HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Kolejny rasistowski atak 58
Anonimowy

PiSS-owska propaganda nienawiści przynosi efekty. Kolejny raz doszło do pobicia ludzi tylko dlatego, że rozmawiali w innym języku niż Polski. Pseudopatrioci możecie być dumni, bo normalnemu człowiekowi będzie wstyd. Byłem kilka razy za granicą i nigdy nie przytrafiło mi się coś takiego jak pasażerom tego autobusu. Jeszcze trochę i Polak jak pojedzie gdzieś na wakacje to też dostanie wp*erdol (bo sobie ktoś w końcu zapamięta, że tam w Polsce też biją) i wtedy będziecie krzyczeć, jaki to bandytyzm jest w tych krajach…

https://warszawa.onet.pl/warszawa-rasistowski-atak-w-autobusie-policja-szuka-sprawcow/z24gss7

Anonimowy

> rolnik_postepowy o 2018-12-20 11:32 napisał:
>
> Jakich argumentów mi brakuje, skoro próbuje ci tłumaczyć, że to TYLKO kolejny
> łomot za nic, którego pełno na CAŁYM ŚWIECIE i którego się nie wypleni, a wiesz
> o tym tylko dlatego, że srOnet.pl, którego prowadzą takie "tuzy dziennikarstwa"
> jak Lis, czy Kuźniar to nagłośnili…

Co mnie obchodzi cały świat. Obchodzi mnie Polska i to, by do mojego kraju nie bali się przyjeżdżać obcokrajowcy na wycieczkę, wczasy czy w sprawach biznesowych. To, że są jeszcze media, które nagłaśniają takie zdarzenia to tylko dobrze, inaczej wszystko byłoby zamiatane pod dywan przez PiSS-owską sektę i ku*wizję kurskiego.

Michael_Corleone

@Zuchwalec

Wg mnie niefortunne było podanie przez Pana argumentu Byłem kilka razy za granicą i nigdy nie przytrafiło mi się coś takiego
bo raz, że nasze osobiste doświadczenia nie są zbyt miarodajne a co istotniejsze rozpoczyna to właśnie licytację na skalę i brutalność incydentów, która porównując do tego co się dzieje we Francji, w Niemczech czy na Bliskim Wschodzie,
jest u nas póki co nieporównywalnie mniejsza.
Nie zmienia to faktu, że praktycznie na całym świecie renesans przeżywają ideologie tworzące podstawy ideologiczne nazizmu
a wszyscy neonaziści wyczekują z utęsknieniem każdego zamachu terrorystycznego.

Anonimowy

> RychP o 2018-12-20 12:59 napisał:
> Nie można generalizować i wrzucać wszystkich do jednego wora faktycznie słabo że
> dostali po mordzie za to tylko że gadali w innym języku co nie zmienia faktu że
> zawsze są dwie strony medalu.

W tym wypadku nie widzę dwóch stron medalu a tylko to, że sprawcy powinni ponieść surową karę. Sprawa jest dla mnie jednoznaczna i nie ma dla mnie drugiej strony medalu.

> Temat podejścia do obcokrajowców zawsze jest
> burzliwy nie ma co sam jestem za tym, aby nie dochodziło do "mieszania kultury"
> bo to po po prostu nie wychodzi, bo jak ktoś kto nie szanuje religii drugiego
> (mówię tu o podejściu radykalnych islamistów) ma zachowywać sie normalnie w
> państwie z inną kulturą

Sam też nie popieram filozofii multikulti. Pewne zasady i zwyczaje są zbyt różne i dzieli je przepaść. Nie oznacza to jednak, że mam komuś dać w michę tylko dlatego, że rozmawia w autobusie po turecku czy arabsku. Jak sam powiedziałeś nie należy wszystkich wrzucać do jednego wora.

@Michael_Corleone

Myślę, że użytkownik rolnik_postepowy nawet bez mojego niefortunnego (Pana zdaniem) argumentu, próbowałby unikać trudnego tematu i sypać przykładami z całego świata. Przypomina mi to człowieka, któremu pies na*rał pod drzwiami i po tym piesku nie zdążył sprzątnąć, a za chwilę wytyka innym, że mają bałagan w domu.

Michael_Corleone

> RychP o 2018-12-20 12:59 napisał:
> bo jak ktoś kto nie szanuje religii drugiego
> (mówię tu o podejściu radykalnych islamistów).

Tak z ciekawości, jak Pan ocenia szacunek dla innych religii i odmienności kulturowej w wykonaniu Wojciecha Cejrowskiego?
https://turystyka.wp.pl/znani-podroznicy-apeluja-do-cejrowskiego-wazny-jest-szacunek-do-innych-kultur-6295244544718977a

rolnik_postepowy

> Zuchwalec o 2018-12-20 12:48 napisał:
> Co mnie obchodzi cały świat. Obchodzi mnie Polska i to, by do mojego kraju nie
> bali się przyjeżdżać obcokrajowcy na wycieczkę, wczasy czy w sprawach
> biznesowych. To, że są jeszcze media, które nagłaśniają takie zdarzenia to tylko
> dobrze, inaczej wszystko byłoby zamiatane pod dywan przez PiSS-owską sektę i
> ku*wizję kurskiego.

Dobrze trafiłem z tym kodziarzem, bo ostatnim zdaniem tylko potwierdzasz, że niczym nie różnisz się od tej pisowskiej sekty. Nie potrafisz być neutralny i popatrzeć na sprawę z szerszej perspektywy, tylko musisz rzucać swoimi wyciągniętymi z kapelusza wnioskami, bo kieruje tobą tak ogromna nienawiść do PiSu, że nawet głupie oklepanie mordy kojarzy ci się z polityką. Idź lepiej pooglądaj rzetelny TVN. Może znowu zamiotą pod dywan jakiś atak terrorystyczny ciapatych nazywając go (coż za kuriozum) INCYDENTEM. A może po wafelkowych nazistach pojawią się też pierniczkowi komuniści?

> Michael_Corleone o 2018-12-20 12:16 napisał:
> Użytkownik rolnik podaje dowody, że w Ameryce biją murzynów a więc nie ma co się
> interesować neonazizmem w Polsce.
> Co zaś się tyczy "fejkowego" reportażu TVN to zwracam uwagę, że nawet
> upolityczniona prokuratura w akcie oskarżenia napisała o polskich nazistach:
> "Niejednokrotnie podejmowali zachowania, polegające na publicznym propagowaniu
> nazistowskiego ustroju państwa, czyniąc to bądź poprzez wykonywanie gestów
> nazistowskiego pozdrowienia lub wykorzystywanie przedmiotów, symboliki lub
> innych treści,
> wprost odnoszących się do ideologii III Rzeszy Niemieckiej"
> zaś o dziennikarzach TVN – "Ich udział w opisanym wydarzeniu, którym miał
> charakter działalności pod tzw. "przykryciem" stanowił element pracy nad
> tworzeniem reportażu poruszającego temat aktywności w Polsce środowisk
> neonazistowskich"

Podaję dowody, że na świecie dzieją się o wiele gorsze rzeczy, które przez takich jak wy, są bagatelizowane, a za to rozdmuchiwana jest sprawa notabene grubymi nićmi szyta, bo operator TVN który nagrywał tych kilku, powtarzam KILKU kretynów w lecie, sam ma zdjęcie, jak hajluje na tle swastyki. No ale fakt, na tle rewolucji we Francji, to Polska ma problem z rasizmem.

Anonimowy

> rolnik_postepowy o 2018-12-20 15:02 napisał:
>
> Dobrze trafiłem z tym kodziarzem, bo ostatnim zdaniem tylko potwierdzasz, że
> niczym nie różnisz się od tej pisowskiej sekty. Nie potrafisz być neutralny i
> popatrzeć na sprawę z szerszej perspektywy, tylko musisz rzucać swoimi
> wyciągniętymi z kapelusza wnioskami, bo kieruje tobą tak ogromna nienawiść do
> PiSu, że nawet głupie oklepanie mordy kojarzy ci się z polityką. Idź lepiej
> pooglądaj rzetelny TVN. Może znowu zamiotą pod dywan jakiś atak terrorystyczny
> ciapatych nazywając go (coż za kuriozum) INCYDENTEM. A może po wafelkowych
> nazistach pojawią się też pierniczkowi komuniści?
>
> Podaję dowody, że na świecie dzieją się o wiele gorsze rzeczy, które przez
> takich jak wy, są bagatelizowane, a za to rozdmuchiwana jest sprawa notabene
> grubymi nićmi szyta, bo operator TVN który nagrywał tych kilku, powtarzam KILKU
> kretynów w lecie, sam ma zdjęcie, jak hajluje na tle swastyki. No ale fakt, na
> tle rewolucji we Francji, to Polska ma problem z rasizmem.
>
> PS. Minusujcie sobie cioty skoro sprawia wam to przyjemność ;*

Posłuchaj wyznawco jedynej słusznej TV. Nie bagatelizuje tego co dzieje się w Europie. Tyle że to nie oznacza, że będę oglądał ku*wizję kurskiego gdzie o pewnych sprawach się nie informuje albo informuje w taki sposób, że takiej propagandy goebbels by się nie powstydził. Nie przypominam sobie by TVN zamiatał coś pod dywan ws. ataków terrorystycznych, przeciwnie obszernie relacjonował te tragiczne wydarzenia.

Michael_Corleone

Po pierwsze to chyba logiczne, że dziennikarz śledczy, podobnie jak zakonspirowany policjant, na czas swojego śledztwa
jest zmuszony do tego aby przyjmować postawę zbliżoną, a nawet dla zwiększenia swojej wiarygodności, bardziej ekstremistyczną
niż środowiska które inwigiluje. Nawet dla upolitycznionej prokuratury jest to jasne ale dla użytkownika rolnika już nie jest,
gdyż zakłada że można byłoby przeprowadzić inwigilację wśród np. satanistów w koszulce z Janem Pawłem II
a na czarnej mszy śpiewać Barkę. Zastanawiam się czy ten człowiek jest rzeczywiście taki tępy czy tylko struga idiotę.
Z pewnością bolą go te minusy bo ciągle to wypomina.

