• HYDE PARK — 504

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Temat wątku - Ptasi horoskop

• KRCK

Jest i Słowik.

• -
      • +
      • +3
    • Elizabeth_Linton

KRCK o 2018-07-31 21:09 napisał:
      Jest i Słowik.

Aha. Poproszę dokładną datę.

• -
      • +
      • +1
    • KRCK

Przecież znasz.^

• -
      • +
      • +1
    • Elizabeth_Linton

KRCK o 2018-07-31 22:24 napisał:
      Przecież znasz.^

To chyba nie pamiętam.

• -
      • +
      • 0
    • Adrenochrom

Elizabeth_Linton o 2018-07-31 20:40 napisał:
      http://magia.onet.pl/artykuly/horoskopy,1047/ptasi-horoskop-kto-ci-patronuje,67463.html

Papug – niestety, a wolałbym Sokoła.

• -
      • +
      • 0
    • Elizabeth_Linton

Adrenochrom o 2018-08-01 16:04 napisał:

Papug – niestety, a wolałbym Sokoła.

Pasuje do ciebie. Gdzieś był jak cię nie było?

• -
      • +
      • 0
    • Adrenochrom

Elizabeth_Linton o 2018-08-01 16:05 napisał:
      Pasuje do ciebie. Gdzieś był jak cię nie było?

Bywałem tu (na forum) często ale nie pisałem tylko czytałem komentarze. Poza tym byłem też na urlopie i oglądałem sobie filmy.

• -
      • +
      • 0
    • Elizabeth_Linton

Adrenochrom o 2018-08-01 16:10 napisał:

Bywałem tu (na forum) często ale nie pisałem tylko czytałem komentarze. Poza tym
      byłem też na urlopie i oglądałem sobie filmy.

Znaczy tylko czytałeś.

• -
      • +
      • 0
    • mala_madi

rudzik… bujda

• -
      • +
      • 0
    • Elizabeth_Linton

mala_madi o 2018-08-03 21:42 napisał:
      rudzik… bujda

Dlaczego?

• -
      • +
      • 0
    • mala_madi

Nietrafione. Nie jestem twardzielką ani opoką. Lubię pomagać innym i wspierać, i tylko tyle, ale sama też tego często potrzebuję. Silne kobiety mi imponują, ja taka nie jestem. Ale horoskopy to zabawa.

• -
      • +
      • +2
    • Elizabeth_Linton

Ale horoskopy to zabawa.

Racja.

• -
      • +
      • 0
    • KRCK

Już pamiętasz. :P

Jeszcze wiem, że jest horoskop indiański :D

https://pl.horoskop.com/horoskop-indianski/

• -
      • +
      • 0
    • Elizabeth_Linton

KRCK o 2018-08-06 20:41 napisał:
      Już pamiętasz. :P

Jeszcze wiem, że jest horoskop indiański i tam chyba miałem Bobra. :D

https://pl.horoskop.com/horoskop-indianski/

Wąż https://pl.horoskop.com/horoskop-indianski/waz/

• -
      • +
      • +1
    • KRCK

Elizabeth_Linton o 2018-08-06 21:17 napisał:
      Wąż https://pl.horoskop.com/horoskop-indianski/waz/

Trzeba uważać. :)

https://pl.horoskop.com/horoskop-indianski/bobr/

• -
      • +
      • +1
    • gersane

Hej Jag vill också delta i samtalet. Horoskop är de bästa, jag läser den egyptiska och jag tycker är fascinerande. Då ska jag gå för den keltiska.
      https://www.skyhoroskop.se/

• -
      • +
      • 0
    • ZSGifMan

gersane o napisał:
      Hej Jag vill också delta i samtalet. Horoskop är de bästa, jag läser den
      egyptiska och jag tycker är fascinerande. Då ska jag gå för den keltiska.
      https://www.skyhoroskop.se/

Ki czort?
      FDB rośnie w siłę i sława się w świat niesie, skoro piszą tu do nas aż ze Zjednoczonych Emiratów Szwedzkich ;p

• -
      • +
      • 0
    • ZSGifMan

mala_madi napisała:
      Nietrafione … ja taka nie jestem. Ale horoskopy to zabawa.

Aż mnie coś trafia jak czytam np.
      "w życiu osobistym pełno zmian, wysłuchaj partnera itp. w pracy pomyślne wiatry, jak zamierzałeś/aś poprosić o podwyższę, to właśnie teraz… itd."
      Jeden znak zodiaku, to praktycznie 1/12 populacji danego kraju. Jak można taką grupę ludzi załatwić takimi kilkoma formułkami?! Każdy jest inny, aby taki horoskop miał jakikolwiek sens powinien być tworzony indywidualnie dla każdego w oparciu o datę urodzin, godzinę, miejsce/miasto, imię, nazwisko, rodzinę, itp. a to na potrzeby takiej "rozrywki’ jest niewykonalne.
      To już nie tyle zabawa, co manipulacja i kpina.
      Takie moje zdanie.

