• FDB.PL — 974

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Temat wątku - Zakładka "znajomi"

• ar23s

Moja prośba/propozycja dotyczy wprowadzenia zakładki ze znajomymi. Przydałoby się na naszych profilach takie miejsce, gdzie w łatwy sposób zgromadzi się tego typu osoby uprzednio zaproszone, aby móc w szybki sposób odwiedzić ich profile i przede wszystkim zorientować się, czy są aktualnie aktywni na forum, co pokazywałaby zielona kropka obok avatara (ergo: funkcja jak na filmwebie, której mi tutaj brakuje i to bardzo). @Grzegorz_Derebecki, proszę o wyrażenie swojej opinii w tym temacie. Wszystkich zainteresowanych zachęcam zresztą do dyskusji.

• -
      • +
      • 0
    • Grzegorz_Derebecki

@ar23s myślałem kiedyś o tym ale bardziej chciałbym wprowadzic motyw follow zamiast znajomych. Obserwować możesz każdego, nie musi być twoim znajomym. Przy znajomych trzeba wysyłać zaproszenia tutaj nie trzeba by było.

Jednak taka funkcja wymaga przemyślenia jeszcze a są inne rzeczy które musze obecnie zrealizować.

Grzegorz Derebecki
      mailto: grzegorz.derebecki@fdb.pl

• -
      • +
      • +2
    • ar23s

@Grzegorz_Derebecki
      Korzystając z okazji ciekawą opcją byłaby funkcja, dzięki której moglibyśmy wyświetlać na profilu nasze konkretne stworzone listy tytułów – zwłaszcza wtedy, kiedy mamy ich dużo, a chcemy mieć na widoku konkretną ich ilość.

• -
      • +
      • +1
    • Grzegorz_Derebecki

@ar23s hmm możesz dokładniej napisać o co chodzi? :) Co do samych list to mam duże plany.

Grzegorz Derebecki
      mailto: grzegorz.derebecki@fdb.pl

• -
      • +
      • +1
    • ar23s

@Grzegorz_Derebecki
      W sensie są listy na naszych profilach, co nie? Możemy tam dodawać filmy/seriale i osoby kina. Maksymalnie wyświetlają się dwie najnowsze na profilu, tudzież te w których ostatnio coś dodaliśmy – reszta jest schowana. Miłą alternatywą byłaby funkcja, gdyby istniała możliwość wyboru konkretnej ilości konkretnych list wyświetlanych w profilu. Dajmy na to, że mam np 30 stworzonych list. Chciałbym spośród nich wybrać np 4 główne, które domyślnie będą się prezentowały na moim profilu i miałbym możliwość zmiany np maksymalnie do 6 domyślnych, aby nie było bałaganu. Skoro to mój profil chciałbym mieć taki wolny wybór. Ograniczenie slotów (miejsc) zwiekszyłbym do tych sześciu – obecnie tych slotów jest dwa (ja to widzę tak, że wybór ilości slotów był uwzględniony w ustawieniach i w dowolnej chwili można je pod siebie zmodyfikować). Pisałem na początku, że widać aktywność ostatnio zmodyfikowanej listy – wg mnie to zbędny bajer. Zbędny – aczkolwiek lepszym rozwiązaniem byłaby opcja w ustawieniach, czy chcemy mieć automatycznie wyswietlaną aktywność (poprzez dodanie osoby/filmu) ostatniej edytowanej zawartości listy czy też nie.

Chyba zrozumiale wytłumaczyłem? :D

• -
      • +
      • 0