Po drugie urodziny Hitlera na których prawactwo tak skupiło swoją uwagę, było istotnie imprezą kilku osób
(choć na pewno nie nazwałbym ich przez to kretynami) lecz materiał Superwizjera pokazywał również imprezę masową
jakim był koncert neonazistowskich zespołów, gdzie tłumy polskich faszystów manifestowały symbolikę nazistowską
i wspólnie śpiewały: "Narodowy Socjalizm jedna droga dla kraju!".
Mimo materiału filmowego jak do tej pory pisowska prokuratura nie zainteresowała się żadnym melomanem.
Zapewniam państwa, że zdecydowana większość z nich brała udział w Marszu Niepodległości
i z pewnością dystansowałaby się od propagowania faszyzmu.

Anonimowy

Zdaniem rolnika dziennikarz śledczy powinien mieć plakietkę TVNu i powiedzieć: Dzień dobry jestem z telewizji…

rolnik_postepowy

> Zuchwalec o 2018-12-20 15:37 napisał:
> Posłuchaj wyznawco jedynej słusznej TV. Nie bagatelizuje twego co dzieje się w
> Europie. Tyle że to nie oznacza, że będę oglądał ku*wizję kurskiego gdzie o
> pewnych sprawach się nie informuje albo informuje w taki sposób, że takiej
> propagandy goebbels by się nie powstydził. Nie przypominam sobie by TVN zamiatał
> coś pod dywan ws. ataków terrorystycznych, przeciwnie obszernie relacjonował te
> tragiczne wydarzenia.
>

Nie mam nic wspólnego z żadną słuszną TV, bo w telewizji tylko filmy oglądam i to rzadko. Oczywiście twoja narracja wynika teraz z tego, że cię punktuję, a zatem jeśli nie jestem z tobą, to muszę być z PiSu (mimo, że w swoich wypowiedziach gardzę ową partią nie mniej, niż kodziarstwem), co tylko dowodzi, jak bardzo masz ograniczony światopogląd.
Obszernie je relacjonował nazywając je incydentami. Jak na wydarzenie, w którym giną ludzie, to bardzo ogólnikowe słowo.
A jeśli chodzi o jedyną słuszną telewizję to oglądnij sobie to: https://youtu.be/ZRvs1MUeQDI (oglądnij, a nie komentuj autora, bo domyślam się, że będziesz miał jakieś wonty). Są tacy sami, jak Kurwizja.

Anonimowy

> rolnik_postepowy o 2018-12-20 16:41 napisał:
> Nie mam nic wspólnego z żadną słuszną TV, bo w telewizji tylko filmy oglądam i
> to rzadko. Oczywiście twoja narracja wynika teraz z tego, że cię punktuję, a
> zatem jeśli nie jestem z tobą, to muszę być z PiSu (mimo, że w swoich
> wypowiedziach gardzę ową partią nie mniej, niż kodziarstwem), co tylko dowodzi,
> jak bardzo masz ograniczony światopogląd.
> Obszernie je relacjonował nazywając je incydentami. Jak na wydarzenie, w którym
> giną ludzie, to bardzo ogólnikowe słowo.
> A jeśli chodzi o jedyną słuszną telewizję to oglądnij sobie to:
> https://youtu.be/ZRvs1MUeQDI (oglądnij, a nie komentuj autora, bo domyślam się,
> że będziesz miał jakieś wonty). Są tacy sami, jak Kurwizja.

Zastosowałeś wobec mnie dokładnie taką samą narrację tylko dlatego, że zwróciłem uwagę na coraz częściej pojawiający się problem rasizmu w Polsce i mam inne zdanie niż ty. To ty pierwszy mnie zaszufladkowałeś i zasugerowałeś, że jestem KODziarzem. Ja tylko później zastosowałem tę samą narrację, której oczywiście nie załapałeś. Jeśli więc ktoś ma ograniczony horyzont to ty… w dodatku jesteś zwykłym prostakiem, żeby nie powiedzieć brzydziej.

rolnik_postepowy

> Zuchwalec o 2018-12-20 16:57 napisał:
> Zastosowałeś wobec mnie dokładnie taką samą narrację tylko dlatego, że zwróciłem
> uwagę na coraz częściej pojawiający się problem rasizmu w Polsce i mam inne
> zdanie niż ty. To ty pierwszy mnie zaszufladkowałeś i zasugerowałeś, że jestem
> KODziarzem. Ja tylko później zastosowałem tę samą narrację, której oczywiście
> nie załapałeś. Jeśli więc ktoś ma ograniczony horyzont to ty… w dodatku jesteś
> zwykłym prostakiem, żeby nie powiedzieć brzydziej.

https://wiadomosci.wp.pl/kontrowersje-wokol-urodzin-hitlera-tvn-zgubil-materialy-z-reportazu-6329620750984833a

ZSGifMan

@Zuchwalec

> Zrozumiałeś co powiedziałem? Przeczytałeś artykuł?

> Zostali pobici, bo używali INNEGO JĘZYKA, a nie dlatego, że przechodzili nie przez to osiedle co trzeba.

> PiSS-owska propaganda nienawiści przynosi efekty. Kolejny raz doszło do pobicia ludzi tylko dlatego, że rozmawiali w innym języku niż Polski. Pseudopatrioci możecie być dumni, bo normalnemu człowiekowi będzie wstyd.

Sam chyba nie przeczytałeś wcale, albo niezbyt starannie, bo nie ma tam słowa o PIS-ie, ani pół słowa o inspiracji kiboli jego propagandą, nic o jakichkolwiek powiązaniach z tą partią, czyli zwyczajnie poniosła Cię fantazja!
Tyle.


Na temat reszty można długo dyskutować i Rolnik ma wiele racji, bo w mordę można dostać za dosłownie cokolwiek, a darcie szat z ataków rasistowskich jest ostatnio bardzo modne, więc zewsząd wniebogłosy słychać tylko o tym…
A gdyby tak dostał tam w papę zwyczajny Polak za buty, kurtkę, "złe spojrzenie" na jaśniepanów szalikowców sprawy by wcale nie było!




@Michael_­Corleone

Prokuratura zwróciła się także do stacji (TVN!) o udostępnienie "surówki" z wydarzenia, czyli pełnego nagrania bez cięć i montażu. W odpowiedzi TVN najpierw poinformował, że nie może przesłać śledczym nagrań, gdyż ze względu na "okres ferii zimowych" ich odnalezienie jest utrudnione, a w kolejnej odpowiedzi stwierdzono, że część materiału zaginęła.

https://wiadomosci.wp.pl/kontrowersje-wokol-urodzin-hitlera-tvn-zgubil-materialy-z-reportazu-6329620750984833a


Ciekawe co na to Majkel powie, bo bronił kłamców z tego ścieku z całych sił, wina podobno miała być po stronie zbrodniczego reżimu PiSS-owskiego, jak Zuchwalec raczył tę nazwę napisać, a tu tymczasem o…


Anonimowy

> ZSGifMan o 2018-12-21 00:55 napisał:

> Sam chyba nie przeczytałeś wcale, albo niezbyt starannie, bo nie ma tam słowa o
> PIS-ie
, ani pół słowa o inspiracji kiboli jego propagandą, nic o jakichkolwiek
> powiązaniach z tą partią, czyli zwyczajnie poniosła Cię fantazja!
> Tyle.

Co? Chcesz powiedzieć, że kibol "patryjota" popiera "TOTALNĄ" opozycję? To nieźle Cię poniosła fantazja. Kiedy nie włączę TVP (na chwile, bo na dłużej nie jestem w stanie) to jest tylko ujadanie, a to na UE, a to na obcokrajowców. Drwienie i obrzucanie błotem wszystkich i wszystkiego, co nie wpisuje się w PiSS-owską narrację. Jeśli stacja publiczna kładzie ludziom do łba, że każdy Arab to potencjalny terrorysta, to chyba logiczne jest, że takich zdarzeń będzie coraz więcej.

> Na temat reszty można długo dyskutować i Rolnik ma wiele racji, bo w mordę można
> dostać za dosłownie cokolwiek, a darcie szat z ataków rasistowskich jest
> ostatnio bardzo modne, więc zewsząd wniebogłosy słychać tylko o tym…
> A gdyby tak dostał tam w papę zwyczajny Polak za buty, kurtkę, "złe spojrzenie"
> na jaśniepanów szalikowców sprawy by wcale nie było!