• -
      • +
      • 0
    • Anonimowy

Elizabeth_Linton o 2018-07-31 20:40 napisał:
      http://magia.onet.pl/artykuly/horoskopy,1047/ptasi-horoskop-kto-ci-patronuje,67463.html

Listopad – Kogut, ale obciach.

• -
      • +
      • 0
    • Elizabeth_Linton

mania19 o 2018-09-22 15:15 napisał:
      Listopad – Kogut, ale obciach.

E tam, ja też. Cóż nie każdy może być Orłem.

• -
      • +
      • -1
    • Anonimowy

Elizabeth_Linton o 2018-09-22 15:20 napisał:

Wolalabym Jastrzębiem.

• -
      • +
      • 0
    • Elizabeth_Linton

mania19 o 2018-09-22 15:21 napisał:
      Wolalabym Jastrzębiem.

Albo Sokołem.

• -
      • +
      • -1
    • Anonimowy

Elizabeth_Linton o 2018-09-22 15:22 napisał:
      Albo Sokołem.

Nie

• -
      • +
      • 0
    • Elizabeth_Linton

mania19 o 2018-09-22 15:26 napisał:

Nie

Dlaczego?

• -
      • +
      • -1
    • Anonimowy

Elizabeth_Linton o 2018-09-22 16:58 napisał:

Dlaczego?

Jastrząb chyba bardziej mi się podoba.

• -
      • +
      • 0
    • Chemas

Elizabeth_Linton o 2018-09-22 15:20 napisał:

chemas może

• -
      • +
      • +1
    • Elizabeth_Linton

Chemas o 2018-09-24 12:00 napisał:

chemas może

Skoro tak twierdzisz.

• -
      • +
      • -1
    • Chemas

Elizabeth_Linton o 2018-09-24 16:52 napisał:
      Skoro tak twierdzisz.

No bo jest :)

• -
      • +
      • 0
    • ZSGifMan

@Elizabeth_Linton

Bardzo generalizuje, większość z mojego własnego porównania – absurdalnie nieadekwatna!

Według mnie horoskopy to całkiem niezła zabawa, ale nic więcej. Może taki indywidualny z wzięciem pod uwagę czegoś więcej niż tylko miesiąc urodzenia miałby szansę być bardziej trafnym, lecz to…

• -
      • +
      • 0
    • Elizabeth_Linton

@ZSGifMan Dokładnie, dlatego nie biorę go na poważnie. Wkleiłam jako ciekawostkę, jak wszystkie linki w tym temacie.

• -
      • +
      • 0
    • ZSGifMan

@Elizabeth_Linton

Jako ciekawostka, to całkiem fajne i nawet śmieszne. Zawsze lubiłem poczytać sobie horoskopy w gazetach, bo można się było nieraz uśmiać jak porównywałem poszczególne dla kolejnych znaków zodiaku: ten nie ma szczęścia w miłości to drugi je akurat ma, ale pierwszy ma za to dobrą linię zdrowia, to akurat ten drugi już nie ;)

• -
      • +
      • 0
    • Elizabeth_Linton

@ZSGifMan Tak, ja zawsze miałam znajdować jakąś nową miłość i jakoś dotąd nie znalazłam.

• -
      • +
      • 0
    • ZSGifMan

@Elizabeth_Linton

:)
      Nosek do góry, kiedyś w końcu się musi udać!

A poza tym to jak dawno temu czytałem, że 'dużo szczęścia w miłości' to się nastawiałem na wielkie podboje, które nie zawsze miały miejsce, a potem jak już wpadłem po uszy nie raz i nie dwa, to dalej mogłem wyczytać, że w tym tygodniu/miesiącu niezwykle pomyśle ustawienie gwiazd zaowocuje… wielkim uczuciem. ;)
      Śmieszne.

• -
      • +
      • 0
    • Elizabeth_Linton

@ZSGifMan :D

• -
      • +
      • 0
    • free_dom

@Elizabeth_Linton Ja jestem orłem według tego horoskopu,ale ja w takie rzeczy nie wierzę. Żeby takie horoskopy miały jakikolwiek sens to musiałyby być dopasowane do każdego indywidualnie pod datę urodzenia, imię i nazwisko itd. Niemożliwością jest to,żeby każdą osobę spod wybranego znaku zodiaku spotkał taki sam los. Bujda i tyle.

• -
      • +
      • 0
    • BuziakL

@Elizabeth_Linton fajny!
      Akurat tak się składa, że lubię słowiki;)

Maj – Słowik
      Rozśpiewany słowik patronuje osobom urodzonym w maju. Są one bardzo stabilne emocjonalnie. Nie dają się porwać żadnym, nawet najgorszym burzom. Wierzą w siebie, czasem nawet zbyt mocno. Zdarza się, że umkną im ich własne słabe strony. Może to i dobrze, bo nie mają w sobie lęku. Zawsze są pozytywnie nastawione do życia i zarażają innych dobrym humorem oraz uśmiechem. Nawet jeśli coś w ich życiu pójdzie nie po ich myśli, to błyskawicznie przystosowują się do nowej sytuacji i umieją znaleźć jej dobre strony. Są zadowolone z życia i potrafią z niego korzystać.

