FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

nauczycielka tanca brzucha 2
pasja7

pare lat temu ogladalam w TV piekny film o tancerce ,pani ok 50-55 lat ktora uczyla mloda kobiete tanca brzucha. prawdopodobnie jest on produkcji wloskiej. oparty na biografi kobiety ktora w mlodosci tanczyla taniec brzucha w Egipcie w Luxorze. byla wtedy bardzo slawna i tanczyla na duzej scenie. obecnie,troche smutna bo lata mlodosci przeminely a ona tylko uczyla tanczyc inna kobiete,..po pewnym czasie wspomnienia o niej samej powrocily a wraz z wspomnieniemi ona poczula znow w sobie pasje. mlode lata nie powrocily ale ona przeprowadzila sie na stale do Luxoru aby spedzic tam reszte zycia. poczula ze jest to miejsce do ktorego jej dusza przez te wszystkie lata tesknila.
piekny film i bardzo zalezy mi na tym aby ktos pomogl mi go odnalezc gdyz dzieki temu filmowi tez zmienilo sie moje zycie.

pasja7

Bardzo dziekuje. Tak to jest ten film. Jestem bardzo wdzieczna za przypomnienie. Obejrzalam go juz kilkakrotnie. Obecnie mieszkam w Luxorze. Ostatnio przed przyjazdem tutaj ogladalam go okolo 5 lub 6 lat temu . Pozdrawiam serdecznie Halina

Proszę czekać…