Tak w mordę można dostać wszędzie tylko nie o tym jest temat… Nie wiem, czy zauważyłeś, że temat jest o rosnącej fali nienawiści wobec ludzi innej narodowości w Polsce. Nie podoba mi się to i nie mam zamiaru tego bagatelizować. Sam jestem przeciwny, by do Polski ściągać bez opamiętania imigrantów nie tylko z Syrii, ale i z Ukrainy. Szczególnie na tych drugich już raz w historii mocno się zawiedliśmy i osobiście niezbyt im ufam. Nie znaczy to jednak, że będę akceptował rasistowskie ataki. Gdy za granicą Polak jest zaatakowany z tego samego powodu, jestem tak samo oburzony, jak w sytuacji, gdy zaatakowany jest Turek czy Niemiec w Polsce. Ja po prostu nie stosuje podwójnych standardów…

> Ciekawe co na to Majkel powie, bo bronił kłamców z tego ścieku z całych sił,
> wina podobno miała być po stronie zbrodniczego reżimu PiSS-owskiego, jak
> Zuchwalec raczył tę nazwę napisać.
>

Po raz kolejny temat jest o rosnącej fali nienawiści wobec obcokrajowców (a nie o TVN-ie i jego materiale). Moim zdaniem przyczyniła się w dużej mierze do tego obecna władza. Jest wiele haniebnych wypowiedzi polityków PiSS-owskich w mediach i na twitterze. Przypomnę tylko Dominika Tarczyńskiego, którego nawet Kaczyński ma dość. Jeszcze jedno – mam kolegę, który ma nieco ciemniejszą karnację i ciemne włosy (jest Polakiem). Kilka razy miał już z tego tytułu nieprzyjemności. Problem robi się tak duży, że nie dotyczy już tylko obcokrajowców z poza Europy…

Gdy czytam takie coś jest mi wstyd…
http://twojezaglebie.pl/razem-przeciw-rasizmowi/

rolnik_postepowy

> Zuchwalec o 2018-12-21 09:07 napisał:
>
> Co? Chcesz powiedzieć, że kibol "patryjota" popiera "TOTALNĄ" opozycję? To
> nieźle Cię poniosła fantazja. Kiedy nie włączę TVP to jest tylko ujadanie, a to
> na UE, a to na obcokrajowców. Drwienie i obrzucanie błotem wszystkich i
> wszystkiego, co nie wpisuje się w PiSS-owską narrację. Jeśli stacja publiczna
> kładzie ludziom do łba, że każdy Arab to potencjalny terrorysta, to chyba
> logiczne jest, że takich zdarzeń będzie coraz więcej.
>
>
> Tak w mordę można dostać wszędzie tylko nie o tym jest temat… Nie wiem, czy
> zauważyłeś, że temat jest o rosnącej fali nienawiści wobec ludzi innej
> narodowości w Polsce. Nie podoba mi się to i nie mam zamiaru tego bagatelizować.
> Sam jestem przeciwny, by do Polski ściągać bez opamiętania imigrantów nie tylko
> z Syrii, ale i z Ukrainy. Szczególnie na tych drugich już raz w historii mocno
> się zawiedliśmy i osobiście niezbyt im ufam. Nie znaczy to jednak, że będę
> akceptował rasistowskie ataki. Gdy za granicą Polak jest zaatakowany z tego
> samego powodu, jestem tak samo oburzony, jak w sytuacji, gdy zaatakowany jest
> Turek czy Niemiec w Polsce. Ja po prostu nie stosuje podwójnych standardów…
>
>
> Po raz kolejny temat jest o rosnącej fali nienawiści wobec obcokrajowców. Moim
> zdaniem przyczyniła się w dużej mierze do tego obecna władza. Jest wiele
> haniebnych wypowiedzi polityków PiSS-owskich w mediach i na twitterze. Przypomnę
> tylko Dominika Tarczyńskiego, którego nawet Kaczyński ma dość. Jeszcze jedno -
> mam kolegę, który ma nieco ciemniejszą karnację i ciemne włosy (jest Polakiem).
> Kilka razy miał już z tego tytułu nieprzyjemności. Problem robi się tak duży, że
> nie dotyczy już tylko obcokrajowców z poza Europy…
>
> Gdy czytam takie coś jest mi wstyd…
> http://twojezaglebie.pl/razem-przeciw-rasizmowi/

Wejże się w końcu ogarnij, bo tego twojego pierdolenia nie da się czytać. Jak na wielkiego antypisiora, jesteś strasznie dobrze poinformowany co nadają w TVP. Bierze się to stąd, że oglądasz regularnie wiadomości, czy po prostu wpisujesz się we wszechobecny trend ujadania na TVP? Sądząc po twoich uprzedzeniach, raczej to drugie. Już nie będę wspominał o tym, że podchodzisz bezkrytycznie do UE, na które nie wolno złego słowa powiedzieć. Bo przecież taki Juncker jest wzorem cnót wszelakich. Ostatnio to dobrze było widać, jak nalał w pory podczas wystąpienia.

Dziwne, bo ja znam paru mulatów i mam koleżankę o ciemniejszym kolorze skóry i oni nigdy nie mieli żadnych problemów z powodu koloru skóry. Jeden z nich nawet wystąpił w teledysku Roberta M.
A jeśli mówimy o haniebnych wypowiedziach, to poczytaj sobie tweety "redaktora" Lisa.
Problem robi się, ale z powodu wyolbrzymiania rzeczy przez "postępowe" lewactwo, w które ty się bezrefleksyjnie wpisujesz, bo nienawiść do PiSu przesłania ci racjonalne myślenie.

Oczywiści mogłem się domyśleć, że olejesz wiadomość, o "dziwnym zaginięciu" nagrań z wafelkowych urodzin Adiego, bo nie wpisuje się to w twoją zacietrzewioną narrację.

ZSGifMan

@Zuchwalec

> Co? Chcesz powiedzieć, że kibol "patryjota" popiera "TOTALNĄ" opozycję? To nieźle Cię poniosła fantazja. Kiedy nie włączę TVP (na chwile, bo na dłużej nie jestem w stanie) to jest tylko ujadanie, a to na UE, a to na obcokrajowców.

Nic takiego nie mówię przecież, dla mnie kibole to ćwierćmózgi, zapewne nie popierają żadnych frakcji politycznych, bo zwyczajnie nie wiedzą co to za czort.
Zapewne też telewizja DNO wcale a wcale nie ujadała i nie ujada, ani nie szerzy propagandy terroru, genderu, homofilii itd. Aha, i lewizny, ale nie lubicie jak to mówię.


> Drwienie i obrzucanie błotem wszystkich i wszystkiego, co nie wpisuje się w PiSS-owską narrację. Jeśli stacja publiczna kładzie ludziom do łba, że każdy Arab to potencjalny terrorysta, to chyba logiczne jest, że takich zdarzeń będzie coraz więcej.

Ja tam jak czasem zerknę w TV reżimową, to nie widzę tego co Ty, może patrzymy o innych godzinach ;D Czy co? ;)
Pamiętam za to obrazki z 'jedynki' jak samotna murzynka z Kamerunu cieszyła się wśród dzikich chord polskich 'patryjotów' i… cieszyła się dalej, a reszta dookoła była tylko smutna i gigantycznie zawiedziona postawą polskich kopaczy szmacianej kulki!
Nawet na Marszu Niepodległości tfu! przepraszam Faszystów był murzyn i przeżył, był chyba wywiad i miło wspominał. Był też debil z gazety żydowskiej przebrany na czarnego z wysmarowaną gębą i prowokował ludzi, żeby mu wpierd…. ale się zawiódł!


> Gdy czytam takie coś jest mi wstyd…
> http://twojezaglebie.pl/razem-przeciw-rasizmowi/

Były przypadki zadźgania nastolatka na środku ulicy, bodajże w Łodzi, w centrum miasta! I co? I też były marsze przeciw przemocy… na patologię nic nie poradzi!


Reszty nie komentuję, bo masz rację i zgadzam się, że sztuczny i wielki napływ obcokrajowców do Polski jest równie karygodny jak ataki na tych przybyszów.
Przypominam tylko, ze Polacy też są ofiarami bestialskich ataków na 'tolerancyjnym' zachodzie eurokołchozu, a w szczególności na Wyspach. Kilku zostało zabitych nożem, zginęła nawet kobieta i dziecko, jeśli mnie pamięć nie myli, a nastolatka się powiesiła, bo angolskie zjeby ją zaszczuły…



Anonimowy

> rolnik_postepowy o 2018-12-21 09:31 napisał:
>
> Wejże się w końcu ogarnij, bo tego twojego pierdolenia nie da się czytać. Jak na
> wielkiego antypisiora, jesteś strasznie dobrze poinformowany co nadają w TVP.
> Bierze się to stąd, że oglądasz regularnie wiadomości, czy po prostu wpisujesz
> się we wszechobecny trend ujadania na TVP? Sądząc po twoich uprzedzeniach,
> raczej to drugie. Już nie będę wspominał o tym, że podchodzisz bezkrytycznie do
> UE, na które nie wolno złego słowa powiedzieć. Bo przecież taki Juncker jest
> wzorem cnót wszelakich. Ostatnio to dobrze było widać, jak nalał w pory podczas
> wystąpienia.
>
Ani nie jestem bezkrytyczny wobec UE, ani oglądam regularnie wiadomości (włączam na chwile, bo na dłużej nie jestem w stanie). Nikt nie każde ci się udzielać jak tak przeszkadza ci ten temat.

> Dziwne, bo ja znam paru mulatów i mam koleżankę o ciemniejszym kolorze skóry i
> oni nigdy nie mieli żadnych problemów z powodu koloru skóry. Jeden z nich nawet
> wystąpił w teledysku Roberta M.
> A jeśli mówimy o haniebnych wypowiedziach, to poczytaj sobie tweety "redaktora"
> Lisa.
> Problem robi się, ale z powodu wyolbrzymiania rzeczy przez "postępowe" lewactwo,
> w które ty się bezrefleksyjnie wpisujesz, bo nienawiść do PiSu przesłania ci
> racjonalne myślenie.

Znowu sugerujesz, że jestem jakimś lewakiem i w ogóle… Typowe pierdolenie "postępowego" PiSmaka.

> Oczywiści mogłem się domyśleć, że olejesz wiadomość, o "dziwnym zaginięciu"
> nagrań z wafelkowych urodzin Adiego, bo nie wpisuje się to w twoją
> zacietrzewioną narrację.

Raz jeszcze, ale i tak nie zrozumiesz… załóż o tym oddzielny temat.

rolnik_postepowy

> Zuchwalec o 2018-12-21 09:57 napisał:
> Ani nie jestem bezkrytyczny wobec UE, ani oglądam regularnie wiadomości (włączam
> na chwile, bo na dłużej nie jestem w stanie). Nikt nie każde ci się udzielać jak
> tak przeszkadza ci ten temat.
>
>
> Znowu sugerujesz, że jestem jakimś lewakiem i w ogóle… Typowe pierdolenie
> "postępowego" PiSmaka.
>
>
> Raz jeszcze, ale i tak nie zrozumiesz… załóż o tym oddzielny temat.

Czyli trafiłem.

