FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

Aeon Flux - odradzam. 4
yakuz

Ostatnio w kinach pojawil sie ten film… odradzam! Beznajdziejna fabula, beznadziejna gra aktorow, beznadziejne kostiumy, wogole mam wrazenie ze zabraklo pomyslow rezyserowi. Ogladalem sporo kiczowatych filmow, ale ten poki co jest nr 1 wsrod kiczowatych filmow ostatnich miesiecy. :P

VIPer

O co chodzi z tym filmem? Jednym ten film sie podoba, inni go odradzaja. Teraz to juz mam mieszane uczucia. Podobno wszystko w tym filmie "pada na ryj", poczawszy od efektow specjalnych, konczac na rezyserce.

yakuz

komu sie ten film podoba? naprawde, to jest crap jakich malo i raczej nie ma prawa sie NIKOMU podobac…

Niput

Nie odbieraj innym prawa do wlasnego zdania.
Mnie osobiscie film sie bardzo podobal. Jezeli ktos ogladal (lub robi to teraz) animowany serial na mtv i jest jego fanem ten w filmie zobaczy same plusy. Efekty na niezbyt wysokim poziomie? Moze i nie sa to efekty na poziomie king konga czy gwiezdnych wojen e3 (ktore nic poza efektami nie pokazaly) ale to nie ona tam graja pierwsze skrzypce a to jak wygladaja jest w zupelnosci zadowalajace. Muzyka tez stoi na bardzo przyzwoitym poziomie ale to co w filmie najwazniejsze – czyli klimat – jest juz znakomite. Jak ogladalo sie serial to widac to odrazu – sposob mowienia Aeon, jej sposob poruszania sie no i stworzony swiat do ktorego ludzie czesto maja w filmowej wersji najwieksze pretensje. Nie podobaja im sie pomysly z rekami zamiast nog ze strzelajacymi owocami na drzewach jako systemem obronnym i z trawa-ostrzami nad ktora aeon ledwo utzrymuje rownowage. Ale to wlasine toe rzeczy sprawiaja ze aeon jest dobrym filmem – nie robi na sile z siebie czegos czym nie jest tylko po to aby sie spodobac. Fani serialu beda zachwyceni i jedyne czego bedzie im w filmie brakowalo to ta specyficzna serialowa animacji z rozciagajacymi sie w perspektywie konczynami ktora jest nie do podrobienia i chyba nie dalo by rady przeniesc tego na ekran normalnego filmu…
Ja polecam – ale tylko podchodzac z przymruzeniem oka tak samo jak podchodzi sie od serial

Stalkaor

> Niput o 2006-03-07 09:48:03 napisał:

> Mnie osobiscie film sie bardzo podobal. Jezeli ktos ogladal (lub robi to teraz)
> animowany serial na mtv i jest jego fanem ten w filmie zobaczy same plusy.

Serialu nie widziałem i być może dlatego film uważam za kiepski. Ogólnie ujmując pomysł ciekawy, realizacja taka sobie. Jeżeli będę miał okazję obejrze serial – być może zmienię zdanie.

Proszę czekać…