@free_dom no pewnie, ale dla mnie to taka forma rozrywki do kawy:P

• -
      • +
      • 0
    • free_dom

@BuziakL I dobrze. Tak należy to traktować. Nigdy poważnie. Ja wierzę jedynie w to,że można mieć coś że swojego znaku zodiaku. Ja jestem zodiakalnym lwem i przyznaje,że część cech się zgadza.

• -
      • +
      • +1
    • BuziakL

@free_dom znam tylko jedną lwicę i jest bardzo fajną dziewczyną. To jest moja długoletnia, dobra koleżanka :)

• -
      • +
      • 0
    • free_dom

@BuziakL https://magia.onet.pl/artykuly/horoskopy/majowka-bedzie-najbardziej-udana-dla-tych-pieciu-znakow-zodiaku/hwxk59y -"Zostaniesz niekwestionowanym królem każdego grilla i imprezy ze znajomymi". A tymczasem ja grilla nie mam zamiaru rozpalać :D. To kolejny dowód na to,że te horoskopy należy traktować z przymrużeniem oka. Sądzę,że większość osób ma jakieś cechy że swojego znaku zodiaku.

• -
      • +
      • 0
    • KRCK

@Elizabeth_Linton Edytowałaś, tj. usunęłaś jakiś link? Nie wiem czemu, ale odnoszę takie wrażenie.

https://magia.onet.pl/artykuly/horoskopy/ranking-kochankow-ktory-znak-zodiaku-jest-najlepszy-w-lozku/ttdfhgw

• -
      • +
      • +1
    • Elizabeth_Linton

@KRCK Hm… szczerze mówiąc nie pamiętam.

• -
      • +
      • 0
    • BuziakL

@free_dom może grilla nie rozpalisz, ale rozkręcisz fajną imprezę lub jakiś wypad weekendowy, albo fajny wieczór. W sumie, to można interpretować na różne sposoby, a te wszelkie nazwy są pewną formą symboli, tak mi się wydaje:)
      Ja akurat grilla uwielbiam, jak byłam mała to, za domem, w sadzie, robiliśmy z cegieł taki mini piec, z kratką u góry, mieliśmy z rodzeństwem starą patelnię i robiliśmy sobie w lato, na śniadanie polną jajecznicę :D
      Za młodu sporo zabawnych rzeczy się robiło..

@KRCK trzeba przyznać, że jak popatrzymy na ludzką różnorodność, to tych kombinacji i dopasowań, czy okoliczności z nimi związanych może być wiele, i ten horoskop akurat nie musi być wyznacznikiem łóżkowych ideałów. Gdyby tylko na znakach się kończyło, a to dopiero początek wszystkiego, co nas kształtuje :)

@Elizabeth_Linton a propos ostatniego horoskopu od ciebie, przypomniała mi się taka sytuacja. Kiedyś weszłam na stronę wróżki, która była wcześniej satanistką, opuściła kościół i grupę satanistyczną i zaczęła swoje działania, niby niezwiązane z nimi. Ja wtedy szukałam ogólnie info o wampirach energetycznych, podpięciach itd.. Na jej stronie i blogu pisało (nie pamiętam już ww), że często pisuje horoskopy i artykuły do dużych serwisów internetowych. Możliwe, że to m.in. też ona robi te różne materiały.. Ona nie występuje pod swoim nazwiskiem.

Wróżki, nie te telewizyjne :D, ale takie bardziej działające online, reklamujące się online, mają w swojej ofercie dość bogaty zakres usług, wraz z różnymi materiałami, treścią zaklęć, czy rzeczy, typu amulety, zioła itd.. Jest to teren dość kontrowersyjny dla zwykłego człowieka, ale jak się tak poczyta ich blogi, to ma się wrażenie istnienia czegoś, czego nie da się objąć ani rozumem, ani dotykiem.

• -
      • +
      • 0
    • free_dom

@BuziakL Prawdę powiedziawszy grilla ostatni raz jadłam parę lat temu. Nie pamiętam dokładnie ile lat temu. Niestety,nic się nie sprawdziło :). Na jajecznicę coś nie mam ochoty. Był czas,gdy robiłam sobie ją na śniadanko z dodatkiem cebuli i małych kawałków boczku. To znaczy długo robiłam na samym maśle,a w ubiegłym roku wpadłam na pomysł,aby dodać sobie cebulę,a później do tego bekon.

• -
      • +
      • +1
    • BuziakL

@free_dom oj, ja lubię ostatnimi czasy omlet z cebulą, pomidorem i ze szczypiorkiem- mniam! :))

• -
      • +
      • 0