Oczywiście, że jesteś. Dziwi mnie jedynie, że z takim uporem nie przyznajesz się do tego, skoro twoje poglądy jednoznacznie pokazują po której jesteś stronie.
Ale wiesz, że nazywanie mnie PiSmakiem jest żałosne? Ja nie bronie teraz pisiorów, tylko komentuje waszą idiotyczną retorykę.

Znowu brak odpowiedzi. Typowe.

Anonimowy

> rolnik_postepowy o 2018-12-21 10:04 napisał:
>
> Czyli trafiłem.
>
> Oczywiście, że jesteś. Dziwi mnie jedynie, że z takim uporem nie przyznajesz się
> do tego, skoro twoje poglądy jednoznacznie pokazują po której jesteś stronie.
> Ale wiesz, że nazywanie mnie PiSmakiem jest żałosne? Ja nie bronie teraz
> pisiorów, tylko komentuje waszą idiotyczną retorykę.

Oczywiście, że jesteś PiSmakiem. Twoje poglądy jednoznacznie pokazują po której jesteś stronie. Nazywanie mnie Lewakiem jest żałosne. Nie bronię lewaków, tylko jeśli już staje w obronie obcokrajowców napadanych przez "patryjotów".

ZSGifMan

> rolnik_postepowy o 2018-12-21 10:04 napisał:
> Oczywiście, że jesteś. Dziwi mnie jedynie, że z takim uporem nie przyznajesz się do tego, skoro twoje poglądy jednoznacznie pokazują po której jesteś stronie. Ale wiesz, że nazywanie mnie PiSmakiem jest żałosne? Ja nie bronie teraz pisiorów, tylko komentuje waszą idiotyczną retorykę.


> Zuchwalec o 2018-12-21 10:18 napisał:
> Oczywiście, że jesteś PiSmakiem. Twoje poglądy jednoznacznie pokazują po której jesteś stronie. Nazywanie mnie Lewakiem jest żałosne. Nie bronię lewaków, tylko jeśli już staje w obronie obcokrajowców napadanych przez "patryjotów".


To jest jak deja vu ;D


Anonimowy

A jak inaczej mam rozmawiać z tym prostakiem? Po co mam się wysilać skoro rolnik_postępowy zawsze sprowadzi rozmowę do tego, że ktoś jest lewakiem…

Anonimowy

> ZSGifMan o 2018-12-21 09:51 napisał:
> Przypominam tylko, ze Polacy też są ofiarami bestialskich ataków na
> 'tolerancyjnym' zachodzie eurokołchozu, a w szczególności na Wyspach. Kilku
> zostało zabitych nożem, zginęła nawet kobieta i dziecko, jeśli mnie pamięć nie
> myli, a nastolatka się powiesiła, bo angolskie zjeby ją zaszczuły…

Oburza mnie to tak samo, jak to, że Turek został pobity w warszawskim autobusie. Nie stosuje podwójnych standardów, o czym już pisałem. Przypomnę, że Wlk. Brytania niedługo wychodzi z UE, bo bardzo im się ta UE nie podobała… ciekawe, że w tym kraju jednocześnie nasiliły się nastroje nacjonalistyczne dzięki politykom głoszącym populistyczne hasła, co uderzyło w naszych rodaków.

Elizabeth_Linton

> Zuchwalec o 2018-12-21 10:34 napisał:
> A jak inaczej mam rozmawiać z tym prostakiem? Po co mam się wysilać skoro
> rolnik_postępowy zawsze sprowadzi rozmowę do tego, że ktoś jest lewakiem…

Przede wszystkim nie możesz go obrażać, bo zrównujesz się tym z nim.

Anonimowy

@Elizabeth_­Linton

A gdzie go obraziłem? Prostak to jedynie określenie człowieka, który nie potrafi się zachować. Proszę prześledzić dyskusje jeszcze raz. Po tym, co prezentuje rolnik_postepowy to i tak potraktowałem go wyjątkowo łagodnie. Nie widziałem, byś upomniała rolnika_postępowego, gdy obraża innych, a była ku temu okazja. Nie tylko wczoraj, ale i przedwczoraj i pewnie wiele innych sytuacji.

ZSGifMan

> Zuchwalec o 2018-12-21 10:45 napisał:
> Oburza mnie to tak samo, jak to, że Turek został pobity w warszawskim autobusie. Nie stosuje podwójnych standardów, o czym już pisałem. Przypomnę, że Wlk. Brytania niedługo wychodzi z UE, bo bardzo im się ta UE nie podobała… ciekawe, że w tym kraju jednocześnie nasiliły się nastroje nacjonalistyczne dzięki politykom głoszącym populistyczne hasła, co uderzyło w naszych rodaków.

Wiem, że to żadne pocieszenie, ale w tym wypadku skoro w GB jest jak w Polsce, to może nie tyle, że nie ma się czym martwić, ale nie jesteś my tacy sami w byciu tymi najgorszymi.


rolnik_postepowy

> Zuchwalec o 2018-12-21 10:18 napisał:
> Oczywiście, że jesteś PiSmakiem. Twoje poglądy jednoznacznie pokazują po której
> jesteś stronie. Nazywanie mnie Lewakiem jest żałosne. Nie bronię lewaków, tylko
> jeśli już staje w obronie obcokrajowców napadanych przez "patryjotów".
>

Oprócz durnego małpowania stać cię na skomentowanie tematu z linka, czy będziesz konsekwentnie udawał, że go nie widzisz?

Michael_Corleone

@ZSGifMan

Ta informacja nie zmienia zasadniczo mojej oceny roli jaką odegrali dziennikarze TVN.
Powtórzę po raz kolejny, dziennikarz śledczy, podobnie jak zakonspirowany policjant, na czas swojego śledztwa
jest zmuszony do tego aby przyjmować postawę zbliżoną, a nawet dla zwiększenia swojej wiarygodności, bardziej ekstremistyczną
niż środowiska które inwigiluje. Nie przekonuje mnie jednak tłumaczenie, że materiał po 1,5 roku zaginął i domyślam się, że
na pełnym nagraniu moglibyśmy zobaczyć sceny w których operator TVN "gloryfikuje nazizm" w nie mniejszym stopniu jak pozostali.
Takie obrazki a przede wszystkim słowa wypowiadane bez kontekstu potrafią silnie oddziaływać na ciemnych ludzi
nie rozumiejących na czym polega dziennikarstwo śledcze (lub strugających idiotów) i zapewne dlatego TVN nie chce ich ujawnić.
Ja natomiast nie widzę w tym niczego kontrowersyjnego i uważam, że TVN powinna działać w tej sprawie w pełni transparentnie
i oddać do dyspozycji prokuratury pełen materiał, nawet gdyby wiązało się to z jego upublicznieniem.

Przede wszystkim pragnę przypomnieć, że jeszcze latem kiedy pisowska prokuratura postawiła akt oskarżenia wobec Adama B
, czyli po ponad roku śledztwa, wina oskarżonego była dla niej tak samo jasna i klarowna jak rola jaką odegrali dziennikarze.
W trakcie trwającego już rok śledztwa oskarżony Mateusz S wymyślał coraz to nowe wersje na swoją obronę.
Pierw twierdził, że była to historyczna rekonstrukcja, potem że impreza była zorganizowana spontanicznie i dla żartu.
Wszystkie te tłumaczenia nie przekonały jednak pisowskiej prokuratury która stwierdziła, że oskarżeni
"Niejednokrotnie podejmowali zachowania, polegające na publicznym propagowaniu nazistowskiego ustroju państwa, czyniąc to
bądź poprzez wykonywanie gestów nazistowskiego pozdrowienia lub wykorzystywanie przedmiotów, symboliki lub innych treści,
wprost odnoszących się do ideologii III Rzeszy Niemieckiej"
Nie uwierzyła również w zapewnienia, że impreza miała charakter spontaniczny gdyż jak ustaliła prokuratura oskarżony
rozesłał uprzednio drogą elektroniczną zaproszenie dla 80 osób opatrzone zdjęciem przywódcy III Rzeszy,
swastyką i nazistowskimi flagami, zawierające szczegółowy program uroczystości.
Na tym – jak je określa prokurator – "quasi-plakacie" znalazły się także zdjęcia z poprzednich obchodów.
W tym samym akcie oskarżenia tak została opisana rola dziennikarzy w incydencie:
“Ich udział w opisanym wydarzeniu, którym miał charakter działalności pod tzw. "przykryciem" stanowił element pracy
nad tworzeniem reportażu poruszającego temat aktywności w Polsce środowisk neonazistowskich".
ABW w trakcie przeszukania mieszkania oskarżonego odnalazła w nim skład broni i amunicji (rzecz jasna nielegalnej),
nazistowskie mundury, flagi i inne symbole nazistowskie.
Przez ponad rok czasu dla prokuratury wszystko było w tej sprawie jasne i klarowne, aż jesienią tego roku główny oskarżony
wymyśla na swoją obronę kolejny wątek jakim miałoby być to, że do imprezy zainspirował go sam TVN a nawet za nią zapłacił.
Wtedy sobie pomyślałem, że możemy się spodziewać, że oskarżony zainspiruje Marka Falentę by ten nagle ogłosił,
że podsłuchy u Sowy nie zakładał z polecenia Rosjan czy PISu ale na zlecenie PO aby skompromitować Mateusza Morawieckiego.
Wówczas rozwieje wątpliwości Prezydenta co do ułaskawienia.
Gdyby nie nagranie z monitoringu mogłoby się też okazać, że bandyci którzy pobili Kwaśniaka zrobili to na jego wyraźną prośbę.
Nic jednak nie stoi na przeszkodzie aby zeznali, że dzień wcześniej tajemnicza kobieta łudząco podobna do żony Kwaśniaka
wręczyła im kopertę z pieniędzmi. To jest poziom absurdu znany z krajów totalitarnych.

