HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Mistrzem duchowym mym jest... 94
Zasumitra

Wracam do życia w sztuce i filozofii, odtwarzam wszelkie dobra duchowe mych mistrzów! Z człowieka przeciętnego, stanę się wzorem, ideałem!

Adrenochrom

@ZSGifMan Weź załóż jakiś nowy temat, bo nie chcę mi się już spamować, pogadamy np. o egzotycznych napojach alkoholowych.

ZSGifMan

@Adrenochrom

Owszem, można, ale ten temat nie jest jakiś śmiertelnie poważny, więc czemu nie? ;p
Poza tym założył go Zasu, zobacz jaki on ma temat… to trollerka jakaś zwyczajna.


Adrenochrom

@ZSGifMan Łeee to nie to samo.

ZSGifMan

@Adrenochrom

Przykro mi.


Adrenochrom

@ZSGifMan ale naprawdę?

ZSGifMan

@Adrenochrom

Serio chcesz, bo mam pomysła?


Adrenochrom

@ZSGifMan Dawaj, bo na nic innego nie czekam od maja.

ZSGifMan

@Adrenochrom

Dobra, sam chciałeś, to paczaj ;D


KRCK

@Adrenochrom "Andrew" wychędożył pewną socjopatkę i kilku prawiczków, ale bynajmniej nie na kasę…

Adrenochrom

@KRCK To chyba trzeba iść w jego ślady.

ZSGifMan

@Adrenochrom

Najlepiej iść po czyichś śladach, bo wtedy nie wdepniesz na minę :P


Adrenochrom

@ZSGifMan A ghost rider zostawia ślady? https://youtu.be/ydeVjZHncCQ?t=92

rolnik_postepowy

@Zasumitra Ciekawe jak to jest dostać bana, za jednoczesne obrażanie i włażenie w dupę moderacji…?
https://www.youtube.com/watch?v=MwPLQ43JVYU

Elizabeth_Linton

@rolnik_postepowy No właśnie ciekawe jak to jest^

Chemas

@Elizabeth_Linton

Witam, jak tam wrażenia po skokach ?

Szczerosc

@ZSGifMan @Adrenochrom W stosunkach miedzyludzkich dobrze jest mieć szacunek dla rzeczywistego stanu rzeczy, racjonalna samoświadomość i poczucie humoru, gdyż brak tych rzeczy grozi megalomanią i "chędożeniem" samego siebie. xD

Elizabeth_Linton

@Chemas Mieszane uczucia. Raz jestem przekonana, że forma naszych zwyżkuje, to znów jestem przeciwnego zdania. Zależy od dnia.

Chemas

@Elizabeth_Linton
Masakra, raz wyskakuje ten, raz drugi

Elizabeth_Linton

@Chemas Dokładnie, żaden nie ma ustabilizowanej formy.

Chemas

@Elizabeth_Linton
Stoch to już sobie chyba powoli odpuszcza

Elizabeth_Linton

@Chemas Sezon czy karierę?

Chemas

@Elizabeth_Linton
Raczej karierę

Elizabeth_Linton

@Chemas Też mam takie odczucia.

Chemas

@Elizabeth_Linton

A dzisiaj chyba drużynówka ?

Elizabeth_Linton

@Chemas Coś tam chyba jest. Zajęłam się oglądaniem filmu to nawet nie wiem.

Adrenochrom

@Elizabeth_Linton Skoki po piwo są ciekawsze niż skoki narciarskie.

Elizabeth_Linton

@Adrenochrom Co za straszny gaduła^

Adrenochrom

@Elizabeth_Linton Podobno masz objąć zaszczytne stanowisko moderatora czy coś wtym stylu więc muszę ci wlazić w ……

Elizabeth_Linton

@Adrenochrom Chciałbyś zboczeńcu.

Adrenochrom

@Elizabeth_Linton Nie mówię, ze od razu nie… Jestem przecież bardzo romantyczny https://youtu.be/q4CFbJLmIv0

rolnik_postepowy

@Chemas Oczywiście zawistne niemiaszki musiały znowu puścić jakąś gównianą wersję naszego hymnu.

Adrenochrom

@rolnik_postepowy Wszystkie hymny są gówniane.

ZSGifMan

@Chemas

Bardzo pozytywne, ale było widowisko, a co się kciuków naściskałem i gardła nadarłem… ;D
Było super, tylko taki malutki niedosyt, bo naprawdę niewiele brakowało do tripletu Polaków na pudle… tak niewiele!

A hymn nam szkopy zjechali koncertowo, skandal!


Chemas

@ZSGifMan

@rolnik_postepowy

Odegranie hymnu to faktycznie tragedia

ZSGifMan

@Chemas

Tragjedja i masakracja totalna była, ale podejrzewam, że tak jak pisał rolnik szkopy zrobiły to celowo i z sobie tylko znanym perfidnym rozmysłem.
     


Chemas

@ZSGifMan

Jak to szkopy

Adrenochrom

@Chemas Szkopuł w tym że to antagonistyczne szopy szkopy pracze udawacze.

