzam tamtego serwisu dlatego napisalem "O ile jestem dobrze poinformowany" ;D

Trophy

> sciema o 2007-07-09 14:54:02 napisał:
>
> Nie wiem nie odwiedzam tamtego serwisu dlatego napisalem "O ile jestem dobrze
> poinformowany" ;D

No tak, nie przeczytałam uważnie. :)

Lucas_B

Ja się zgadzam z Adrianem. Nic nowego nie wymyślimy, bo fdb i fw to serwisy o tej samej tematyce. Możemy tylko te same dane podać w lepszy, ciekawszy sposób. Byle nie przesadzić… :)

Proszę czekać…