Chcę jednak podkreślić, że o ile obchody urodzin Hitlera mogły się wydawać spektakularne i widowiskowe to nie one stanowiły
główny dowód na aktywność środowisk neonazistowskich w Polsce.
Materiał Superwizjera przedstawił nie tylko kameralne spotkanie w lesie ale również imprezę masową jaką był koncert
neonazistowskich zespołów, gdzie tłum polskich faszystów manifestował symbolikę nazistowską i wspólnie śpiewał:
"Narodowy Socjalizm jedna droga dla kraju!".
Impreza była reklamowana jako "największe wydarzenie narodowej sceny muzycznej w Polsce
i największy zlot fanów muzyki tożsamościowej w tej części Europy".
Dlaczego w tej sprawie nikt nie ma na tyle tupetu by zasugerować, że impreza odbyła się z inspiracji TVNu?
zaś uwaga skupiona jest wyłącznie na "wafelkowych nazistach".

@RychP

> RychP o 2018-12-20 12:59 napisał:
> bo jak ktoś kto nie szanuje religii drugiego
> (mówię tu o podejściu radykalnych islamistów).

Być może umknęła Panu moja wypowiedź więc jeszcze raz zapytam
Jak Pan ocenia szacunek dla innych religii i odmienności kulturowej w wykonaniu Wojciecha Cejrowskiego?
Gdyby nie był Pan zorientowany w temacie https://turystyka.wp.pl/znani-podroznicy-apeluja-do-cejrowskiego-wazny-jest-szacunek-do-innych-kultur-6295244544718977a

rolnik_postepowy

Współczuje Ci ZSGifMan xD

Anonimowy

> ZSGifMan o 2018-12-21 11:12 napisał:
> Wiem, że to żadne pocieszenie, ale w tym wypadku skoro w GB jest jak w Polsce,
> to może nie tyle, że nie ma się czym martwić, ale nie jesteś my tacy sami w
> byciu tymi najgorszymi.

Wcale nie twierdzę, że jesteśmy najgorsi i nigdy też nie podpisałbym się pod takim stwierdzeniem. Nie będę obwiniał całego narodu z powodu kilku bandytów. Chciałem tylko zwrócić uwagę na problem, który przybiera na sile i do którego przyczynił się populistyczny rząd PiS-u. Niestety szybko zostałem zakwalifikowany do lewaków i ludzi, którzy nie używają mózgu…

> rolnik_postepowy o 2018-12-21 13:09 napisał:
> Oprócz durnego małpowania stać cię na skomentowanie tematu z linka, czy będziesz
> konsekwentnie udawał, że go nie widzisz?

Ile razy mam ci pisać, że to nie jest tematem dyskusji… uważam jednak, że TVN powinien udostępnić wszystkie materiały i zapisy. Tyle. Nie wiem co chcesz udowodnić. Chcesz powiedzieć, że TVN zorganizował "urodziny hitlera"? Nawet jeśli to, co z tego? Czy zmusił ich wszystkich do hajlowania? Wciskaj ten kit gdzie indziej.

Michael_Corleone

@Zuchwalec

Ma Pan absolutną rację. Tego typu incydenty powinny być piętnowane ponad podziałami a nie ripostowane retoryką
- A w Ameryce biją murzynów albo rozmydlaniem tematu tą czy inną telewizją.
Skoro czujemy się Polakami to winniśmy pierw rozpoczynać od siebie a na piętnowanie innych narodowości są inne okazje.
Zdaje się, że żaden z nas nie próbował tu kiedykolwiek bagatelizować ataków na Polaków.
Na podobnej zasadzie uważam, za całkowicie niestosowne wyciąganie przez niektórych internautów tematu polskiego górnictwa
w kilka godzin po tragicznej śmierci polskich górników w Czechach. Można się przecież wstrzymać z takimi komentarzami
i poczekać chociaż do końca żałoby. Nie inaczej było z oceną działalności posłanki Szczypińskiej.

rolnik_postepowy

> Zuchwalec o 2018-12-21 15:21 napisał:
> Wcale nie twierdzę, że jesteśmy najgorsi i nigdy też nie podpisałbym się pod
> takim stwierdzeniem. Nie będę obwiniał całego narodu z powodu kilku bandytów.
> Chciałem tylko zwrócić uwagę na problem, który przybiera na sile i do którego
> przyczynił się populistyczny rząd PiS-u. Niestety szybko zostałem
> zakwalifikowany do lewaków i ludzi, którzy nie używają mózgu…
>
>
> Ile razy mam ci pisać, że to nie jest tematem dyskusji… uważam jednak, że TVN
> powinien udostępnić wszystkie materiały i zapisy. Tyle. Nie wiem co chcesz
> udowodnić. Chcesz powiedzieć, że TVN zorganizował "urodziny hitlera"? Nawet
> jeśli to, co z tego? Czy zmusił ich wszystkich do hajlowania? Wciskaj ten kit
> gdzie indziej.

Koleś, napierdzielasz na TVP, że propaganda, że kłamią, że łolaboga, etcetera etcetera, a teraz gadasz, że nawet jeśli TVN zorganizował ten śmieszny teatrzyk (co jeszcze wczoraj pisałeś, że nie zrobił), to przecież nie kazał wszystkim hajlować xD
Czytasz ten swój bełkot czasami? Potwierdziłeś oficjalnie, że jesteś zaślepionym nienawiścią hipokrytą. Możemy zakończyć temat, a ty możesz dalej nazywać mnie prostakiem. Doskonale sobie zdaję sprawę z tego, że jestem chamem dla tych, których nie lubię.

Anonimowy

Ooo, Panie… Zazwyczaj staram się nie oceniać ludzi, których komentarze czytam w internecie, nawet gdy nasze punkty widzenia bardzo się różnią. Nawet gdy ktoś mnie obraża i stara obrzucić łajnem. I tak jest tym razem. Ale jak czytam to co wypisujesz, to aż robi mi się przed samym sobą głupio, że się z Ciebie śmieje. Facet ile ty masz lat? Ok, jeszcze rozumiem jakieś szczeniackie wybryki pryszczatych małolatów. Jak Ja chcę się zabawić to idę do jakiejś panny, a nie świruje w necie. No ale twój pseudonim o czymś świadczy i wiele mówi. Sam się przyznajesz żeś parobek. I tak trzeba Ciebie traktować. Jak parobka. Stara prawda jest taka że jak parobkowi zabierzesz michę to on dopiero zacznie drzeć gębę. I tak też się skończy popularność obecnie rządzącej partii na wsi. Jak ubędzie wam żarcia w korycie to wtedy zaczniecie wydzierać gęby. I Ja, życzę tego Tobie i twoim pobratymcom na święta i nowy rok. I nie mówię tu o ludziach którzy pochodzą ze wsi. Tylko mam na myśli tych prostaczków, których wzrok sięga nie dalej jak do własnej miski.

rolnik_postepowy

> Akira_Kurosawa o 2018-12-21 18:29 napisał:
> Ooo, Panie… Zazwyczaj staram się nie oceniać ludzi, których komentarze czytam
> w internecie, nawet gdy nasze punkty widzenia bardzo się różnią. Nawet gdy ktoś
> mnie obraża i stara obrzucić łajnem. I tak jest tym razem. Ale jak czytam to co
> wypisujesz, to aż robi mi się przed samym sobą głupio, że się z Ciebie śmieje.
> Facet ile ty masz lat? Ok, jeszcze rozumiem jakieś szczeniackie wybryki
> pryszczatych małolatów. Jak Ja chcę się zabawić to idę do jakiejś panny, a nie
> świruje w necie. No ale twój pseudonim o czymś świadczy i wiele mówi. Sam się
> przyznajesz żeś parobek. I tak trzeba Ciebie traktować. Jak parobka. Stara
> prawda jest taka że jak parobkowi zabierzesz michę to on dopiero zacznie drzeć
> gębę. I tak też się skończy popularność obecnie rządzącej partii na wsi. Jak
> ubędzie wam żarcia w korycie to wtedy zaczniecie wydzierać gęby. I Ja, życzę
> tego Tobie i twoim pobratymcom na święta i nowy rok. I nie mówię tu o ludziach
> którzy pochodzą ze wsi. Tylko mam na myśli tych prostaczków, których wzrok sięga
> nie dalej jak do własnej miski.

Ojojoj, ale boli ;(

Anonimowy

> rolnik_postepowy o 2018-12-21 16:09 napisał:
>
> Koleś, napierdzielasz na TVP, że propaganda, że kłamią, że łolaboga, etcetera
> etcetera, a teraz gadasz, że nawet jeśli TVN zorganizował ten śmieszny teatrzyk
> (co jeszcze wczoraj pisałeś, że nie zrobił), to przecież nie kazał wszystkim
> hajlować xD

Koleś coś ci się pochrzaniło… w tej dyskusji nigdzie nie napisałem, że ze strony TVN nie była to na 100% prowokacja. W ogóle unikałem tematu TVN i "urodzin hitlera" bo temat jest inny. Poza tym dla mnie prowokacja to nie to samo co propaganda. Chciałem zauważyć, że w pewnych przypadkach nawet policja i inne organy ścigania stosują prowokację. Można różnie to oceniać. Czy słyszałeś o łowcy pedofilów? On także stosuje prowokacje (podaje się za nastolatki w internecie tworząc fałszywe konta i umawia się z pedofilami). Tym sposobem wystawił policji już wielu pedofilów. W tym wypadku mogło dojść (powtarzam mogło, a nie musiało) do prowokacji dziennikarskiej. Możesz sobie ją oceniać jak chcesz, na pewno jest to dość kontrowersyjna metoda, ale w wielu przypadkach dopuszczalna. Jak zostanie oceniony ten przypadek, jeśli się okaże, że TVN przeprowadził prowokację? Tego nie wiem, bo nie jestem prawnikiem. Oceniaj sobie to jak chcesz, tylko mi nie sugeruj, że prowokacja jest tym samym co propaganda.

https://www.rp.pl/artykul/933386-Prowokacja-dziennikarska—gdzie-sa-granice.html

> Czytasz ten swój bełkot czasami? Potwierdziłeś oficjalnie, że jesteś zaślepionym
> nienawiścią hipokrytą. Możemy zakończyć temat, a ty możesz dalej nazywać mnie
> prostakiem. Doskonale sobie zdaję sprawę z tego, że jestem chamem dla tych,
> których nie lubię.

