KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Bellwood, LG, Manta 5
maxplayer

Manta Emperor IV
Bellwood 301 USB
LG DVX172
LG DVX-9800 DIVX
który z tych odtwarzaczy będzie najlepszy do filmów Divx/Xvid z polskimi napisami (*.txt)
chyba że ktoś może polecić jakiś inny odtwarzacz tak do 300zł

kubor

Polecam Ci LG DVX-9800. Oczywiście trzepa sie zaopatrzeć w nowego biosa ze strony LG, żeby czytał napisy .txt
Mam go już od roku i nie miałem okazji aby na niego narzekać.

rostek2

W obecnej chwili (moim skromnym zdaniem) najlepszym odtwarzaczem do filmow DivX (nigdzie nie znajdziesz wiekszej i czytelniejszej czcionki, ktora mozesz przesuwac w gore i w dol po ekranie) jest WIWA lub BELLWOOD.

Dodatkowo masz wybor kolorow czcionki i tla oraz kontur czcionki (zeby sie lepiej czytalo na bialym tle).

WIWA 128 lub WIWA 128 USB – cena 149 PLN (Conforama i Carrefure)
http://www.wiwa.info.pl

BELLWOOD 301 – cena 129 PLN (to jest najstarsza wersja – i moim zdaniem najlepsza) (Conforama)
BELLWOOD 301 USB – cena 249 PLN (Conforama)
http://www.bellwood.pl

pzdr

Rostek

broda1725

> rostek2 o 2006-10-30 23:08:46 napisał:
>
> W obecnej chwili (moim skromnym zdaniem) najlepszym odtwarzaczem do filmow DivX
> (nigdzie nie znajdziesz wiekszej i czytelniejszej czcionki, ktora mozesz
> przesuwac w gore i w dol po ekranie) jest WIWA lub BELLWOOD.
> Dodatkowo masz wybor kolorow czcionki i tla oraz kontur czcionki (zeby sie
> lepiej czytalo na bialym tle).
> WIWA 128 lub WIWA 128 USB – cena 149 PLN (Conforama i Carrefure)

Masz racje wiwka jest super ja ma hd 138 jedne z tych pierwszych czyta ptrawie (oprucz Qpl) wszystko ale to i tak nieprzeskadza bo i tak jest mało filmów z tym kodekiem na ok 200 filmów mam 3.No i ta gwarancja Door to door !!

Dziabolek

ja mam juz ponad rok HD228B i tez smiga bardzo fajnie, ale zastanawiam sie nad wymiana na HD228 USB chociaz 238 mi sie bardziej podobala ale juz nie ma…

lifemovie

W tych Wiwach napęd jest cichy? Jak z porysowanymi płytami sobie radzi? Długo myśli nad filmem zanim odtworzy? :)

Tam na tych stronach jest prawie taki sam tekst, tylko obrazki się różnią. To jest jakaś lipa.. Wydaje mnie się, że części użyte do budowy tych odtwarzaczy mogą być cieniutkie.. Nie wiem czy warto w to pakować mamonę tylko dla możliwości zmienienia koloru czcionki.. Dlatego chciałem odświeżyć trochę rozmowę, "kupić odtwarzacz" to kwestia "pójść do sklepu".

Proszę czekać…