ZSGifMan

@Chemas

No, dokładnie.
Wykupili media w Polsce i leją swój jad próbując nas poróżnić, co im się zresztą nawet udaje, bo zobacz co się w kraju wyprawia. Przy każdej okazji jak tylko mogą, to wbijają nam szpilę, tak i tutaj: jak można być aż tak głupim?? Przecież mieszkamy obok siebie przez tysiące lat i jak można nie znać historii i tradycji sąsiada?! No jak?! Nikt mi nie wmówi, że to nie było celowe i perfidne działanie!


Chemas

@Adrenochrom
@ZSGifMan

Zgadzadzam się z Wami całkowicie

Apropos muzy, właśnie wpadło mi w ucho:

https://www.youtube.com/watch?v=IuezNswtRfo

Beautiful

ZSGifMan

@Adrenochrom
               
Wiedziałem, że to Ciebie zaraz obudzi ;)
               

               
A powiedz z ciekawości jak wpadłeś w bycie psychofanem SoM?
Kiedy pierwszy raz posłuchałeś i jakie inne słuchałeś i dlaczego akurat tylko ten jeden?
               

Adrenochrom

@ZSGifMan Kiedyś siedziałem dosyć zdołowany w kuchni, miałem wtedy 25 lat i w radiu leciał kawałek "Flood 1" i zakochałem się w tej muzie od pierwszego usłyszenia.

ZSGifMan

@Adrenochrom

Kiedyś jak lecieli Doorsi w radiu czy ktoś słuchał, zwłaszcza pamiętam jakoś koniec lat 80-tych na początek 90-tych, to mnie jakoś drażniła ta muzyka, zupełnie mi nie podchodziła i byłem zdania, że nigdy mi się nie spodoba, ale do czasu…
Podczas pewnych wakacji na samym początku drugiej połowy lat 90-tych z "doświadczonym" koleżką zapodaliśmy kwarnika i on miał cała kolekcję kaset Doorsów, a warto wiedzieć, że pojechaliśmy samochodem we trzech zapakowanym po dach sprzętem stereo, cztery głośniki Unitry, takiż wzmak podkręcony ze zdaje się 2×15W na 2×30W przez zmniejszenie o połowę rezystancji ;D no i mieliśmy kilkadziesiąt jak nie kilkaset różnych kaset, przekrój przez całą chyba ówczesna scenę muzyczną, no i wrcając do tego wieczoru, kwasa i Doorsów, to wywaliło mnie tak w kosmos i nie mogłem się potem kilka lat uwolnić od Jima Morrisona! ;p
               
To jest moim zdaniem najlepszy kawałek!
               

The Doors – When the Music’s Over

The Doors – When the Music’s Over Concert


Pamiętam jak wycieńczony po kilku godzinnym tripie siedziałem na kanapie u nas w wynajętym domku nakryty kocem, bo złapałem wkrętkę na zimno, jadłem ciastka Hity jakbym nie miał wcale zębów i ta nuta… w kółko bez końca… już w pewnym momencie myślałem, ze się nigdy nie skończy i to będzie jedyny i ostatni dźwięk jaki będę słyszał przed śmiercią ;)
               
Potem wiele się jeszcze działo w tym temacie, ale tego pierwszego już chyba nie pobiło.
Pierwszy raz jest zawsze najlepszy, każdy jeden pierwszy raz ;D
               


Adrenochrom

@ZSGifMan Co to jest kwarnik?

ZSGifMan

@Adrenochrom
               
Papier, bilet, kwadrat, kwarnik, kwas… LSD ;p
Były też niby jako kryształy, ale u nas akurat mało popularne, choć kilka przeszło mi przez ręce, forma nie ma jednak większej różnicy. Gadałem jakiś miesiąc temu ze starym kumplem i naszło mnie na wspominki, zapodałem ten temat, a one podobno zniknęły bezpowrotnie z rynku na dobre… :[
I to wiele lat temu :((
               


Adrenochrom

@ZSGifMan Kumpel jakieś 6 lat temu to zapodał se.

ZSGifMan

@Adrenochrom
                    
Pewnie ktoś tam gdzieś tam jeszcze to ma, ale kto i gdzie??
                    
Przez wspomnienia bym się jeszcze pobawił w otwieranie drzwi percepcji, bo to niezła frajda jest, ale człowiek już nie ma tyle siły i czasu co wtedy, to raz, a dwa to już nie będzie taka niezła zabawa jak pierwszych kilka razy…
                         


KRCK

@Zasumitra "Za każdym razem gdy mnie pytają o zawód, hamuję się by nie odpowiedzieć: Łotr w każdej dziedzinie."

Cioran

:)

ZSGifMan

@ZSGifMan

When the music’s over
When the music’s over
When the music’s over
Turn out the lights
Turn out the lights
Turn out the lights

For the music is your special friend
Dance on fire as it intends
Music is your only friend
Until the end
Until the end
Until the end


  1. Gdy kończy się muzyka
    Gdy kończy się muzyka
    Gdy kończy się muzyka
    Zgaście światła
    Zgaście światła
    Zgaście światła
  1. Bo muzyka to twój niezwykły przyjaciel
    Tańcz w jej ogniu w jej rytm
    Muzyka to twój jedyny przyjaciel
    Aż do końca
    Aż do końca
    Aż do końca

Proszę czekać…