Tego nawet nie będę komentował…

Anonimowy

Boli mnie, żebyś wiedział. Boli mnie to że jest wiele takich osób jak Ty. Parobków dla których liczy się tylko to żeby się nażreć i napić. A reszta nie ma znaczenia. Ale jak mówiłem, jak parobkom zabraknie jedzenia w misce to podniosą krzyk i polecą za pierwszą lepszą mendą i polityczną prostytutką która obieca im że z powrotem będą mieć pełno w garze. I znowu ludzie się sk…wią za kolejne 500+.

Anonimowy

> Cracovia o 2018-12-21 18:54 napisał:
> PIS to bardzo dobra partia. Uszczelnili podatek wat za sprawą którego starcza
> pieniędzy na te wszystkie świadczenia socjalne m. in. 500+. Za czasów PO Polska
> była rozkradana. Mam nadzieję, że PO i SLD już nigdy nie dojdą do władzy.
>

Źle trafiłeś. Z góry uważam, że rozdawnictwo i świadczenia socjalne (a przynajmniej w takiej formie) psują ludzi. A w ogóle to poczekamy i zobaczymy, czy starcza na świadczenia… obyś się nie zdziwił w przyszłym roku, ile wyjdzie za rachunki.
Pozdrawiam.

rolnik_postepowy

> Zuchwalec o 2018-12-21 19:21 napisał:
> Koleś coś ci się pochrzaniło… w tej dyskusji nigdzie nie napisałem, że ze
> strony TVN nie była to na 100% prowokacja. W ogóle unikałem tematu TVN i
> "urodzin hitlera" bo temat jest inny. Poza tym dla mnie prowokacja to nie to
> samo co propaganda. Chciałem zauważyć, że w pewnych przypadkach nawet policja i
> inne organy ścigania stosują prowokację. Można różnie to oceniać. Czy słyszałeś
> o łowcy pedofilów? On także stosuje prowokacje (podaje się za nastolatki w
> internecie tworząc fałszywe konta i umawia się z pedofilami). Tym sposobem
> wystawił policji już wielu pedofilów. W tym wypadku mogło dojść (powtarzam
> mogło, a nie musiało) do prowokacji dziennikarskiej. Możesz sobie ją oceniać jak
> chcesz, na pewno jest to dość kontrowersyjna metoda, ale w wielu przypadkach
> dopuszczalna. Jak zostanie oceniony ten przypadek, jeśli się okaże, że TVN
> przeprowadził prowokację? Tego nie wiem, bo nie jestem prawnikiem. Oceniaj sobie
> to jak chcesz, tylko mi nie sugeruj, że prowokacja jest tym samym co propaganda.
>
> https://www.rp.pl/artykul/933386-Prowokacja-dziennikarska—gdzie-sa-granice.html
>
>
>
> Tego nawet nie będę komentował…
>

Spróbuję napisać to najprościej jak się da i kulturalnie, może wtedy dotrze o co mi chodzi.
Oczywiści, że prowokacja dziennikarska i propaganda, to dwa kompletnie różne pojęcia. TVP uprawia idiotyczną propagandę sukcesu i nawet nie próbuję się z nią kryć, tak jak to było za poprzednich rządów. TVN z kolei może i nie uprawia aż tak widocznej propagandy, ale ich reportaże często zawierają sprytnie zawarte tezy i odpowiedzi na nie, co pokazałem linkiem do Maxa Kolonko. Jeśli chodzi o prowokację TVN, co chyba sam przyznasz, że z racji dziwnych zaginięć materiałów, coraz mnie ma wspólnego z takową, to jest ona tylko, a może i aż, elementem propagandy. Popatrz na to z tej strony: TVN robi swoją "prowokację". Wszyscy zaczynają o niej gadać, że nazizm się rodzi, że rasizm i tego typu rzeczy, a później ktoś czyta o ciemnym na skórze gościu, który dostał w mazak i zaczyna kojarzyć fakty i nagle powstaje konkluzja, że "łolaboga, rasizm się odradza w złej kaczystowskiej Polsce". A co najlepsze, zapomina o takich rzeczach, że nasz naród przez setki lat istnienia, był jednym z najtolerancyjniejszych na świecie. Nie było u nas niewolnictwa, nie było polowań na czarownice na taką skalę, jak na zachodzie. Kobiety zawsze u nas miały większe prawa, niż ich siostry na zachodzie. Przygarnialiśmy Żydów, gdy inne kraje ich wyganiały. Podczas powstania warszawskiego walczył u boku Polaków czarnoskóry muzyk. Polska jest liderem wśród "Sprawiedliwych wśród narodów świata", więc jak czytam brednie, że z powodu takiej, czy srakiej partii rodzi się u nas rasizm, faszyzm, czy inne tego typu gówno, to mi się nóż w kieszeni otwiera, bo nie mogę zdzierżyć takich bredni.
Mała rada: jak chcesz być obiektywny, to najpierw oglądnij Fakty, później Wiadomości i spróbuj wyciągnąć z tego jakąś średnią, bo twoje ujadanie na zły PiS nie sprawia, że przybędzie ci poklasku. No chyba, że wśród ciot, które mnie notorycznie minusują.

> Akira_Kurosawa o 2018-12-21 19:25 napisał:
> Boli mnie, żebyś wiedział. Boli mnie to że jest wiele takich osób jak Ty.
> Parobków dla których liczy się tylko to żeby się nażreć i napić. A reszta nie ma
> znaczenia. Ale jak mówiłem, jak parobkom zabraknie jedzenia w misce to podniosą
> krzyk i polecą za pierwszą lepszą mendą i polityczną prostytutką która obieca im
> że z powrotem będą mieć pełno w garze. I znowu ludzie się sk…wią za kolejne
> 500+.

Cieszę się, że się martwisz o tych biednych parobków i beneficjentów 500+, ale chyba mówisz nie na temat, bo ja nie mam z nimi nic wspólnego. Jestem dorosły, dzieci póki co nie mam, więc sam rozumiesz.
Mimo wszystko tak się wzruszyłem twoją troską, że idę się wypłakać w mój kilkutysięczny utarg z ostatnich dwóch dni

Anonimowy

> rolnik_postepowy o 2018-12-22 10:20 napisał:
>
> Spróbuję napisać to najprościej jak się da i kulturalnie, może wtedy dotrze o co
> mi chodzi.
> Oczywiści, że prowokacja dziennikarska i propaganda, to dwa kompletnie różne
> pojęcia. TVP uprawia idiotyczną propagandę sukcesu i nawet nie próbuję się z nią
> kryć, tak jak to było za poprzednich rządów. TVN z kolei może i nie uprawia aż
> tak widocznej propagandy, ale ich reportaże często zawierają sprytnie zawarte
> tezy i odpowiedzi na nie, co pokazałem linkiem do Maxa Kolonko. Jeśli chodzi o
> prowokację TVN, co chyba sam przyznasz, że z racji dziwnych zaginięć materiałów,
> coraz mnie ma wspólnego z takową, to jest ona tylko, a może i aż, elementem
> propagandy. Popatrz na to z tej strony: TVN robi swoją "prowokację". Wszyscy
> zaczynają o niej gadać, że nazizm się rodzi, że rasizm i tego typu rzeczy, a
> później ktoś czyta o ciemnym na skórze gościu, który dostał w mazak i zaczyna
> kojarzyć fakty i nagle powstaje konkluzja, że "łolaboga, rasizm się odradza w
> złej kaczystowskiej Polsce". A co najlepsze, zapomina o takich rzeczach, że nasz
> naród przez setki lat istnienia, był jednym z najtolerancyjniejszych na świecie.
> Nie było u nas niewolnictwa, nie było polowań na czarownice na taką skalę, jak
> na zachodzie. Kobiety zawsze u nas miały większe prawa, niż ich siostry na
> zachodzie. Przygarnialiśmy Żydów, gdy inne kraje ich wyganiały. Podczas
> powstania warszawskiego walczył u boku Polaków czarnoskóry muzyk. Polska jest
> liderem wśród "Sprawiedliwych wśród narodów świata", więc jak czytam brednie, że
> z powodu takiej, czy srakiej partii rodzi się u nas rasizm, faszyzm, czy inne
> tego typu gówno, to mi się nóż w kieszeni otwiera, bo nie mogę zdzierżyć takich
> bredni.
> Mała rada: jak chcesz być obiektywny, to najpierw oglądnij Fakty, później
> Wiadomości i spróbuj wyciągnąć z tego jakąś średnią, bo twoje ujadanie na zły
> PiS nie sprawia, że przybędzie ci poklasku. No chyba, że wśród ciot, które mnie
> notorycznie minusują.
>

No jest jakiś postęp. Faktycznie większa kultura. Gdyby nie ostatnie dwa-trzy zdania byłoby całkiem dobrze. Aż postawię Ci "+" na zachętę. Gdybym to ja postawił Ci minusa, to nawet teraz zrobiłbym z tego "+1". Tyle że nie ja postawiłem minusa i dlatego mogę zrobić z tego jedynie cyferkę "0" o ile zaraz ktoś znów nie poczęstuje cię minusem. Pamiętaj, że tak Cię szanują, jak Ty szanujesz innych. Nawet się z Tobą zgadzam, że Polska była krajem tolerancyjnym. To dlatego u nas osiedlali się Żydzi. Pełna zgoda. Właśnie dlatego nie podobają mi się przypadki napadania na cudzoziemców, bo dalej chcę, by Polska była postrzegana jako kraj normalny i tolerancyjny (oczywiście jednocześnie dbający o swoje interesy). Tylko tyle i aż tyle. Dlatego zawsze będę potępiał taki bandytyzm (nie tylko wobec obcokrajowców, ale i w ogóle).

