HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Szukam piosenki ;) 2
Trikster

Tak, to co napiszę wyda się dziwne, niemniej jednak muszę zadać to pytanie, bo szukam teledysku od kilku godzin, a wiem, że są tu osoby w moim wieku i starsze, więc może kojarzą. Faktem jest również, że niewiele z teledysku kojarzę.

Całość prawdopodobnie dzieje się w jakimś murzyńskim pubie bądź klubie, grupka murzynek i tak samo liczebna grupka murzynów porozumiewa się ze sobą śpiewem: jedna grupa coś śpiewa, druga odśpiewuje i kojarzę dużo koloru brązowego. Po stronie kobiet śpiewa jakaś znana wokalistka (ewentualnie zespół), po stronie mężczyzn wydawało mi się, że Wycleaf Jean, ale to nie on, chyba że czegoś nie dowidziałem. Końcówka wygląda tak, że grupy się ze sobą łączyć i całość jest w stylu: razem trudno żyć, ale osobno także ;).

Piosenka raczej z lat dziewięćdziesiątych, bardziej r’n’b choć może i soul też tam słychać. Będę wdzięczny za pomoc.

Trikster

Ok, znalazłem. ;)

Jankes

To daj link, też posłucham tego co tak szukałeś od jakiegoś czasu :)

Proszę czekać…