KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Bellwood 301 USB -błędy w sofcie 5
a196409

Właśnie zakupiłem nowego Bellwooda 301 USB (poprzedni Bellwood z 2005r)
Pliki MPEG2 są czytane z dużym przesunięciem dzwięku w stosunku do obrazu.Również płyty DVD stworzone własnoręcznie mają ten sam problem.
Mój soft to rev 11D_S18 DW ver 03.
Podobno forum to czyta p.Bogdan z Proabitu, może coś poprawi w nowym sofcie do naszych Bellwoodów.

DAndrus

Nie martw się ,nie jesteś sam. Tem problem poruszałem wcześniej. Dzwoniłem do Proabitu, zapewniali mnie sie tym zajmą. Dostałem nowy sofy który nic nie pomógł. Chyba nalezy czekać.

a196409

Witam wszystkich.Właśnie dostałem od p.Bogdana z Proabitu nowy soft do Bellwooda 301USB który to soft miał za zadanie poprawić odczyt plików MPEG2 ze zmiennym bitratem. Po pospiesznym wgraniu softu i szybkich testach płyt DVD własnoręcznie wykonanych z plików MPEG2 muszę przyznać że p.Bogdan dotrzymał obietnicy i jest wszystko OK. Oczywiście przyjdzie pora na inne testy ale tak na szybko muszę stwierdzić że jest wpożo.

muzynia

A czy moglabym dostac na emaila tego softa -bo mam taki sam problem

irek6262

Proszę jeżeli ktoś ma działający sofcik do "BELLWOODA 301 USB"to niech mi prześle bedę bardzo wdzieczny..!!!
irek6262@onet.eu

Proszę czekać…