Anonimowy

Może nie słyszałeś, ale Mieszko I handlował niewolnikami. Na tym zbudował ten kraj. Czerpał z handlu ludźmi pokaźne zyski. Więc nie było, czy było? A chłopi pańszczyźniani kim byli? Białe niewolnictwo. Smutne to, ale to fakt. To było niewolnictwo w czystej postaci. W powstaniu walczyli z tego co wiem ludzie różnych narodowości. Ale chyba słyszałeś o gettach ławkowych? O szmalcownikach? Owszem jesteśmy liderem wśród Sprawiedliwych. Co nie zmienia faktu że było sporo osób które wydawały Żydów podczas wojny. Mówimy tu o marginesie. Ale przed wojną w Polsce panowała ogólna niechęć w stosunku do żydów. To jest fakt i nie ma z czym tu dyskutować. Tak samo jeśli chodzi o sprawę którą poruszono w temacie założycielskim. To margines. Niemniej jednak narasta wśród ludzi niechęć do obcych. To też jest fakt. Czy stwierdzenie że nacjonaliści zyskują na silę dzięki PiS-owi jest błędne? Nie sądzę. Uważam tak ponieważ PiS z nimi sympatyzuje i przymyka oko na ich wybryki. Mają zielone światło od rządu. Więc coraz bardziej się panoszą. Ale też faktem że nie tylko temu winny jest rząd. Winny jest też kościół, który daje im zielone światło na np. nacjonalistyczne msze na Jasnej Górze. Zresztą kościół już kiedyś sympatyzował z nazistami. I chętnie pomagał im w ucieczce do Ameryki Południowej. Więc to nie jest żadna nowość. Ale wracając do tematu, w tym że faszyści w Polsce mają się coraz lepiej też ma udział to że zapanowały wśród ludzi antyimigranckie nastroje. Które chętnie PiS co jakiś czas podgrzewa. Może nie dlatego że to jakieś zagrożenie i leży im na sercu nasze bezpieczeństwo, tylko że ludzie jak to ludzie zawsze boją się czegoś innego, nieznanego. Żerują na ludzkich lękach i grają uprzedzeniami. Dlatego między innymi dochodzi do incydentów. Więc mamy co mamy.

Wiesz koleś nie oceniam Ciebie, ani takich jak Ty. Będziecie płakać jak przyjdzie kryzys i zabraknie wam jedzenia w misce.

Moscovitz

> Zuchwalec o 2018-12-20 08:41 napisał:
> PiSS-owska propaganda nienawiści przynosi efekty. Kolejny raz doszło do pobicia
> ludzi tylko dlatego, że rozmawiali w innym języku niż Polski. Pseudopatrioci
> możecie być dumni, bo normalnemu człowiekowi będzie wstyd. Byłem kilka razy za
> granicą i nigdy nie przytrafiło mi się coś takiego jak pasażerom tego autobusu.
> Jeszcze trochę i Polak jak pojedzie gdzieś na wakacje to też dostanie wp*erdol
> (bo sobie ktoś w końcu zapamięta, że tam w Polsce też biją) i wtedy będziecie
> krzyczeć, jaki to bandytyzm jest w tych krajach…
>
> https://warszawa.onet.pl/warszawa-rasistowski-atak-w-autobusie-policja-szuka-sprawcow/z24gss7

Jeżeli chodzi o Europejczyków to popieram pełna tolerancję. Zaś ludy spoza Europu jak np. Turcy, Gruzini, Ormianie, Azerowie, Czeczeni, Irańczycy, Arabowie, Afgańczycy, Pakistańczycy i Hindusi to odrębny krąg kulturalny i nie uznają europejskiego dziedzictwa kulturalnego. NIE ASYMILUJĄ SIĘ, SĄ Z ODRĘBNEJ KULTURY I NIE SĄ BIALI.

Szczerosc

> Zuchwalec o 2018-12-20 08:41 napisał:
> Rasizm stał się realnym problemem do którego przyczyniła się obecna władza.

Rasizm zawsze był problemem. Podobnie mowa nienawiści wobec "genderu" i homofilii. Ludzie, są święta.

rolnik_postepowy

> Akira_Kurosawa o 2018-12-22 11:02 napisał:
> Może nie słyszałeś, ale Mieszko I handlował niewolnikami. Na tym zbudował ten
> kraj. Czerpał z handlu ludźmi pokaźne zyski. Więc nie było, czy było? A chłopi
> pańszczyźniani kim byli? Białe niewolnictwo. Smutne to, ale to fakt. To było
> niewolnictwo w czystej postaci. W powstaniu walczyli z tego co wiem ludzie
> różnych narodowości. Ale chyba słyszałeś o gettach ławkowych? O szmalcownikach?
> Owszem jesteśmy liderem wśród Sprawiedliwych. Co nie zmienia faktu że było sporo
> osób które wydawały Żydów podczas wojny. Mówimy tu o marginesie. Ale przed wojną
> w Polsce panowała ogólna niechęć w stosunku do żydów. To jest fakt i nie ma z
> czym tu dyskutować. Tak samo jeśli chodzi o sprawę którą poruszono w temacie
> założycielskim. To margines. Niemniej jednak narasta wśród ludzi niechęć do
> obcych. To też jest fakt. Czy stwierdzenie że nacjonaliści zyskują na silę
> dzięki PiS-owi jest błędne? Nie sądzę. Uważam tak ponieważ PiS z nimi
> sympatyzuje i przymyka oko na ich wybryki. Mają zielone światło od rządu. Więc
> coraz bardziej się panoszą. Ale też faktem że nie tylko temu winny jest rząd.
> Winny jest też kościół, który daje im zielone światło na np. nacjonalistyczne
> msze na Jasnej Górze. Zresztą kościół już kiedyś sympatyzował z nazistami. I
> chętnie pomagał im w ucieczce do Ameryki Południowej. Więc to nie jest żadna
> nowość. Ale wracając do tematu, w tym że faszyści w Polsce mają się coraz lepiej
> też ma udział to że zapanowały wśród ludzi antyimigranckie nastroje. Które
> chętnie PiS co jakiś czas podgrzewa. Może nie dlatego że to jakieś zagrożenie i
> leży im na sercu nasze bezpieczeństwo, tylko że ludzie jak to ludzie zawsze boją
> się czegoś innego, nieznanego. Żerują na ludzkich lękach i grają uprzedzeniami.
> Dlatego między innymi dochodzi do incydentów. Więc mamy co mamy.
>
> Wiesz koleś nie oceniam Ciebie, ani takich jak Ty. Będziecie płakać jak
> przyjdzie kryzys i zabraknie wam jedzenia w misce.

Zabawne, że o braku jedzenia pisze typ robiący za (podejrzewam) góra 3000 na rękę i mający zapewne jakiś kredyt. No chyba, że jesteś na utrzymaniu starych (co by mnie nie zdziwiło). Ale co by nie mówić, to z nas dwóch, to najprędzej tobie zabraknie żarcia w misce.

Michael_Corleone

W przeciwieństwie do Pana Zuchwalca nie uważam, że gdyby się okazało, że urodziny Hitlera
były opłaconą przez TVN i wyreżyserowaną inscenizacją to nic szczególnego by się nie stało bo przecież TVN
nie zmuszała wszystkich uczestników do hailowania.
Nie zmieniłoby to mojego spojrzenia na rosnące nastroje faszystowskie w naszym kraju bo i nie ukształtowało się ono pod wpływem
materiału TVN lecz słuchając "prawicowych" polityków a przede wszystkim czytając w Internecie wypowiedzi ich elektoratu.
Niemniej jednak gdyby się okazało ponad wszelką wątpliwość, że materiał TVN okazał się wyreżyserowaną inscenizacją to stacja
okazałaby się w mojej ocenie absolutnie niewiarygodna i żadne tłumaczenia, że cel uświęca środki i że chcieli w ten sposób pokazać zjawisko które i tak istnieje naprawdę, nie przekonałoby mnie.
Dopóki jednak wątek prowokacji który narodził się dwa miesiące temu we łbie głównego oskarżonego, który dla swojej obrony
wymyślał przez półtora roku już kilka przeróżnych wersji, to takie gdybanie jest czysto teoretyczne.
Przypominam, że z dokumentacji śledztwa i aktu oskarżenia wynika, że jeszcze latem, czyli po roku śledztwa, nie było żadnego wątku
prowokacji ani wątpliwości co do etycznego działania dziennikarzy którym sam minister Brudziński dziękował z mównicy sejmowej.

W pełni podzielam jednak tezę Pana Zuchwalca zawartą w głównym poście, że retoryka PIS znacząco przyczyniła się do ataków
na cudzoziemców w Polsce, które jednak ciągle mają zazwyczaj formę ataków werbalnych, niemniej jednak każde ludobójstwo
zaczyna się od bagatelizowania słów.
A partia rządząca już nie raz puszczała oko do polskich faszystów, najlepszym argumentem za tym niech będą wypowiedzi oskarżonych
którzy w materiale Superwizjera sami przyznają, że za poprzedniej władzy mieli przejebane ale PIS idealny może nie jest
ale jest spoko.
Poza tym partia rządząca jest odpowiedzialna za wzrost przemocy nie tylko w odniesieniu do cudzoziemców roznoszących choroby
ale i wobec Polaków gorszego sortu. Dość powiedzieć, że rzeczniczka partii rządzącej Beata Mazurek nie pochwala ale rozumie
bandytów kopiących leżącego człowieka, zaś senator Bierecki zwraca uwagę, że nie jest tak, że bandyci zawsze kopią tego dobrego.
Być może min. Ziobro w tej sytuacji powiedziałby, że kopany człowiek najwyraźniej rozzuchwalił bandytów.

