HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Wesela 25
Adrenochrom

Lubicie chodzić na wesela? Ja nienawidzę, w sumie przez całe życie byłem może na 4 weselach, a mam już ponad 30 lat.

Elizabeth_Linton

Nie lubię i nie chodzę. A ja to byłam może na dwóch.

mala_madi

Nie lubię, nie jest to typ imprezy, który by mi odpowiadał. Tylko raz się wybrałam na ślub i wesele osoby spoza rodziny i mam mieszane wspomnienia. Najgorzej jak ktoś niepożądany się dop…. Jednak w zeszłym roku na dwóch weselach moich sióstr bawiłam się dobrze, nic tego nie popsuło i dodatkowo robiłam za fotografkę, co jest dla mnie miłym zajęciem. W sumie do tej pory byłam na 5 weselach i 2 ślubach z obiadem. Innym problemem są dla mnie same śluby z mszą w kościele, jako ateistka czuję się niezręcznie i nie na miejscu. Z tych 7 tylko 2 śluby były cywilne.

ZSGifMan

Ale na własnym byłeś, nie?
:D

Adrenochrom

Jeszcze nie xD

ZSGifMan

Z jednej strony nic w takim razie nie wiesz o weselach, a z drugiej strony czasem niewiedza jest zbawienna ;p

Adrenochrom

Hehe, gdybym miał się żenić to zrobiłbym co najwyżej skromne, kameralne przyjęcie na kilkanaście osób najbliższych góra. Nienawidzę muzyki, którą grają na weselach i tego przaśnego klimatu januszowo-grażynowego xD

ZSGifMan

Mam podobne odczucia, lecz sam musiałem to jakoś przełknąć.

Elizabeth_Linton

Jak jeszcze raz zobaczę na Onecie info o ślubie Harrego i Meghan to chyba zwariuję.

Adrenochrom

> Elizabeth_Linton o 2018-05-16 19:11 napisał:
> Jak jeszcze raz zobaczę na Onecie info o ślubie Harrego i Meghan to chyba
> zwariuję.

A co to za jedni?

Elizabeth_Linton

> Adrenochrom o 2018-05-16 19:25 napisał:
>
> A co to za jedni?

A takie menele XD.

Adrenochrom

Bez kitu… nie oglądam Tv, nie czytam wiadomości ale podejrzewam, że to ten platfus książę Brytfani i jakaś panna.

Elizabeth_Linton

> Adrenochrom o 2018-05-16 20:07 napisał:
> Bez kitu… nie oglądam Tv, nie czytam wiadomości ale podejrzewam, że to ten
> platfus książę Brytfani i jakaś panna.

Codziennie o nich nadają, rano nie było nic, teraz są dwa artykuły:

https://kobieta.onet.pl/slub/ojca-meghan-markle-nie-bedzie-na-slubie-kto-poprowadzi-ja-do-oltarza-to-moze-byc-duze/rmp65lb

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/ksiazecy-slub-harry-i-meghan-wybrali-druhny/rb3pj5l

Adrenochrom

Niby gardzę Onetem ale mam tam konto mail xD

Elizabeth_Linton

> Adrenochrom o 2018-05-16 20:16 napisał:
> Niby gardzę Onetem ale mam tam konto mail xD

Ja nawet dwa. Skrzynka najlepiej się prezentuje i funkcjonuje.

Sebioslaw

W takim razie jestem chyba weteranem, bo byłem na ponad dwudziestu, co nie oznacza, że lubię. Wszystko zależy, czy to bliscy znajomi, czy jakiś tam kuzyn cholera wie skąd i czasem nawet alkohol nie rozwiązuje języka, jak towarzystwo drętwe ;-)

Elizabeth_Linton

> Elizabeth_Linton o 2018-05-16 20:14 napisał:
> Codziennie o nich nadają, rano nie było nic, teraz są dwa artykuły:
>
> https://kobieta.onet.pl/slub/ojca-meghan-markle-nie-bedzie-na-slubie-kto-poprowadzi-ja-do-oltarza-to-moze-byc-duze/rmp65lb
>
> https://wiadomosci.onet.pl/swiat/ksiazecy-slub-harry-i-meghan-wybrali-druhny/rb3pj5l
>

No jaki HIT będzie transmisja tego wydarzenia i w TVP INFO i TVN24.

Adrenochrom

Ciekawe kto ogląda takie nudne gówno.

Elizabeth_Linton

> Adrenochrom o 2018-05-19 15:06 napisał:
> Ciekawe kto ogląda takie nudne gówno.

No ja trochę obejrzałam, głównie dlatego, że mnie tv wprowadziła w błąd. Tylko z tej kaplicy czy gdzie tam brali ślub wyłączyłam, bo to już by była przesada.

Sebioslaw

> Adrenochrom o 2018-05-19 15:06 napisał:
> Ciekawe kto ogląda takie nudne gówno.

Na dzień przed tą imprezą słuchałem w radiu wywiad z jakimiś fanatykami, którzy przyjechali gdzieś z Walii i będą koczować żeby zobaczyć na żywo jak para wychodzi z samochodu czy tam z kościoła. Koniec świata….

Elizabeth_Linton

> Sebioslaw o 2018-05-23 15:01 napisał:
> Na dzień przed tą imprezą słuchałem w radiu wywiad z jakimiś fanatykami, którzy
> przyjechali gdzieś z Walii i będą koczować żeby zobaczyć na żywo jak para
> wychodzi z samochodu czy tam z kościoła. Koniec świata….
>
>

A tam koniec, Angole mają ała na punkcie rodziny królewskiej i tyle.

Chemas

@Adrenochrom Oj już dawno nie byłem na weselu, a muszę stwierdzić, że nawet lubię czasami ten przaśny rodzaj zabawy ;) Największa zaleta to dobre jedzenie i wódeczka bez mieszania. Tak można imprezować. Jedyne czego nie lubię, to jak ktoś zmusza mnie do tańczenia i te idiotyczne konkursy weselne.

Nomik

Na pewno co do wesela i ślubu mogę polecić Wam dobrego i sprawdzonego fotografa https://dexlab.pl
Zdecydowanie będziecie zadowoleni.

Chemas

@Nomik Jakaś kryptoreklama ? :)
Co do wesela, to wolę się bawić na czyimś, niż zmieniać obecnie mój status rodzinny :)

JacksonMillerr

@Adrenochrom chodzenie na wesela jest fajne, jest dużo jedzenia i alkoholu)

vodaba

Nie lubię i nie chodzę. A ja to byłam może na dwóch.

Proszę czekać…