Anonimowy

Zaskoczę Cię. Nie jestem na czyimś utrzymaniu. I nie wyciągam łapy po socjal. Ani nie ciągnę forsy z tej "okropnej i złej Unii" na nic, ani na gospodarstwo rolne. A jak przyjdzie krach i inflacja to rząd nie sięgnie po swoje (bo nie ma) tylko np. po twoje. I za kasę którą teraz zarabiasz nie będziesz w stanie utrzymać siebie, ani swojego gospodarstwa. Wszyscy znajdziemy się w kryzysie. Ale nie przez takich jak Ja, tylko przez takich jak Ty. Zobaczymy jak będzie kryzys. Zaraz rolnicy wskoczą na swoje traktorki i będą blokować wjazd do Warszawy. Tak czy inaczej nie zamierzam się z tobą kopać. Też nie zamierzam Ciebie oceniać bo mało mnie obchodzisz. Pewnie jak skończymy tę dyskusję to zapomnę że z tobą kiedyś rozmawiałem. I przy następnym spotkaniu nawet nie pokojarzę twojej osoby.Szkoda tylko że nie odniosłeś się do wcześniejszej części mojej wypowiedzi. Bo czytając twojego wcześniejszego posta do pewnego momentu miałem nadzieje że będzie można wymienić się swoimi poglądami odnośnie nacjonalistów, antyimigranckich nastrojów, itd. W sumie szkoda że nie postarałeś się o coś lepszego. A tak niestety nuda. Kolejny facet który chwali się górą forsy (którą może ma, a może nie, bo internet jest pełen "bogatych panów"). Szkoda, bo miałem wrażenie że jednak masz coś do przekazania. Szkoda.

rolnik_postepowy

> Akira_Kurosawa o 2018-12-22 14:15 napisał:
> Zaskoczę Cię. Nie jestem na czyimś utrzymaniu. I nie wyciągam łapy po socjal.
> Ani nie ciągnę forsy z tej "okropnej i złej Unii" na nic, ani na gospodarstwo
> rolne. A jak przyjdzie krach i inflacja to rząd nie sięgnie po swoje (bo nie ma)
> tylko np. po twoje. I za kasę którą teraz zarabiasz nie będziesz w stanie
> utrzymać siebie, ani swojego gospodarstwa. Wszyscy znajdziemy się w kryzysie.
> Ale nie przez takich jak Ja, tylko przez takich jak Ty. Zobaczymy jak będzie
> kryzys. Zaraz rolnicy wskoczą na swoje traktorki i będą blokować wjazd do
> Warszawy. Tak czy inaczej nie zamierzam się z tobą kopać. Też nie zamierzam
> Ciebie oceniać bo mało mnie obchodzisz. Pewnie jak skończymy tę dyskusję to
> zapomnę że z tobą kiedyś rozmawiałem. I przy następnym spotkaniu nawet nie
> pokojarzę twojej osoby.Szkoda tylko że nie odniosłeś się do wcześniejszej części
> mojej wypowiedzi. Bo czytając twojego wcześniejszego posta do pewnego momentu
> miałem nadzieje że będzie można wymienić się swoimi poglądami odnośnie
> nacjonalistów, antyimigranckich nastrojów, itd. W sumie szkoda że nie postarałeś
> się o coś lepszego. A tak niestety nuda. Kolejny facet który chwali się górą
> forsy (którą może ma, a może nie, bo internet jest pełen "bogatych panów").
> Szkoda, bo miałem wrażenie że jednak masz coś do przekazania. Szkoda.

To dobrze, że nie zamierzasz się ze mną kopać, bo ja nie zamierzam już więcej się udzielać w tym temacie, bo mnie to znudziło. Moje poglądy możesz zobaczyć w postach do Zuchwalca, jak oczywiście chcesz.
Tak tak, z pewnością nie skojarzysz ;) A co do przekazywania, to spokojnie, jak będę następnym razem chciał się z kimś pokopać, to jesteś następny w kolejce.
Powtórzę jeszcze raz: z nas dwóch, to ty będziesz beczał nad pustą michą. Bez odbioru.

Zasumitra

> rolnik_postepowy o 2018-12-22 12:08 napisał:
>
> Zabawne, że o braku jedzenia pisze typ robiący za (podejrzewam) góra 3000 na
> rękę i mający zapewne jakiś kredyt. No chyba, że jesteś na utrzymaniu starych
> (co by mnie nie zdziwiło). Ale co by nie mówić, to z nas dwóch, to najprędzej
> tobie zabraknie żarcia w misce.

Widać, że w swoim życiu nie zrobiłeś własną pracą ani jednej złotówki. Nie masz w sobie godności, ani przyzwoitości…

Anonimowy

A jednak zdecydowałeś się za wszelką cenę udowodnić że jednak jesteś parobkiem. Zresztą gadanie o pieniądzach (które może masz, albo raczej nie masz, ale ok) jest typowe dla prostaczków które gadają w necie że mają, a faktycznie to mają całe g.wno, albo typowe dla wsioków którym udało się dorobić. Prostaczki które jedyne co do tej pory jadły to gotowane ziemniaki. A teraz próbują udawać obytych i w restauracji nie wiedzą jak korzystać ze sztućców. Bo do tej pory chłopstwo jadło paluchami. Mimo że wsiok ma kasę to dalej jest wsiokiem. Słuchaj, ludzie którzy mają pieniądze zwyczajnie o nich nie mówią. Ci którzy mieli ją zawsze, mają i będą mieli. Dlatego dla mnie chwalenie się stanem konta jest zwyczajnie prymitywne. I dla tego unikam takich rozmów, bo to śmieszne. I poniżej godności. Po prostu nauczono mnie że nie wypada chwalić się pieniędzmi. Ciebie nie, bo jesteś wieśniakiem-dorobkiewiczem. Kiedyś były ziemniaki prosto z gara, a teraz marzą się kolacje w drogich restauracjach. Słoma z butów wystaję i rozczaruję Cię, tego nie wyjmiesz już nigdy. Liczę że dotrzymasz słowa i obędzie się bez kolejnej odpowiedzi. Zresztą takich internetowych trolli jak Ty już się w życiu naczytałem. I raczej nie zapamiętam twojej osoby. Wszyscy jesteście tacy sami i wszyscy piszecie te same pierdoły. Więc pewnie rozmyjesz się w mojej pamięci. Żegnam. Wesołych świąt i smacznych kartofli.

rolnik_postepowy

> Akira_Kurosawa o 2018-12-22 15:55 napisał:
> A jednak zdecydowałeś się za wszelką cenę udowodnić że jednak jesteś parobkiem.
> Zresztą gadanie o pieniądzach (które może masz, albo raczej nie masz, ale ok)
> jest typowe dla prostaczków które gadają w necie że mają, a faktycznie to mają
> całe g.wno, albo typowe dla wsioków którym udało się dorobić. Prostaczki które
> jedyne co do tej pory jadły to gotowane ziemniaki. A teraz próbują udawać
> obytych i w restauracji nie wiedzą jak korzystać ze sztućców. Bo do tej pory
> chłopstwo jadło paluchami. Mimo że wsiok ma kasę to dalej jest wsiokiem.
> Słuchaj, ludzie którzy mają pieniądze zwyczajnie o nich nie mówią. Ci którzy
> mieli ją zawsze, mają i będą mieli. Dlatego dla mnie chwalenie się stanem konta
> jest zwyczajnie prymitywne. I dla tego unikam takich rozmów, bo to śmieszne. I
> poniżej godności. Po prostu nauczono mnie że nie wypada chwalić się pieniędzmi.
> Ciebie nie, bo jesteś wieśniakiem-dorobkiewiczem. Kiedyś były ziemniaki prosto z
> gara, a teraz marzą się kolacje w drogich restauracjach. Słoma z butów wystaję i
> rozczaruję Cię, tego nie wyjmiesz już nigdy. Liczę że dotrzymasz słowa i obędzie
> się bez kolejnej odpowiedzi. Zresztą takich internetowych trolli jak Ty już się
> w życiu naczytałem. I raczej nie zapamiętam twojej osoby. Wszyscy jesteście tacy
> sami i wszyscy piszecie te same pierdoły. Więc pewnie rozmyjesz się w mojej
> pamięci. Żegnam. Wesołych świąt i smacznych kartofli.

Anonimowy

@rolnik_postepowy

Miało być bez odbioru. Troll jak to troll. Byle co, ale musi coś "odpisać".

ZSGifMan

@Michael_Corleone

> Poza tym partia rządząca jest odpowiedzialna za wzrost przemocy nie tylko w odniesieniu do cudzoziemców roznoszących choroby ale i wobec Polaków gorszego sortu. Dość powiedzieć, że rzeczniczka partii rządzącej Beata Mazurek nie pochwala ale rozumie bandytów kopiących leżącego człowieka, zaś senator Bierecki zwraca uwagę, że nie jest tak, że bandyci zawsze kopią tego dobrego.
Być może min. Ziobro w tej sytuacji powiedziałby, że kopany człowiek najwyraźniej rozzuchwalił bandytów.

Jak już kiedyś mówiłem, to są tylko ludzie, a nie żadni nadludzie, dlatego jak każdemu zdarza im się pierd… głupoty, zapewne o wiele częściej niektórym niż tym pozostałym. Od wyjaśnienia sprawy jest policja i prokuratura. Aha, zapomniałem – są według Ciebie zbyt upolitycznione na bycie bezstronnymi, poza tym sprawiedliwość jest zazwyczaj iluzoryczna.

A życie sobie…


KRCK

@Elizabeth_Linton "Przede wszystkim nie możesz go obrażać, bo zrównujesz się tym z nim."
Prawda.

@Zuchwalec "Prostak to jedynie określenie człowieka, który nie potrafi się zachować."

Celnie. :-)

"Nie widziałem, byś upomniała rolnika_postępowego, gdy obraża innych, a była ku temu okazja. Nie tylko wczoraj, ale i przedwczoraj i pewnie wiele innych sytuacji"

Upominała, także tutaj. Użytkownik rolnik sam zakończy swoją karierę.

Proszę czekać…